ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
com. Mihai Viteazu
satul Mihai Viteazu, com. Mihai Viteazu
satul Mihai Viteazu, com. Mihai Viteazu
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge ca nefondat apelul declarat de inculpatul D M împotriva sentinţei penale nr. 458/27.04.2023 pronunţate de Judecătoria Cluj-Napoca în dosar nr. 110/211/2022. În temeiul art. 72 C.pen., deduce din pedeapsa aplicată inculpatului durata arestării preventive şi perioada executată din data de 11.12.2019, până la zi. În temeiul art. 275 alin. 2 Cod Procedură Penală, obligă inculpatul-apelant la plata sumei de 300 lei cu titlu de cheltuieli judiciare în apel. În baza art. 275 alin. 6 Cod Procedură Penală suma de 942 lei reprezentând onorariul parţial al apărătorului din oficiu pentru inculpatul D M va fi suportată din fondurile Ministerului Justiţiei. Definitivă. Pronunţată în data de 20.03.2024, prin punerea deciziei la dispoziţia părţilor şi a procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei. Admite cererea formulată de inculpatul D M În temeiul art. 29 alin. 4 din Legea nr. 47/1992 privind organizarea şi funcţionarea Curţii Constituţionale, sesizează Curtea Constituţională cu excepţia de neconstituţionalitate a dispoziţiilor art. 37 Cod Penal. Definitivă. Pronunţată în şedinţa din 20.03.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului, prin mijlocirea grefei Curţii.
amânarea pronunţării hotărârii pentru data de 20 martie 2024
amânarea cauzei în vederea prezentării apărătorului ales al inculpatului care din motive medicale nu s-a putut prezenta
amânarea cauzei în vederea angajării unui apărător ales de către inculpat
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.283.561 RON | 404.394 RON | 902.334 RON | 871.627 RON | 2.094.390 RON | 2.063.683 RON | 20 |
| 2024 | 12.770.863 RON | 405.744 RON | 742.591 RON | 934.003 RON | 1.671.051 RON | 1.862.463 RON | 17 |
| 2023 | 11.210.331 RON | 799.224 RON | 605.366 RON | 884.533 RON | 1.412.433 RON | 1.691.600 RON | 16 |
| 2022 | 8.402.441 RON | 556.833 RON | 1.159.612 RON | 918.975 RON | 1.277.513 RON | 1.036.876 RON | 15 |
| 2021 | 5.413.247 RON | 61.500 RON | 1.495.386 RON | 955.644 RON | 1.036.684 RON | 496.942 RON | 15 |
| 2020 | 4.610.000 RON | 142.767 RON | 1.014.389 RON | 595.070 RON | 871.709 RON | 452.390 RON | 15 |
| 2019 | 4.586.369 RON | 236.661 RON | 473.454 RON | 216.007 RON | 567.071 RON | 309.624 RON | 16 |
| 2018 | 3.858.161 RON | 140.950 RON | 625.054 RON | 173.878 RON | 524.139 RON | 72.963 RON | 15 |
| 2017 | 3.164.356 RON | 114.411 RON | 747.197 RON | 163.479 RON | 515.731 RON | -67.987 RON | 16 |
| 2016 | 2.715.510 RON | 112.650 RON | 720.296 RON | 148.785 RON | 386.896 RON | -182.398 RON | 15 |
| 2015 | 1.894.692 RON | 55.811 RON | 898.772 RON | 149.457 RON | 452.050 RON | -295.048 RON | 15 |
| 2014 | 1.258.441 RON | 5.425 RON | 712.065 RON | 92.618 RON | 266.371 RON | -350.859 RON | 13 |
| 2013 | 487.305 RON | -76.732 RON | 594.030 RON | 76.895 RON | 151.099 RON | -363.819 RON | 9 |
| 2012 | 343.024 RON | -50.643 RON | 442.736 RON | 77.777 RON | 75.655 RON | -287.087 RON | 8 |
| 2011 | 181.669 RON | -58.417 RON | 332.816 RON | 79.368 RON | 15.505 RON | -236.444 RON | 7 |
| 2010 | 182.759 RON | -63.359 RON | 286.750 RON | 23.416 RON | 27.261 RON | -234.574 RON | 7 |
| 2009 | 181.543 RON | -57.350 RON | 222.670 RON | 22.792 RON | 27.164 RON | -171.215 RON | 6 |
| 2008 | 186.443 RON | -34.791 RON | 157.016 RON | 23.659 RON | 17.393 RON | -113.865 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.283.561 RON | 12.770.863 RON | 11.210.331 RON | 8.402.441 RON | 5.413.247 RON | 4.610.000 RON | 4.586.369 RON | 3.858.161 RON | 3.164.356 RON | 2.715.510 RON | 1.894.692 RON | 1.258.441 RON | 487.305 RON | 343.024 RON | 181.669 RON | 182.759 RON | 181.543 RON | 186.443 RON |
| Venituri totale | 15.307.234 RON | 12.785.305 RON | 11.210.331 RON | 8.403.627 RON | 5.416.066 RON | 4.612.151 RON | 4.586.969 RON | 3.858.161 RON | 3.164.673 RON | 2.715.545 RON | 1.895.012 RON | 1.259.710 RON | 487.326 RON | 346.472 RON | 181.964 RON | 182.759 RON | 181.543 RON | 189.555 RON |
| Cheltuieli totale | 14.827.957 RON | 12.301.973 RON | 10.279.356 RON | 7.739.308 RON | 5.289.460 RON | 4.412.374 RON | 4.315.694 RON | 3.677.589 RON | 3.038.819 RON | 2.602.895 RON | 1.839.201 RON | 1.254.285 RON | 564.058 RON | 397.115 RON | 240.381 RON | 242.893 RON | 236.026 RON | 224.346 RON |
| Profit brut | 479.277 RON | 483.332 RON | 930.975 RON | 664.319 RON | 126.606 RON | 199.777 RON | 271.275 RON | 180.572 RON | 125.854 RON | 112.650 RON | 55.811 RON | 5.425 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 76.732 RON | 50.643 RON | 58.417 RON | 60.134 RON | 54.483 RON | 34.791 RON |
| Profit net | 404.394 RON | 405.744 RON | 799.224 RON | 556.833 RON | 61.500 RON | 142.767 RON | 236.661 RON | 140.950 RON | 114.411 RON | 112.650 RON | 55.811 RON | 5.425 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 76.732 RON | 50.643 RON | 58.417 RON | 63.359 RON | 57.350 RON | 34.791 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 871.627 RON | 934.003 RON | 884.533 RON | 918.975 RON | 955.644 RON | 595.070 RON | 216.007 RON | 173.878 RON | 163.479 RON | 148.785 RON | 149.457 RON | 92.618 RON | 76.895 RON | 77.777 RON | 79.368 RON | 23.416 RON | 22.792 RON | 23.659 RON |
| Active circulante | 2.094.390 RON | 1.671.051 RON | 1.412.433 RON | 1.277.513 RON | 1.036.684 RON | 871.709 RON | 567.071 RON | 524.139 RON | 515.731 RON | 386.896 RON | 452.050 RON | 266.371 RON | 151.099 RON | 75.655 RON | 15.505 RON | 27.261 RON | 27.164 RON | 17.393 RON |
| Stocuri | 1.018.486 RON | 921.715 RON | 836.097 RON | 923.067 RON | 793.997 RON | 653.045 RON | 479.590 RON | 514.979 RON | 454.439 RON | 360.976 RON | 419.361 RON | 257.487 RON | 126.877 RON | 61.482 RON | 14.229 RON | 14.520 RON | 15.750 RON | 6.368 RON |
| Creante | 73.657 RON | 76.112 RON | 12.955 RON | 18.581 RON | 114.316 RON | 37.328 RON | 20.043 RON | 926 RON | 43 RON | 15.572 RON | 2.979 RON | 2.141 RON | 5.305 RON | 571 RON | 210 RON | 11.969 RON | 10.221 RON | 8.656 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.002.247 RON | 673.224 RON | 563.381 RON | 335.865 RON | 128.371 RON | 181.336 RON | 67.438 RON | 8.234 RON | 61.249 RON | 10.348 RON | 29.710 RON | 6.743 RON | 18.917 RON | 13.602 RON | 1.066 RON | 772 RON | 1.193 RON | 2.369 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.217 RON | 2.217 RON | 2.217 RON | 2.217 RON | 2.217 RON | 1.499 RON | 1.499 RON | 1.499 RON | 2.099 RON |
| Datorii totale | 902.334 RON | 742.591 RON | 605.366 RON | 1.159.612 RON | 1.495.386 RON | 1.014.389 RON | 473.454 RON | 625.054 RON | 747.197 RON | 720.296 RON | 898.772 RON | 712.065 RON | 594.030 RON | 442.736 RON | 332.816 RON | 286.750 RON | 222.670 RON | 157.016 RON |
| Capitaluri proprii | 2.063.683 RON | 1.862.463 RON | 1.691.600 RON | 1.036.876 RON | 496.942 RON | 452.390 RON | 309.624 RON | 72.963 RON | -67.987 RON | -182.398 RON | -295.048 RON | -350.859 RON | -363.819 RON | -287.087 RON | -236.444 RON | -234.574 RON | -171.215 RON | -113.865 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 20 | 17 | 16 | 15 | 15 | 15 | 16 | 15 | 16 | 15 | 15 | 13 | 9 | 8 | 7 | 7 | 6 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 188 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
188 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:56).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.