DASA CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.
- PHARMNET SUPPORT S.R.L.documentat in 2019
- J40/4253/2019BUCURESTIdin 01.04.2019
- J2019004645230ILFOVdin 21.10.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 50,5% |
| firmă | 49,5% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -142.550 RON | 507.912 RON | 348.582 RON | 67.997 RON | -90.988 RON | 0 |
| 2024 | 8.298 RON | -24.396 RON | 48.061 RON | 754 RON | 98.869 RON | 51.562 RON | — |
| 2023 | 51.110 RON | 20.638 RON | 15.507 RON | 754 RON | 90.712 RON | 75.959 RON | 1 |
| 2022 | 411.885 RON | 104.109 RON | 13.321 RON | 754 RON | 117.888 RON | 105.321 RON | 5 |
| 2021 | 572.753 RON | 85.018 RON | 162.673 RON | 754 RON | 251.158 RON | 89.239 RON | 8 |
| 2020 | 415.825 RON | 79.155 RON | 124.601 RON | 754 RON | 338.068 RON | 214.221 RON | 7 |
| 2019 | 205.422 RON | 134.056 RON | 32.541 RON | 754 RON | 166.853 RON | 135.066 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 8.298 RON | 51.110 RON | 411.885 RON | 572.753 RON | 415.825 RON | 205.422 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 8.298 RON | 51.510 RON | 411.885 RON | 572.753 RON | 415.825 RON | 205.422 RON |
| Cheltuieli totale | 142.550 RON | 32.694 RON | 30.482 RON | 303.739 RON | 482.124 RON | 332.691 RON | 69.312 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 21.028 RON | 108.146 RON | 90.629 RON | 83.134 RON | 136.110 RON |
| Pierdere bruta | 142.550 RON | 24.396 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 20.638 RON | 104.109 RON | 85.018 RON | 79.155 RON | 134.056 RON |
| Pierdere neta | 142.550 RON | 24.396 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 348.582 RON | 754 RON | 754 RON | 754 RON | 754 RON | 754 RON | 754 RON |
| Active circulante | 67.997 RON | 98.869 RON | 90.712 RON | 117.888 RON | 251.158 RON | 338.068 RON | 166.853 RON |
| Creante | 67.139 RON | 42.976 RON | 30.015 RON | 4.448 RON | 3.802 RON | 2.386 RON | 10.291 RON |
| Casa si conturi la banci | 858 RON | 55.893 RON | 60.697 RON | 113.440 RON | 247.356 RON | 335.682 RON | 156.562 RON |
| Cheltuieli in avans | 345 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 507.912 RON | 48.061 RON | 15.507 RON | 13.321 RON | 162.673 RON | 124.601 RON | 32.541 RON |
| Capitaluri proprii | -90.988 RON | 51.562 RON | 75.959 RON | 105.321 RON | 89.239 RON | 214.221 RON | 135.066 RON |
| Capital subscris varsat | 1.010 RON | 1.010 RON | 1.010 RON | 1.010 RON | 1.010 RON | 1.010 RON | 1.010 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 5 | 8 | 7 | 5 |