SOFTWIN TECHNOLOGIES S.R.L.
- J40/22603/2022BUCURESTIdin 11.11.2022
- J23/7666/2023ILFOVdin 15.11.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.518.802 RON | 2.844 RON | 744.845 RON | 0 RON | 747.929 RON | 3.084 RON | 1 |
| 2024 | 2.332.620 RON | 1.650.838 RON | 571.559 RON | — | 2.222.637 RON | 1.651.078 RON | 1 |
| 2023 | 580.859 RON | 329.086 RON | 53.147 RON | 128.931 RON | 252.047 RON | 329.286 RON | 1 |
| 2022 | 134.723 RON | 133.046 RON | 178.343 RON | — | 311.589 RON | 133.246 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.518.802 RON | 2.332.620 RON | 580.859 RON | 134.723 RON |
| Venituri totale | 1.549.873 RON | 2.442.762 RON | 580.859 RON | 134.723 RON |
| Cheltuieli totale | 1.546.500 RON | 720.144 RON | 246.719 RON | 357 RON |
| Profit brut | 3.373 RON | 1.722.618 RON | 334.140 RON | 134.366 RON |
| Profit net | 2.844 RON | 1.650.838 RON | 329.086 RON | 133.046 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 128.931 RON | — |
| Active circulante | 747.929 RON | 2.222.637 RON | 252.047 RON | 311.589 RON |
| Stocuri | 0 RON | 34.195 RON | 24.399 RON | — |
| Creante | 708.903 RON | 2.053.618 RON | 87.624 RON | 287.650 RON |
| Casa si conturi la banci | 39.026 RON | 134.824 RON | 140.024 RON | 23.939 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 1.455 RON | — |
| Datorii totale | 744.845 RON | 571.559 RON | 53.147 RON | 178.343 RON |
| Capitaluri proprii | 3.084 RON | 1.651.078 RON | 329.286 RON | 133.246 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |