ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 279.227 RON | 129.318 RON | 5.085 RON | — | 229.302 RON | 224.217 RON | 1 |
| 2023 | 246.008 RON | 94.830 RON | 6.440 RON | — | 101.339 RON | 94.899 RON | 1 |
| 2022 | — | -131 RON | 131 RON | — | 200 RON | 69 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 279.227 RON | 246.008 RON | — |
| Venituri totale | 279.227 RON | 246.008 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 147.550 RON | 148.767 RON | 131 RON |
| Profit brut | 131.677 RON | 97.241 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 131 RON |
| Profit net | 129.318 RON | 94.830 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 131 RON |
| Active circulante | 229.302 RON | 101.339 RON | 200 RON |
| Creante | 190.690 RON | 99.226 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 38.612 RON | 2.113 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 5.085 RON | 6.440 RON | 131 RON |
| Capitaluri proprii | 224.217 RON | 94.899 RON | 69 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |