ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
imobil identificat în CF nr. 4357 nr. top: 100326-C1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Încuviinţează cererea de amânare. Amână judecarea cauzei la data de 23.09.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.833.036 RON | 487.071 RON | 10.718.377 RON | 8.344.824 RON | 5.737.297 RON | 3.363.744 RON | 3 |
| 2024 | 7.228.616 RON | 705.500 RON | 9.149.843 RON | 8.317.545 RON | 3.708.971 RON | 2.876.673 RON | 3 |
| 2023 | 2.193.073 RON | 274.177 RON | 7.353.082 RON | 8.123.721 RON | 1.400.534 RON | 2.171.173 RON | 3 |
| 2022 | 4.182.892 RON | 1.184.451 RON | 10.388.138 RON | 8.090.081 RON | 3.774.885 RON | 1.476.828 RON | 4 |
| 2021 | 4.796.239 RON | 1.751.708 RON | 6.444.845 RON | 8.221.899 RON | 1.991.096 RON | 3.768.150 RON | 4 |
| 2020 | 2.720.422 RON | 839.533 RON | 6.883.049 RON | 8.407.746 RON | 491.745 RON | 2.016.442 RON | 1 |
| 2019 | 5.865.060 RON | 330.550 RON | 7.101.421 RON | 7.525.132 RON | 963.726 RON | 1.387.437 RON | 3 |
| 2018 | 1.857.324 RON | 94.871 RON | 2.442.611 RON | 2.460.941 RON | 1.108.029 RON | 1.126.359 RON | 3 |
| 2017 | 845.001 RON | 110.537 RON | 267.674 RON | 845.172 RON | 581.358 RON | 1.158.856 RON | 4 |
| 2016 | 4.201.740 RON | 1.045.414 RON | 123.370 RON | 708.903 RON | 752.298 RON | 1.337.831 RON | 4 |
| 2015 | 3.350.765 RON | 836.448 RON | 812.498 RON | 704.789 RON | 1.315.693 RON | 1.207.984 RON | 4 |
| 2014 | 452.510 RON | 85.403 RON | 528.431 RON | 698.490 RON | 201.477 RON | 371.536 RON | 3 |
| 2013 | 76.792 RON | -8.783 RON | 612.811 RON | 709.400 RON | 392.854 RON | 489.443 RON | 1 |
| 2012 | 1.016.761 RON | 255.649 RON | 2.039.239 RON | 864.434 RON | 1.822.284 RON | 647.479 RON | — |
| 2011 | 1.016.493 RON | 62.429 RON | 1.361.867 RON | 870.669 RON | 883.028 RON | 391.830 RON | — |
| 2010 | 28.621 RON | -466.943 RON | 682.508 RON | 960.680 RON | 51.229 RON | 329.401 RON | — |
| 2009 | 318.192 RON | 5.334 RON | 611.126 RON | 1.033.435 RON | 434.535 RON | 856.844 RON | — |
| 2008 | 8.001 RON | -187.177 RON | 642.984 RON | 1.063.112 RON | 431.382 RON | 851.510 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.833.036 RON | 7.228.616 RON | 2.193.073 RON | 4.182.892 RON | 4.796.239 RON | 2.720.422 RON | 5.865.060 RON | 1.857.324 RON | 845.001 RON | 4.201.740 RON | 3.350.765 RON | 452.510 RON | 76.792 RON | 1.016.761 RON | 1.016.493 RON | 28.621 RON | 318.192 RON | 8.001 RON |
| Venituri totale | 5.278.644 RON | 7.229.277 RON | 2.197.106 RON | 3.520.103 RON | 5.459.294 RON | 2.729.571 RON | 5.600.115 RON | 2.122.981 RON | 993.297 RON | 4.199.549 RON | 3.350.891 RON | 452.572 RON | 76.801 RON | 1.016.996 RON | 1.016.538 RON | 37.541 RON | 323.403 RON | 8.005 RON |
| Cheltuieli totale | 4.724.195 RON | 6.415.555 RON | 1.900.053 RON | 2.294.658 RON | 3.660.530 RON | 1.749.571 RON | 5.165.017 RON | 2.009.533 RON | 861.441 RON | 2.974.436 RON | 2.385.677 RON | 351.096 RON | 85.584 RON | 761.347 RON | 954.109 RON | 499.609 RON | 317.152 RON | 195.182 RON |
| Profit brut | 554.449 RON | 813.722 RON | 297.053 RON | 1.225.445 RON | 1.798.764 RON | 980.000 RON | 435.098 RON | 113.448 RON | 131.856 RON | 1.225.113 RON | 965.214 RON | 101.476 RON | 0 RON | 255.649 RON | 62.429 RON | — | 6.251 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.783 RON | 0 RON | 0 RON | 462.068 RON | — | 187.177 RON |
| Profit net | 487.071 RON | 705.500 RON | 274.177 RON | 1.184.451 RON | 1.751.708 RON | 839.533 RON | 330.550 RON | 94.871 RON | 110.537 RON | 1.045.414 RON | 836.448 RON | 85.403 RON | 0 RON | 255.649 RON | 62.429 RON | — | 5.334 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.783 RON | 0 RON | 0 RON | 466.943 RON | — | 187.177 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.344.824 RON | 8.317.545 RON | 8.123.721 RON | 8.090.081 RON | 8.221.899 RON | 8.407.746 RON | 7.525.132 RON | 2.460.941 RON | 845.172 RON | 708.903 RON | 704.789 RON | 698.490 RON | 709.400 RON | 864.434 RON | 870.669 RON | 960.680 RON | 1.033.435 RON | 1.063.112 RON |
| Active circulante | 5.737.297 RON | 3.708.971 RON | 1.400.534 RON | 3.774.885 RON | 1.991.096 RON | 491.745 RON | 963.726 RON | 1.108.029 RON | 581.358 RON | 752.298 RON | 1.315.693 RON | 201.477 RON | 392.854 RON | 1.822.284 RON | 883.028 RON | 51.229 RON | 434.535 RON | 431.382 RON |
| Stocuri | 457.306 RON | 10.137 RON | 154.252 RON | 43.011 RON | 890.370 RON | 6.000 RON | 6.000 RON | 265.309 RON | — | 4.159 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 98.426 RON | — | 138.127 RON | 305.573 RON |
| Creante | 4.078.852 RON | 1.710.243 RON | 940.699 RON | 3.445.025 RON | 1.057.645 RON | 345.718 RON | 401.333 RON | 19.706 RON | 229.599 RON | 298.716 RON | 142.461 RON | 97.380 RON | 381.104 RON | 1.813.184 RON | 775.965 RON | 35.562 RON | 294.691 RON | 111.381 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.201.139 RON | 1.988.591 RON | 305.583 RON | 286.849 RON | 43.081 RON | 140.027 RON | 556.393 RON | 823.014 RON | 351.759 RON | 449.423 RON | 1.173.232 RON | 104.097 RON | 11.750 RON | 9.100 RON | 8.637 RON | 15.667 RON | 1.717 RON | 14.428 RON |
| Datorii totale | 10.718.377 RON | 9.149.843 RON | 7.353.082 RON | 10.388.138 RON | 6.444.845 RON | 6.883.049 RON | 7.101.421 RON | 2.442.611 RON | 267.674 RON | 123.370 RON | 812.498 RON | 528.431 RON | 612.811 RON | 2.039.239 RON | 1.361.867 RON | 682.508 RON | 611.126 RON | 642.984 RON |
| Capitaluri proprii | 3.363.744 RON | 2.876.673 RON | 2.171.173 RON | 1.476.828 RON | 3.768.150 RON | 2.016.442 RON | 1.387.437 RON | 1.126.359 RON | 1.158.856 RON | 1.337.831 RON | 1.207.984 RON | 371.536 RON | 489.443 RON | 647.479 RON | 391.830 RON | 329.401 RON | 856.844 RON | 851.510 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 700.000 RON | 700.000 RON | 700.000 RON | 700.000 RON | 700.000 RON | 700.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | — | — | — | — | — |
34 de contracte atribuite, in valoare de 26.037.718 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.345.071 lei.
Achizitii directe
15 contracte
2.345.056 lei
Licitatii publice
13 contracte
21.639.732 lei
Achizitii offline
6 contracte
2.052.931 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 10:17).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
TERRA BUILDING SRLCUI 14232426 | 37 | 31 | 9 | — | vezi ↗ |
NEO PLAN SRLCUI 17050348 | 3 | 2 | 2 | — | vezi ↗ |
PRO HART GROUP SRLCUI 22170774 | 10 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.CUI 31101986 | 2 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRLCUI 36594214 | 12 | 1 | 1 | Da | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 6 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
BI EDIL ELECTRIC S.R.L.CUI 38932770 | 11 | subcontractant | 11 | — | vezi ↗ |
ELECTRICOSEB INSTAL S.R.L.CUI 34403121 | 6 | subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
TERRA BUILDING SRLCUI 14232426 | 37 | subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
ELECTRO-CON IMPEX SRLCUI 15673447 | 7 | subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
SBUILT CONS S.R.L.CUI 43749060 | 5 | subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 23 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.