ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 45% |
| persoanăadministrator | 5% |
| firmă | 50% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.010.451 RON | 2.247.407 RON | 2.187.341 RON | 917.088 RON | 5.158.542 RON | 3.907.940 RON | 15 |
| 2024 | 6.111.578 RON | 760.626 RON | 382.892 RON | 365.838 RON | 2.663.749 RON | 2.660.532 RON | 15 |
| 2023 | 3.433.486 RON | 799.906 RON | 892.199 RON | 488.826 RON | 2.291.196 RON | 1.899.906 RON | 11 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.010.451 RON | 6.111.578 RON | 3.433.486 RON |
| Venituri totale | 8.072.912 RON | 6.035.642 RON | 3.403.895 RON |
| Cheltuieli totale | 5.529.190 RON | 5.154.257 RON | 2.462.955 RON |
| Profit brut | 2.543.722 RON | 881.385 RON | 940.940 RON |
| Profit net | 2.247.407 RON | 760.626 RON | 799.906 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 917.088 RON | 365.838 RON | 488.826 RON |
| Active circulante | 5.158.542 RON | 2.663.749 RON | 2.291.196 RON |
| Stocuri | 395.213 RON | 28.660 RON | 127.981 RON |
| Creante | 4.074.382 RON | 1.873.873 RON | 2.145.691 RON |
| Casa si conturi la banci | 688.947 RON | 761.216 RON | 17.524 RON |
| Cheltuieli in avans | 19.651 RON | 13.837 RON | 12.083 RON |
| Datorii totale | 2.187.341 RON | 382.892 RON | 892.199 RON |
| Capitaluri proprii | 3.907.940 RON | 2.660.532 RON | 1.899.906 RON |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON | 1.100.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 15 | 15 | 11 |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 | ofertant · l-a avut subcontractant | 19 | — | vezi ↗ | |
CONDESIGN SRLCUI 22067028 | 12 | ofertant · l-a avut subcontractant | 7 | — | vezi ↗ |
INNOVA INTEGRATION S.R.L.CUI 42981304 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
KXL STUDIO SRLCUI 23414761 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CONSTRUCTII ERBASU SACUI 430008 | 7 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 18 | co-subcontractant | 17 | — | vezi ↗ | |
FLEXIK AUTOMATION SRLCUI 6351850 | 6 | co-subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
KONE ASCENSORUL SACUI 24387592 | 8 | co-subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
CONDESIGN SRLCUI 22067028 | 12 | terț și subcontractant · aceeași ofertă | 5 | — | vezi ↗ |
ROSIM INSTALAŢII SRLCUI 35944826 | 5 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 56 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.