ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Admite excep?ia rămânerii fără obiect a cererii de chemare în judecată. Respinge cererea de chemare în judecată ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Ploie?ti. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 10.12.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 864.878 RON | 18.108 RON | 652.423 RON | 665.082 RON | 172.951 RON | 185.610 RON | 6 |
| 2024 | 946.750 RON | -15.107 RON | 640.277 RON | 617.650 RON | 263.070 RON | 243.404 RON | 6 |
| 2023 | 1.100.708 RON | 93.514 RON | 776.545 RON | 633.255 RON | 399.925 RON | 256.635 RON | 6 |
| 2022 | 950.733 RON | 2.509 RON | 654.277 RON | 564.145 RON | 254.113 RON | 163.981 RON | 7 |
| 2021 | 564.650 RON | -21.271 RON | 620.629 RON | 509.905 RON | 272.385 RON | 161.661 RON | 6 |
| 2020 | 853.292 RON | 124.702 RON | 143.660 RON | 172.002 RON | 154.590 RON | 182.932 RON | 6 |
| 2019 | 521.397 RON | -89.239 RON | 328.456 RON | 170.228 RON | 216.108 RON | 57.880 RON | 7 |
| 2018 | 505.128 RON | -52.711 RON | 92.502 RON | 130.354 RON | 105.481 RON | 144.964 RON | 6 |
| 2017 | 498.357 RON | 91.610 RON | 54.200 RON | 112.297 RON | 194.100 RON | 253.713 RON | 6 |
| 2016 | 456.842 RON | -7.119 RON | 55.963 RON | 126.957 RON | 88.995 RON | 162.103 RON | 6 |
| 2015 | 184.699 RON | -52.396 RON | 30.607 RON | 101.965 RON | 96.691 RON | 169.222 RON | 3 |
| 2014 | 200.771 RON | -72.316 RON | 13.457 RON | 154.714 RON | 79.108 RON | 221.618 RON | 3 |
| 2013 | 407.994 RON | -75.215 RON | 31.126 RON | 199.200 RON | 125.180 RON | 294.401 RON | 4 |
| 2012 | 391.587 RON | -51.778 RON | 16.214 RON | 131.411 RON | 253.319 RON | 369.616 RON | 4 |
| 2011 | 429.857 RON | 41.633 RON | 56.644 RON | 188.830 RON | 308.440 RON | 440.905 RON | 6 |
| 2010 | 350.816 RON | -92.521 RON | 41.255 RON | 275.884 RON | 163.983 RON | 399.272 RON | 6 |
| 2009 | 744.252 RON | 74.313 RON | 66.377 RON | 341.892 RON | 214.137 RON | 491.844 RON | 7 |
| 2008 | 721.335 RON | 56.036 RON | 239.977 RON | 405.997 RON | 250.928 RON | 418.234 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 864.878 RON | 946.750 RON | 1.100.708 RON | 950.733 RON | 564.650 RON | 853.292 RON | 521.397 RON | 505.128 RON | 498.357 RON | 456.842 RON | 184.699 RON | 200.771 RON | 407.994 RON | 391.587 RON | 429.857 RON | 350.816 RON | 744.252 RON | 721.335 RON |
| Venituri totale | 925.808 RON | 947.337 RON | 1.100.713 RON | 901.884 RON | 633.634 RON | 754.657 RON | 621.531 RON | 506.122 RON | 498.885 RON | 457.135 RON | 188.734 RON | 201.278 RON | 408.821 RON | 411.777 RON | 449.487 RON | 351.443 RON | 757.960 RON | 725.867 RON |
| Cheltuieli totale | 884.364 RON | 936.866 RON | 996.412 RON | 890.054 RON | 649.352 RON | 621.411 RON | 705.551 RON | 553.752 RON | 402.286 RON | 458.092 RON | 235.468 RON | 273.594 RON | 484.036 RON | 463.555 RON | 407.032 RON | 437.514 RON | 665.795 RON | 657.537 RON |
| Profit brut | 41.444 RON | 10.471 RON | 104.301 RON | 11.830 RON | 0 RON | 133.246 RON | 0 RON | 0 RON | 96.599 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.455 RON | — | 92.165 RON | 68.330 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.718 RON | 0 RON | 84.020 RON | 47.630 RON | 0 RON | 957 RON | — | 72.316 RON | 75.215 RON | 51.778 RON | 0 RON | 86.071 RON | — | — |
| Profit net | 18.108 RON | 0 RON | 93.514 RON | 2.509 RON | 0 RON | 124.702 RON | 0 RON | 0 RON | 91.610 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.633 RON | — | 74.313 RON | 56.036 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 15.107 RON | 0 RON | 0 RON | 21.271 RON | 0 RON | 89.239 RON | 52.711 RON | 0 RON | 7.119 RON | 52.396 RON | 72.316 RON | 75.215 RON | 51.778 RON | 0 RON | 92.521 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 665.082 RON | 617.650 RON | 633.255 RON | 564.145 RON | 509.905 RON | 172.002 RON | 170.228 RON | 130.354 RON | 112.297 RON | 126.957 RON | 101.965 RON | 154.714 RON | 199.200 RON | 131.411 RON | 188.830 RON | 275.884 RON | 341.892 RON | 405.997 RON |
| Active circulante | 172.951 RON | 263.070 RON | 399.925 RON | 254.113 RON | 272.385 RON | 154.590 RON | 216.108 RON | 105.481 RON | 194.100 RON | 88.995 RON | 96.691 RON | 79.108 RON | 125.180 RON | 253.319 RON | 308.440 RON | 163.983 RON | 214.137 RON | 250.928 RON |
| Stocuri | 0 RON | 12.222 RON | 81.747 RON | 194.037 RON | 195.234 RON | 55.861 RON | 160.945 RON | 50.874 RON | 33.542 RON | 29.428 RON | 27.598 RON | 27.036 RON | 21.328 RON | 39.622 RON | 22.770 RON | 20.610 RON | 33.323 RON | 34.585 RON |
| Creante | 153.210 RON | 345.986 RON | 307.582 RON | 53.716 RON | 35.406 RON | 30.728 RON | 28.595 RON | 29.061 RON | 91.670 RON | 27.580 RON | 27.170 RON | 28.777 RON | 35.728 RON | 42.510 RON | 223.105 RON | 53.053 RON | 64.078 RON | 66.993 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.741 RON | -95.138 RON | 10.596 RON | 6.360 RON | 41.745 RON | 68.001 RON | 26.568 RON | 25.546 RON | 68.888 RON | 31.987 RON | 41.923 RON | 23.295 RON | 68.124 RON | 171.187 RON | 62.565 RON | 90.320 RON | 116.736 RON | 149.350 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 2.961 RON | — | — | — | — | — | 1.631 RON | 1.516 RON | 2.114 RON | 1.173 RON | 1.253 RON | 1.147 RON | 1.100 RON | 279 RON | 660 RON | 2.192 RON | 1.286 RON |
| Datorii totale | 652.423 RON | 640.277 RON | 776.545 RON | 654.277 RON | 620.629 RON | 143.660 RON | 328.456 RON | 92.502 RON | 54.200 RON | 55.963 RON | 30.607 RON | 13.457 RON | 31.126 RON | 16.214 RON | 56.644 RON | 41.255 RON | 66.377 RON | 239.977 RON |
| Capitaluri proprii | 185.610 RON | 243.404 RON | 256.635 RON | 163.981 RON | 161.661 RON | 182.932 RON | 57.880 RON | 144.964 RON | 253.713 RON | 162.103 RON | 169.222 RON | 221.618 RON | 294.401 RON | 369.616 RON | 440.905 RON | 399.272 RON | 491.844 RON | 418.234 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | — | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 3 | 3 | 4 | 4 | 6 | 6 | 7 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
12 contracte atribuite, in valoare de 532.949 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 484.960 lei.
Achizitii directe
11 contracte
484.949 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
48.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:22).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
XALLO TEHNIC SRLCUI 32069301 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.