Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.184.498 RON | 691.156 RON | 497.388 RON | 0 RON | 1.188.428 RON | 691.356 RON | 3 |
| 2024 | 625.578 RON | 528.728 RON | 79.896 RON | — | 608.624 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.184.498 RON | 625.578 RON |
| Venituri totale | 1.184.498 RON | 625.578 RON |
| 528.728 RON |
| 2 |
| Cheltuieli totale | 458.518 RON | 78.458 RON |
| Profit brut | 725.980 RON | 547.120 RON |
| Profit net | 691.156 RON | 528.728 RON |
| Active circulante | 1.188.428 RON | 608.624 RON |
| Creante | 1.084.052 RON | 492.963 RON |
| Casa si conturi la banci | 104.376 RON | 115.661 RON |
| Cheltuieli in avans | 316 RON | — |
| Datorii totale | 497.388 RON | 79.896 RON |
| Capitaluri proprii | 691.356 RON | 528.728 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.