ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
sectorul 3
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 67,3% |
| firmă | 32,7% |
| firmă | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 402.795 RON | 2.220.547 RON | 1.414.446 RON | 92.704.267 RON | 64.808.841 RON | 155.767.310 RON | 7 |
| 2024 | 743.679 RON | 3.843.053 RON | 403.200 RON | 57.624.279 RON | 96.521.249 RON | 153.546.763 RON | 7 |
| 2023 | 714.666 RON | 6.557.321 RON | 727.319 RON | 49.875.465 RON | 100.566.802 RON | 149.703.709 RON | 7 |
| 2022 | 309.222 RON | 2.308.997 RON | 502.233 RON | 47.303.765 RON | 96.353.659 RON | 143.146.388 RON | 5 |
| 2021 | 48.891 RON | 1.645.339 RON | 277.727 RON | 47.537.004 RON | 94.596.848 RON | 141.845.362 RON | 3 |
| 2020 | — | 23 RON | 7.609 RON | 518.968 RON | 93.638.404 RON | 94.149.763 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 2.371 RON | 87.422 RON | 4.949 RON | 90.000 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 402.795 RON | 743.679 RON | 714.666 RON | 309.222 RON | 48.891 RON | — | 0 RON |
| Venituri totale | 9.448.957 RON | 14.843.672 RON | 10.444.491 RON | 7.088.384 RON | 4.241.469 RON | 9.274 RON | 87.236 RON |
| Cheltuieli totale | 6.885.191 RON | 10.330.244 RON | 2.860.636 RON | 4.219.141 RON | 2.297.174 RON | 9.247 RON | 87.236 RON |
| Profit brut | 2.563.766 RON | 4.513.428 RON | 7.583.855 RON | 2.869.243 RON | 1.944.295 RON | 27 RON | 0 RON |
| Profit net | 2.220.547 RON | 3.843.053 RON | 6.557.321 RON | 2.308.997 RON | 1.645.339 RON | 23 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 92.704.267 RON | 57.624.279 RON | 49.875.465 RON | 47.303.765 RON | 47.537.004 RON | 518.968 RON | 87.422 RON |
| Active circulante | 64.808.841 RON | 96.521.249 RON | 100.566.802 RON | 96.353.659 RON | 94.596.848 RON | 93.638.404 RON | 4.949 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 53.308 RON | 33.672 RON | 28.224 RON | — | 0 RON |
| Creante | 8.841.544 RON | 1.537.137 RON | 40.630 RON | 20.262 RON | 38.579 RON | — | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.930 RON | 150 RON | 0 RON | 2.543.889 RON | 226.951 RON | 990 RON | 4.949 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.648 RON | 113.129 RON | 1.788 RON | 2.144 RON | — | — | 0 RON |
| Datorii totale | 1.414.446 RON | 403.200 RON | 727.319 RON | 502.233 RON | 277.727 RON | 7.609 RON | 2.371 RON |
| Provizioane | 334.000 RON | 308.694 RON | 13.027 RON | 10.947 RON | 10.763 RON | — | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 155.767.310 RON | 153.546.763 RON | 149.703.709 RON | 143.146.388 RON | 141.845.362 RON | 94.149.763 RON | 90.000 RON |
| Capital subscris varsat | 140.200.000 RON | 140.200.000 RON | 140.200.000 RON | 140.200.000 RON | 140.200.000 RON | 94.149.740 RON | 90.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 7 | 5 | 3 | 0 | 1 |