ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Respinge apelul exercitat de apelanta Smartkeep Solution SRL în contradictoriu cu intimaţii Investcapital LTD prin mandatar Kruk România SRL şi Horga Flavius Cristian împotriva sentinţei civile nr. 535/15.04.2026 pronunţată de Judecătoria Gurahonţ, ca rămas fără obiect. Fără cheltuieli de judecată. Definitivă. Pronunţată astăzi, 23.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Admite acţiunea formulată de creditoarea Investcapital LTD, împotriva debitorului Horga Flavius Cristian, şi terţul poprit Smartkeep Solution SRL. Validează poprirea sumelor de bani datorate de către terţul poprit Smartkeep Solution SRL, debitorului Horga Flavius Cristian, până la concurenţa sumei de 3729,01 lei. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare la Tribunalul Arad, care se va depune la Judecătoria Gurahonţ. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 15 aprilie 2026.
Respinge cererea de validare a popririi ca neîntemeiată. Obligă creditoarea la plata către terţul poprit a sumei de 947 lei cheltuieli de judecată. Cu apel în 5 zile de la comunicare, cererea urmând a fi depusă la Judecătoria Sectorului 2 Bucure?ti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 16.07.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.213.838 RON | 42.630 RON | 2.471.264 RON | 809.278 RON | 1.659.955 RON | -2.031 RON | 5 |
| 2024 | 4.380.757 RON | 285.481 RON | 1.035.335 RON | 296.319 RON | 963.595 RON | 224.988 RON | 2 |
| 2023 | 986.339 RON | 127.485 RON | 258.315 RON | 23.997 RON | 342.158 RON | 128.725 RON | 1 |
| 2022 | 260.430 RON | 164.534 RON | 7.883 RON | 19.254 RON | 154.103 RON | 165.474 RON | 1 |
| 2021 | 146.311 RON | 82.582 RON | 13.111 RON | 20.621 RON | 75.512 RON | 83.022 RON | 1 |
| 2020 | 19.489 RON | 15.259 RON | 2.561 RON | 5.816 RON | 12.204 RON | 15.459 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.213.838 RON | 4.380.757 RON | 986.339 RON | 260.430 RON | 146.311 RON | 19.489 RON |
| Venituri totale | 7.227.328 RON | 4.388.377 RON | 987.792 RON | 260.639 RON | 146.363 RON | 19.489 RON |
| Cheltuieli totale | 7.167.580 RON | 4.047.872 RON | 851.909 RON | 93.886 RON | 62.491 RON | 4.035 RON |
| Profit brut | 59.748 RON | 340.505 RON | 135.883 RON | 166.753 RON | 83.872 RON | 15.454 RON |
| Profit net | 42.630 RON | 285.481 RON | 127.485 RON | 164.534 RON | 82.582 RON | 15.259 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 809.278 RON | 296.319 RON | 23.997 RON | 19.254 RON | 20.621 RON | 5.816 RON |
| Active circulante | 1.659.955 RON | 963.595 RON | 342.158 RON | 154.103 RON | 75.512 RON | 12.204 RON |
| Stocuri | 56.483 RON | 80.981 RON | 6.988 RON | 1.884 RON | 0 RON | 0 RON |
| Creante | 786.109 RON | 1.450.863 RON | 332.612 RON | 110.888 RON | 55.611 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 817.363 RON | -568.249 RON | 2.558 RON | 41.331 RON | 19.901 RON | 12.204 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 409 RON | 20.885 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 2.471.264 RON | 1.035.335 RON | 258.315 RON | 7.883 RON | 13.111 RON | 2.561 RON |
| Capitaluri proprii | -2.031 RON | 224.988 RON | 128.725 RON | 165.474 RON | 83.022 RON | 15.459 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
3 contracte atribuite, in valoare de 140 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
140 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 03:40).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.