ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Fara termene inregistrate.
Admite în parte ac?iunea având ca obiect pretenţii (cerere de valoare redusă) formulată de reclamantul SC FAST SCALE UP SRL în contradictoriu cu pârâ?ii SC REMSAR INSTAL SRL ?i POPA COSTEL REMUS. Obligă în solidar pârâ?ii la plata către reclamant a sumei de 8000 de lei cu titlu de debit principal. Obligă pârâtul SC REMSAR INSTAL SRL la plata penalită?ilor de întârziere în cuantum de 1% pe zi de întârziere începând cu data de 18.01.2024, calculată asupra debitului principal. Obligă pârâ?ii în solidar pârâ?ii la plata cheltuielilor judiciare în cuantum de 200 de lei, reprezentând taxă judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu drept de a formula apel în 30 de zile de la comunicare, apel care se va depune la Judecătoria Sector 2 Bucure?ti. Pronun?ată astăzi 23.12.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronunţarea pentru data de 23.12.2024, urmând ca pronunţarea hotărârii să se realizeze prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 18.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 11.040 RON | -13.924 RON | 21.334 RON | 0 RON | 5.800 RON | -15.534 RON | 0 |
| 2022 | 9.215 RON | -1.810 RON | 3.767 RON | 0 RON | 2.157 RON | -1.610 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.040 RON | 9.215 RON |
| Venituri totale | 11.040 RON | 9.215 RON |
| Cheltuieli totale | 24.932 RON | 10.933 RON |
| Pierdere bruta | 13.892 RON | 1.718 RON |
| Pierdere neta | 13.924 RON | 1.810 RON |
| Active circulante | 5.800 RON | 2.157 RON |
| Creante | 1.200 RON | 486 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.600 RON | 1.671 RON |
| Datorii totale | 21.334 RON | 3.767 RON |
| Capitaluri proprii | -15.534 RON | -1.610 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 |