ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135.884 RON | 44.898 RON | 213.332 RON | 28.864 RON | 232.759 RON | 48.291 RON | 1 |
| 2024 | 208.322 RON | 86.203 RON | 104.340 RON | 21.075 RON | 169.708 RON | 86.443 RON | — |
| 2023 | 221.452 RON | 142.590 RON | 91.487 RON | 20.797 RON | 213.521 RON | 142.831 RON | — |
| 2022 | 329.950 RON | 313.862 RON | 204.764 RON | 15.793 RON | 503.073 RON | 314.102 RON | — |
| 2021 | 204.263 RON | 182.016 RON | 4.836 RON | 15.793 RON | 263.249 RON | 274.206 RON | — |
| 2020 | 188.616 RON | 155.082 RON | 3.942 RON | 12.362 RON | 146.902 RON | 155.322 RON | — |
| 2019 | 28.646 RON | 25.602 RON | 2.487 RON | 122 RON | 28.167 RON | 25.802 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 135.884 RON | 208.322 RON | 221.452 RON | 329.950 RON | 204.263 RON | 188.616 RON | 28.646 RON |
| Venituri totale | 144.322 RON | 208.323 RON | 222.393 RON | 330.419 RON | 204.769 RON | 188.616 RON | 28.646 RON |
| Cheltuieli totale | 91.150 RON | 99.156 RON | 52.600 RON | 6.842 RON | 17.347 RON | 28.265 RON | 2.185 RON |
| Profit brut | 53.172 RON | 109.167 RON | 169.793 RON | 323.577 RON | 187.422 RON | 160.351 RON | 26.461 RON |
| Profit net | 44.898 RON | 86.203 RON | 142.590 RON | 313.862 RON | 182.016 RON | 155.082 RON | 25.602 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.864 RON | 21.075 RON | 20.797 RON | 15.793 RON | 15.793 RON | 12.362 RON | 122 RON |
| Active circulante | 232.759 RON | 169.708 RON | 213.521 RON | 503.073 RON | 263.249 RON | 146.902 RON | 28.167 RON |
| Creante | 137.009 RON | 139.376 RON | 150.427 RON | 493.341 RON | 253.820 RON | 123.645 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 95.750 RON | 30.332 RON | 63.094 RON | 9.732 RON | 9.429 RON | 23.257 RON | 28.167 RON |
| Datorii totale | 213.332 RON | 104.340 RON | 91.487 RON | 204.764 RON | 4.836 RON | 3.942 RON | 2.487 RON |
| Capitaluri proprii | 48.291 RON | 86.443 RON | 142.831 RON | 314.102 RON | 274.206 RON | 155.322 RON | 25.802 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | — | — | — | — | — |