ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Telefon:
Afisate primele 10 din 29.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 18 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 542.515 RON | 105.729 RON | 117.191 RON | 0 RON | 242.640 RON | 105.657 RON | 0 |
| 2024 | 218.566 RON | 18.098 RON | 137.232 RON | — | 137.057 RON | -175 RON | 1 |
| 2023 | 106.414 RON | -317 RON | 47.994 RON | — | 29.721 RON | -18.273 RON | 1 |
| 2022 | 77.148 RON | -17.976 RON | 95.889 RON | 470 RON | 77.463 RON | -17.956 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 542.515 RON | 218.566 RON | 106.414 RON | 77.148 RON |
| Venituri totale | 564.976 RON | 231.141 RON | 106.851 RON | 77.719 RON |
| Cheltuieli totale | 439.585 RON | 209.596 RON | 107.049 RON | 93.367 RON |
| Profit brut | 125.391 RON | 21.545 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 198 RON | 15.648 RON |
| Profit net | 105.729 RON | 18.098 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 317 RON | 17.976 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 470 RON |
| Active circulante | 242.640 RON | 137.057 RON | 29.721 RON | 77.463 RON |
| Creante | 7.110 RON | 64.811 RON | 13.837 RON | 288 RON |
| Casa si conturi la banci | 235.530 RON | 72.246 RON | 15.884 RON | 77.175 RON |
| Datorii totale | 117.191 RON | 137.232 RON | 47.994 RON | 95.889 RON |
| Venituri in avans | 19.792 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 105.657 RON | -175 RON | -18.273 RON | -17.956 RON |
| Capital subscris varsat | 20 RON | 20 RON | 20 RON | 20 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 |