ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 49% |
| firmă | 38,75% |
| firmă | 12,25% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -70.493 RON | 4.239.818 RON | 2.307.784 RON | 1.685.958 RON | -246.076 RON | 0 |
| 2024 | 256.555 RON | -331.158 RON | 4.250.103 RON | 2.307.784 RON | 1.766.736 RON | -175.583 RON | — |
| 2023 | 390.282 RON | 139.530 RON | 4.503.870 RON | 2.307.784 RON | 2.351.661 RON | 155.575 RON | — |
| 2022 | 426.930 RON | 201.809 RON | 4.330.115 RON | 2.307.784 RON | 2.038.376 RON | 16.045 RON | — |
| 2021 | 249.860 RON | 48.038 RON | 4.311.581 RON | 2.307.784 RON | 1.818.032 RON | -185.765 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -205.510 RON | 3.555.710 RON | 2.262.474 RON | 1.059.433 RON | -233.803 RON | — |
| 2019 | — | -32.293 RON | 2.261.109 RON | 46.698 RON | 2.186.118 RON | -28.293 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 256.555 RON | 390.282 RON | 426.930 RON | 249.860 RON | 0 RON | — |
| Venituri totale | 109 RON | 256.561 RON | 406.894 RON | 450.618 RON | 310.492 RON | 7.411 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 70.602 RON | 570.244 RON | 245.346 RON | 235.966 RON | 253.139 RON | 212.706 RON | 32.293 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 161.548 RON | 214.652 RON | 57.353 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 70.493 RON | 313.683 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 205.295 RON | 32.293 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 139.530 RON | 201.809 RON | 48.038 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 70.493 RON | 331.158 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 205.510 RON | 32.293 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.307.784 RON | 2.307.784 RON | 2.307.784 RON | 2.307.784 RON | 2.307.784 RON | 2.262.474 RON | 46.698 RON |
| Active circulante | 1.685.958 RON | 1.766.736 RON | 2.351.661 RON | 2.038.376 RON | 1.818.032 RON | 1.059.433 RON | 2.186.118 RON |
| Creante | 1.676.814 RON | 1.766.397 RON | 2.338.638 RON | 2.038.195 RON | 1.794.855 RON | 1.010.411 RON | 1.553.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.144 RON | 339 RON | 13.023 RON | 181 RON | 23.177 RON | 49.022 RON | 633.118 RON |
| Datorii totale | 4.239.818 RON | 4.250.103 RON | 4.503.870 RON | 4.330.115 RON | 4.311.581 RON | 3.555.710 RON | 2.261.109 RON |
| Capitaluri proprii | -246.076 RON | -175.583 RON | 155.575 RON | 16.045 RON | -185.765 RON | -233.803 RON | -28.293 RON |
| Capital subscris varsat | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON |