SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.
- J35/375/2020TIMISdin 11.02.2020
- J40/2802/2024BUCURESTIdin 09.02.2024in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.115 RON | -106.899 RON | 169.574 RON | 113.221 RON | 66.855 RON | 10.502 RON | 1 |
| 2024 | 705.360 RON | -239.944 RON | 256.220 RON | 285.236 RON | 88.384 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 55.115 RON |
| 117.400 RON |
| 14 |
| 2023 | 814.773 RON | 358.333 RON | 242.965 RON | 236.735 RON | 363.574 RON | 357.344 RON | 3 |
| 2022 | 689.649 RON | 335.635 RON | 29.635 RON | 119.077 RON | 255.439 RON | 344.881 RON | 4 |
| 2021 | 664.024 RON | -83.154 RON | 212.690 RON | 172.001 RON | 49.935 RON | 9.246 RON | 19 |
| 2020 | 639.020 RON | 92.200 RON | 88.571 RON | — | 180.971 RON | 92.400 RON | 20 |
| 705.360 RON |
| 814.773 RON |
| 689.649 RON |
| 664.024 RON |
| 639.020 RON |
| Venituri totale | 55.115 RON | 705.458 RON | 904.870 RON | 690.962 RON | 664.116 RON | 639.927 RON |
| Cheltuieli totale | 162.014 RON | 945.402 RON | 537.503 RON | 348.431 RON | 740.629 RON | 541.337 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 367.367 RON | 342.531 RON | 0 RON | 98.590 RON |
| Pierdere bruta | 106.899 RON | 239.944 RON | 0 RON | 0 RON | 76.513 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 358.333 RON | 335.635 RON | 0 RON | 92.200 RON |
| Pierdere neta | 106.899 RON | 239.944 RON | 0 RON | 0 RON | 83.154 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 113.221 RON | 285.236 RON | 236.735 RON | 119.077 RON | 172.001 RON | — |
| Active circulante | 66.855 RON | 88.384 RON | 363.574 RON | 255.439 RON | 49.935 RON | 180.971 RON |
| Creante | 62.582 RON | 62.394 RON | 310.075 RON | 69.384 RON | 30.221 RON | 2.885 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.273 RON | 25.990 RON | 53.499 RON | 186.055 RON | 19.714 RON | 178.086 RON |
| Datorii totale | 169.574 RON | 256.220 RON | 242.965 RON | 29.635 RON | 212.690 RON | 88.571 RON |
| Capitaluri proprii | 10.502 RON | 117.400 RON | 357.344 RON | 344.881 RON | 9.246 RON | 92.400 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 14 | 3 | 4 | 19 | 20 |
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea. Cu apel în 5 zile de la comunicare, apel care se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 02.04.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Amână pronunţarea în cauză la data de 02.04.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 26.03.2025.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.