| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 464.391 RON | -797 RON | 945.257 RON | 917.471 RON | 384.274 RON | 356.488 RON | 1 |
| 2023 | 382.667 RON | 174.649 RON | 234.087 RON | 172.152 RON | 419.219 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 464.391 RON | 382.667 RON | 276.786 RON | 5.939 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 357.284 RON |
| 1 |
| 2022 | 276.786 RON | 347.942 RON | 13.614 RON | 143.767 RON | 215.526 RON | 345.679 RON | 1 |
| 2021 | 5.939 RON | -2.463 RON | 577.462 RON | 536.796 RON | 38.403 RON | -2.263 RON | 1 |
| Venituri totale | 469.043 RON | 382.673 RON | 969.625 RON | 5.939 RON |
| Cheltuieli totale | 460.488 RON | 204.388 RON | 612.181 RON | 8.343 RON |
| Profit brut | 8.555 RON | 178.285 RON | 357.444 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.404 RON |
| Profit net | 0 RON | 174.649 RON | 347.942 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 797 RON | 0 RON | 0 RON | 2.463 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 917.471 RON | 172.152 RON | 143.767 RON | 536.796 RON |
| Active circulante | 384.274 RON | 419.219 RON | 215.526 RON | 38.403 RON |
| Stocuri | 29.028 RON | 27.657 RON | 22.489 RON | — |
| Creante | 36.131 RON | 8.639 RON | 171.399 RON | 8.421 RON |
| Casa si conturi la banci | 319.115 RON | 382.923 RON | 21.638 RON | 29.982 RON |
| Datorii totale | 945.257 RON | 234.087 RON | 13.614 RON | 577.462 RON |
| Capitaluri proprii | 356.488 RON | 357.284 RON | 345.679 RON | -2.263 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.