CITYLIFE DEVELOPMENT S.R.L.
- CORDIA PROJECT REAL ESTATE DEVELOPMENT SPV4 S.R.L.documentat in 2022
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 0 RON | -981.000 RON | 78.557.282 RON | 0 RON | 78.370.818 RON | -186.914 RON | 1 |
| 2024 | — | -407.681 RON | 2.894.927 RON | — | 34.463 RON | -2.860.914 RON | 1 |
| 2023 | — | -518.825 RON | 2.553.376 RON | — | 100.143 RON | -2.453.233 RON | 1 |
| 2022 | — | -179.926 RON | 2.329.178 RON | — | 395.224 RON | -1.934.408 RON | 1 |
| 2021 | — | -1.797.473 RON | 2.436.939 RON | — | 682.457 RON | -1.754.482 RON | 1 |
| 2020 | — | -2.009 RON | 2.996.664 RON | — | 3.039.655 RON | 42.991 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 7.337.840 RON | 7.768 RON | 40.912 RON | 64.994 RON | -128.511 RON | 297.907 RON |
| Cheltuieli totale | 8.318.840 RON | 415.449 RON | 559.737 RON | 244.920 RON | 1.668.961 RON | 299.916 RON |
| Pierdere bruta | 981.000 RON | 407.681 RON | 518.825 RON | 179.926 RON | 1.797.472 RON | 2.009 RON |
| Pierdere neta | 981.000 RON | 407.681 RON | 518.825 RON | 179.926 RON | 1.797.473 RON | 2.009 RON |
| Active circulante | 78.370.818 RON | 34.463 RON | 100.143 RON | 395.224 RON | 682.457 RON | 3.039.655 RON |
| Stocuri | 74.741.730 RON | — | — | — | — | 377.831 RON |
| Creante | 1.739.709 RON | 27.775 RON | 45.121 RON | 126.188 RON | 135.856 RON | 2.464.271 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.889.379 RON | 6.688 RON | 55.022 RON | 269.036 RON | 546.601 RON | 197.553 RON |
| Datorii totale | 78.557.282 RON | 2.894.927 RON | 2.553.376 RON | 2.329.178 RON | 2.436.939 RON | 2.996.664 RON |
| Provizioane | 450 RON | 450 RON | — | 454 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -186.914 RON | -2.860.914 RON | -2.453.233 RON | -1.934.408 RON | -1.754.482 RON | 42.991 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.