ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 25,6% |
| persoanăadministrator | 23,2% |
| persoanănu mai e administrator | 25,6% |
| persoanănu mai e administrator | 25,6% |
| 4 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.077.872 RON | 586.415 RON | 81.759 RON | 58.692 RON | 610.562 RON | 587.495 RON | 1 |
| 2024 | 895.579 RON | 598.238 RON | 100.650 RON | 52.056 RON | 647.912 RON | 599.318 RON | 1 |
| 2023 | 926.179 RON | 720.108 RON | 181.114 RON | 78.793 RON | 823.509 RON | 721.188 RON | 1 |
| 2022 | 812.181 RON | 675.918 RON | 228.882 RON | 89.291 RON | 816.589 RON | 676.998 RON | 1 |
| 2021 | 364.568 RON | 283.730 RON | 77.359 RON | 29.927 RON | 334.322 RON | 286.890 RON | 1 |
| 2020 | 2.500 RON | 2.260 RON | 174 RON | 122 RON | 3.212 RON | 3.160 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.077.872 RON | 895.579 RON | 926.179 RON | 812.181 RON | 364.568 RON | 2.500 RON |
| Venituri totale | 1.077.900 RON | 895.584 RON | 926.179 RON | 812.191 RON | 364.568 RON | 2.500 RON |
| Cheltuieli totale | 462.493 RON | 276.060 RON | 197.271 RON | 129.294 RON | 77.071 RON | 215 RON |
| Profit brut | 615.407 RON | 619.524 RON | 728.908 RON | 682.897 RON | 287.497 RON | 2.285 RON |
| Profit net | 586.415 RON | 598.238 RON | 720.108 RON | 675.918 RON | 283.730 RON | 2.260 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 58.692 RON | 52.056 RON | 78.793 RON | 89.291 RON | 29.927 RON | 122 RON |
| Active circulante | 610.562 RON | 647.912 RON | 823.509 RON | 816.589 RON | 334.322 RON | 3.212 RON |
| Creante | 519.511 RON | 575.884 RON | 490.078 RON | 602.531 RON | 222.141 RON | 900 RON |
| Casa si conturi la banci | 91.051 RON | 72.028 RON | 333.431 RON | 214.058 RON | 112.181 RON | 2.312 RON |
| Datorii totale | 81.759 RON | 100.650 RON | 181.114 RON | 228.882 RON | 77.359 RON | 174 RON |
| Capitaluri proprii | 587.495 RON | 599.318 RON | 721.188 RON | 676.998 RON | 286.890 RON | 3.160 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |