ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 85% |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 85% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Amână judecarea cauzei la data de 27.08.2026.
Admite cererea de chemare în judecată formulată de creditoarea SANTA KALMAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ, cu sediul ales pentru comunicarea actelor de procedură la Cab.Av.Korodi Beata, în contradictoriu cu debitoarea SC WEEK-END SRL. Respinge cererea debitoarei SC WEEK-END SRL de e?alonare a debitului. Ordonă debitoarei să plătească creditoarei, în termen de 30 de zile de la comunicare, suma de 48.387 lei, cu titlu de debit principal, reprezentând debit restant din contravaloarea facturii nr.301/16.05.2024 ?i a facturii nr.308/06.08.2024. Ordonă debitoarei să plătească creditoarei, în termen de 30 de zile de la comunicare, dobândă legală penalizatoare, calculată potrivit art.2 pct.2 ?i art.22 din Legea nr.72/2013, precum ?i art.3 alin.2^1 din O.G. nr. 13/2011, astfel: 1.pentru factura nr.301/16.05.2024: -dobândă legală penalizatoare cu privire la suma de 23.000 lei (diferen?a dintre valoarea totală a facturii ?i plata par?ială în cuantum de 11.892 lei din data de 01.04.2025), din ziua punerii în întârziere, respectiv 06.11.2025, ?i până la data primei plă?i parţiale efectuate ulterior introducerii ac?iunii, respectiv 18.12.2025; -dobândă legală penalizatoare din ziua următoare primei plă?i par?iale efectuate după data introducerii ac?iunii, respectiv 19.12.2025 ?i până la data celei de-a doua plă?i par?iale efectuate ulterior introducerii ac?iunii, respectiv 27.01.2026, calculate cu privire la debitul restant în cuantum de 18.000 lei ?i -dobândă legală penalizatoare din ziua următoare celei de-a doua plă?i par?iale efectuate după data introducerii ac?iunii, respectiv 28.01.2026 ?i până la data achitării integrale a debitului restant din cuprinsul acestei facturi, calculate cu privire la debitul restant în cuantum de 13.000 lei, 2.pentru factura nr.308/06.08.2024: -dobândă legală penalizatoare cu privire la suma de 35.387 lei, din ziua punerii în întârziere, respectiv 06.11.2025, ?i până la data achitării integrale a debitului restant din cuprinsul acestei facturi. Obligă debitoarea la plata în favoarea creditoarei a sumei de 2200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie. Cu cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Pronun?ată astăzi, 17.02.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei.
Amână pronunţarea pentru data de 17.02.2026.
Ia act de renunţarea la judecată.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.058.692 RON | 4.078 RON | 1.067.631 RON | 283.260 RON | 1.062.502 RON | 278.131 RON | 13 |
| 2023 | 828.022 RON | 8.087 RON | 1.158.322 RON | 292.833 RON | 1.139.542 RON | 274.053 RON | 16 |
| 2022 | 1.309.277 RON | 4.489 RON | 810.830 RON | 125.589 RON | 798.474 RON | 113.233 RON | 18 |
| 2021 | 2.055.282 RON | 57.328 RON | 396.260 RON | — | 505.004 RON | 108.744 RON | 20 |
| 2020 | 1.717.704 RON | 67.504 RON | 413.621 RON | 12.908 RON | 452.128 RON | 51.415 RON | 18 |
| 2019 | 860.667 RON | 32.154 RON | 270.413 RON | — | 254.324 RON | -16.089 RON | 16 |
| 2018 | 173.413 RON | 25.603 RON | 63.638 RON | — | 13.695 RON | -49.943 RON | 6 |
| 2017 | — | 0 RON | 78.051 RON | — | 2.505 RON | -75.546 RON | — |
| 2016 | 2.855 RON | 4 RON | 78.051 RON | — | 2.505 RON | -75.546 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -280 RON | 81.170 RON | 0 RON | 5.620 RON | -75.550 RON | 0 |
| 2014 | 7.145 RON | -842 RON | 81.070 RON | 180 RON | 5.620 RON | -75.270 RON | 0 |
| 2013 | 0 RON | -573 RON | 81.415 RON | 610 RON | 6.377 RON | -74.428 RON | 0 |
| 2012 | 98.198 RON | 26.527 RON | 81.415 RON | 1.076 RON | 6.484 RON | -73.855 RON | 3 |
| 2011 | 95.021 RON | -5.414 RON | 117.168 RON | 1.470 RON | 15.316 RON | -100.382 RON | 3 |
| 2010 | 59.432 RON | -39.193 RON | 199.838 RON | 85.499 RON | 19.370 RON | -94.969 RON | 2 |
| 2009 | 136.459 RON | -21.563 RON | 166.408 RON | 85.972 RON | 24.661 RON | -55.775 RON | 3 |
| 2008 | 142.115 RON | -37.764 RON | 150.181 RON | 89.052 RON | 26.917 RON | -34.212 RON | 4 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.058.692 RON | 828.022 RON | 1.309.277 RON | 2.055.282 RON | 1.717.704 RON | 860.667 RON | 173.413 RON | — | 2.855 RON | 0 RON | 7.145 RON | 0 RON | 98.198 RON | 95.021 RON | 59.432 RON | 136.459 RON | 142.115 RON |
| Venituri totale | 1.923.192 RON | 1.502.861 RON | 1.930.730 RON | 1.981.990 RON | 1.717.838 RON | 950.667 RON | 173.413 RON | 0 RON | 3.305 RON | 0 RON | 7.145 RON | 0 RON | 98.644 RON | 184.331 RON | 61.972 RON | 136.463 RON | 145.969 RON |
| Cheltuieli totale | 1.918.599 RON | 1.484.784 RON | 1.915.328 RON | 1.908.218 RON | 1.635.710 RON | 910.996 RON | 146.307 RON | — | 3.215 RON | 280 RON | 7.773 RON | 573 RON | 72.117 RON | 189.745 RON | 97.940 RON | 155.159 RON | 183.733 RON |
| Profit brut | 4.593 RON | 18.077 RON | 15.402 RON | 73.772 RON | 82.128 RON | 39.671 RON | 27.106 RON | 0 RON | 90 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.527 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 628 RON | 573 RON | 0 RON | 5.414 RON | 35.968 RON | 18.696 RON | 37.764 RON |
| Profit net | 4.078 RON | 8.087 RON | 4.489 RON | 57.328 RON | 67.504 RON | 32.154 RON | 25.603 RON | 0 RON | 4 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.527 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 280 RON | 842 RON | 573 RON | 0 RON | 5.414 RON | 39.193 RON | 21.563 RON | 37.764 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 283.260 RON | 292.833 RON | 125.589 RON | — | 12.908 RON | — | — | — | — | 0 RON | 180 RON | 610 RON | 1.076 RON | 1.470 RON | 85.499 RON | 85.972 RON | 89.052 RON |
| Active circulante | 1.062.502 RON | 1.139.542 RON | 798.474 RON | 505.004 RON | 452.128 RON | 254.324 RON | 13.695 RON | 2.505 RON | 2.505 RON | 5.620 RON | 5.620 RON | 6.377 RON | 6.484 RON | 15.316 RON | 19.370 RON | 24.661 RON | 26.917 RON |
| Stocuri | 765.497 RON | 1.046.768 RON | 737.998 RON | 43.158 RON | 86.996 RON | 228.874 RON | — | 2.505 RON | 2.505 RON | 5.598 RON | 5.598 RON | 6.377 RON | 6.377 RON | 13.696 RON | 18.641 RON | 21.668 RON | 25.674 RON |
| Creante | 295.183 RON | 71.619 RON | 59.490 RON | 384.970 RON | 183.783 RON | 17.921 RON | 11.850 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 143 RON | 143 RON | -174 RON | -174 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.822 RON | 21.155 RON | 986 RON | 76.876 RON | 181.349 RON | 7.529 RON | 1.845 RON | — | — | 22 RON | 22 RON | 0 RON | 107 RON | 1.477 RON | 586 RON | 3.167 RON | 1.417 RON |
| Datorii totale | 1.067.631 RON | 1.158.322 RON | 810.830 RON | 396.260 RON | 413.621 RON | 270.413 RON | 63.638 RON | 78.051 RON | 78.051 RON | 81.170 RON | 81.070 RON | 81.415 RON | 81.415 RON | 117.168 RON | 199.838 RON | 166.408 RON | 150.181 RON |
| Capitaluri proprii | 278.131 RON | 274.053 RON | 113.233 RON | 108.744 RON | 51.415 RON | -16.089 RON | -49.943 RON | -75.546 RON | -75.546 RON | -75.550 RON | -75.270 RON | -74.428 RON | -73.855 RON | -100.382 RON | -94.969 RON | -55.775 RON | -34.212 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 13 | 16 | 18 | 20 | 18 | 16 | 6 | — | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 2.332 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
2.332 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:01).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.