comuna Săbăreni
sectorul 1
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.937.241 RON | 23.480 RON | 325.090 RON | 9.422 RON | 339.268 RON | 23.600 RON | 13 |
| 2024 | 1.093.218 RON | 136.943 RON | 67.291 RON | 3.850 RON | 188.186 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.937.241 RON | 1.093.218 RON | 134.613 RON | 78.700 RON |
| 124.745 RON |
| 7 |
| 2023 | 134.613 RON | -2.433 RON | 17.895 RON | 5.600 RON | 97 RON | -12.198 RON | 2 |
| 2022 | 78.700 RON | -9.864 RON | 27.481 RON | 2.795 RON | 14.922 RON | -9.764 RON | 3 |
| Venituri totale | 1.937.362 RON | 1.093.235 RON | 134.613 RON | 78.700 RON |
| Cheltuieli totale | 1.887.108 RON | 928.131 RON | 135.700 RON | 87.777 RON |
| Profit brut | 50.254 RON | 165.104 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 1.087 RON | 9.077 RON |
| Profit net | 23.480 RON | 136.943 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 2.433 RON | 9.864 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.422 RON | 3.850 RON | 5.600 RON | 2.795 RON |
| Active circulante | 339.268 RON | 188.186 RON | 97 RON | 14.922 RON |
| Stocuri | 449 RON | 1.297 RON | — | — |
| Creante | 206.317 RON | 90.821 RON | 81 RON | -5.486 RON |
| Casa si conturi la banci | 132.502 RON | 96.068 RON | 16 RON | 20.408 RON |
| Datorii totale | 325.090 RON | 67.291 RON | 17.895 RON | 27.481 RON |
| Capitaluri proprii | 23.600 RON | 124.745 RON | -12.198 RON | -9.764 RON |
| Capital subscris varsat | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON |
| Nr. mediu salariati | 13 | 7 | 2 | 3 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.