Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 281.526 RON | 272.274 RON | 2.060 RON | — | 378.173 RON | 376.113 RON | 1 |
| 2021 | 107.734 RON | 103.639 RON | 4.232 RON | — | 108.071 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 281.526 RON | 107.734 RON |
| Venituri totale | 281.526 RON | 107.734 RON |
| 103.839 RON |
| — |
| Cheltuieli totale | 806 RON | 863 RON |
| Profit brut | 280.720 RON | 106.871 RON |
| Profit net | 272.274 RON | 103.639 RON |
| Active circulante | 378.173 RON | 108.071 RON |
| Casa si conturi la banci | 378.173 RON | 108.071 RON |
| Datorii totale | 2.060 RON | 4.232 RON |
| Capitaluri proprii | 376.113 RON | 103.839 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.