ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Piața Rex
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei. Se arata cele mai recent modificate 25.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.775.639 RON | 3.091.603 RON | 7.222.586 RON | 22.674.228 RON | 20.529.607 RON | 35.981.249 RON | 40 |
| 2024 | 19.279.928 RON | 1.781.425 RON | 6.788.845 RON | 19.926.139 RON | 23.664.215 RON | 36.801.509 RON | 42 |
| 2023 | 17.020.997 RON | 896.516 RON | 6.685.729 RON | 17.946.264 RON | 24.035.663 RON | 35.296.198 RON | 42 |
| 2022 | 14.398.845 RON | 1.478.289 RON | 2.841.610 RON | 20.006.155 RON | 18.235.138 RON | 35.399.683 RON | 43 |
| 2021 | 14.037.283 RON | 2.348.061 RON | 4.721.484 RON | 23.026.638 RON | 16.563.075 RON | 34.764.037 RON | 44 |
| 2020 | 17.146.552 RON | 2.375.194 RON | 5.626.179 RON | 23.586.697 RON | 15.640.215 RON | 33.375.976 RON | 43 |
| 2019 | 17.155.358 RON | 1.485.083 RON | 1.951.807 RON | 19.556.852 RON | 14.525.572 RON | 31.785.296 RON | 45 |
| 2018 | 11.753.038 RON | 1.741.315 RON | 4.314.075 RON | 13.681.736 RON | 22.000.196 RON | 30.901.971 RON | 46 |
| 2017 | 17.144.771 RON | 3.207.225 RON | 2.181.625 RON | 13.311.450 RON | 19.557.414 RON | 30.100.788 RON | 48 |
| 2016 | 17.291.143 RON | 4.501.911 RON | 3.433.912 RON | 10.430.082 RON | 21.346.597 RON | 27.633.578 RON | 46 |
| 2015 | 16.427.511 RON | 3.885.582 RON | 6.554.749 RON | 10.325.081 RON | 21.165.498 RON | 23.668.201 RON | 46 |
| 2014 | 16.239.714 RON | 3.018.417 RON | 2.082.448 RON | 7.283.557 RON | 16.059.675 RON | 19.480.229 RON | 44 |
| 2013 | 14.311.011 RON | 1.984.301 RON | 2.974.120 RON | 8.198.560 RON | 13.755.707 RON | 16.986.812 RON | 44 |
| 2012 | 12.980.312 RON | 3.440.214 RON | 2.074.121 RON | 9.133.672 RON | 10.698.338 RON | 15.132.511 RON | 45 |
| 2011 | 15.131.130 RON | 3.314.521 RON | 3.522.314 RON | 9.037.562 RON | 9.652.397 RON | 11.864.572 RON | 49 |
| 2010 | 11.102.642 RON | 2.648.761 RON | 2.937.350 RON | 9.048.360 RON | 8.671.508 RON | 8.705.015 RON | 49 |
| 2009 | 7.581.266 RON | 1.852.123 RON | 3.145.418 RON | 4.151.636 RON | 8.452.181 RON | 7.026.330 RON | 46 |
| 2008 | 10.003.451 RON | 1.385.047 RON | 3.840.288 RON | 2.924.832 RON | 6.596.093 RON | 5.120.894 RON | 42 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 17.775.639 RON | 19.279.928 RON | 17.020.997 RON | 14.398.845 RON | 14.037.283 RON | 17.146.552 RON | 17.155.358 RON | 11.753.038 RON | 17.144.771 RON | 17.291.143 RON | 16.427.511 RON | 16.239.714 RON | 14.311.011 RON | 12.980.312 RON | 15.131.130 RON | 11.102.642 RON | 7.581.266 RON | 10.003.451 RON |
| Venituri totale | 19.469.686 RON | 18.619.233 RON | 18.084.906 RON | 19.846.204 RON | 17.764.748 RON | 18.029.011 RON | 18.644.244 RON | 13.195.381 RON | 18.134.018 RON | 17.232.987 RON | 17.843.611 RON | 16.522.241 RON | 15.858.248 RON | 17.227.510 RON | 16.425.672 RON | 12.200.629 RON | 10.284.381 RON | 9.971.088 RON |
| Cheltuieli totale | 16.354.107 RON | 16.747.599 RON | 17.057.625 RON | 18.153.557 RON | 15.240.572 RON | 15.517.674 RON | 17.036.265 RON | 11.387.203 RON | 14.798.085 RON | 12.048.948 RON | 13.202.581 RON | 12.943.496 RON | 13.522.000 RON | 13.085.190 RON | 12.437.811 RON | 9.461.128 RON | 8.219.122 RON | 8.345.172 RON |
| Profit brut | 3.115.579 RON | 1.871.634 RON | 1.027.281 RON | 1.692.647 RON | 2.524.176 RON | 2.511.337 RON | 1.607.979 RON | 1.808.178 RON | 3.335.933 RON | 5.184.039 RON | 4.641.030 RON | 3.578.745 RON | 2.336.248 RON | 4.142.320 RON | 3.987.861 RON | 2.739.501 RON | 2.065.259 RON | 1.625.916 RON |
| Profit net | 3.091.603 RON | 1.781.425 RON | 896.516 RON | 1.478.289 RON | 2.348.061 RON | 2.375.194 RON | 1.485.083 RON | 1.741.315 RON | 3.207.225 RON | 4.501.911 RON | 3.885.582 RON | 3.018.417 RON | 1.984.301 RON | 3.440.214 RON | 3.314.521 RON | 2.648.761 RON | 1.852.123 RON | 1.385.047 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 22.674.228 RON | 19.926.139 RON | 17.946.264 RON | 20.006.155 RON | 23.026.638 RON | 23.586.697 RON | 19.556.852 RON | 13.681.736 RON | 13.311.450 RON | 10.430.082 RON | 10.325.081 RON | 7.283.557 RON | 8.198.560 RON | 9.133.672 RON | 9.037.562 RON | 9.048.360 RON | 4.151.636 RON | 2.924.832 RON |
| Active circulante | 20.529.607 RON | 23.664.215 RON | 24.035.663 RON | 18.235.138 RON | 16.563.075 RON | 15.640.215 RON | 14.525.572 RON | 22.000.196 RON | 19.557.414 RON | 21.346.597 RON | 21.165.498 RON | 16.059.675 RON | 13.755.707 RON | 10.698.338 RON | 9.652.397 RON | 8.671.508 RON | 8.452.181 RON | 6.596.093 RON |
| Stocuri | 6.508.359 RON | 5.765.072 RON | 8.997.477 RON | 10.235.150 RON | 6.578.207 RON | 4.681.247 RON | 6.169.634 RON | 11.838.297 RON | 6.095.015 RON | 5.688.372 RON | 4.030.385 RON | 3.669.447 RON | 6.475.641 RON | 5.108.304 RON | 2.789.345 RON | 2.852.430 RON | 2.474.420 RON | 1.805.050 RON |
| Creante | 4.806.531 RON | 5.244.829 RON | 5.820.541 RON | 5.067.843 RON | 8.504.534 RON | 8.675.539 RON | 7.121.996 RON | 9.124.906 RON | 8.204.141 RON | 7.846.080 RON | 11.410.593 RON | 4.075.408 RON | 2.735.050 RON | 1.713.892 RON | 4.675.764 RON | 3.249.835 RON | 4.288.939 RON | 3.762.930 RON |
| Casa si conturi la banci | 714.717 RON | 654.314 RON | 9.217.645 RON | 2.932.145 RON | 1.480.334 RON | 2.283.429 RON | 1.233.942 RON | 1.036.993 RON | 5.258.258 RON | 7.812.145 RON | 5.724.520 RON | 8.314.820 RON | 4.545.016 RON | 3.875.318 RON | 2.186.464 RON | 2.568.419 RON | 1.687.998 RON | 1.027.289 RON |
| Datorii totale | 7.222.586 RON | 6.788.845 RON | 6.685.729 RON | 2.841.610 RON | 4.721.484 RON | 5.626.179 RON | 1.951.807 RON | 4.314.075 RON | 2.181.625 RON | 3.433.912 RON | 6.554.749 RON | 2.082.448 RON | 2.974.120 RON | 2.074.121 RON | 3.522.314 RON | 2.937.350 RON | 3.145.418 RON | 3.840.288 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 104.192 RON | 224.757 RON | 345.321 RON | 465.886 RON | 586.451 RON | 709.189 RON | 1.267.629 RON | 1.780.555 RON | 1.993.335 RON | 2.625.378 RON | 3.303.073 RON | 6.077.503 RON | 2.432.069 RON | 559.743 RON |
| Capitaluri proprii | 35.981.249 RON | 36.801.509 RON | 35.296.198 RON | 35.399.683 RON | 34.764.037 RON | 33.375.976 RON | 31.785.296 RON | 30.901.971 RON | 30.100.788 RON | 27.633.578 RON | 23.668.201 RON | 19.480.229 RON | 16.986.812 RON | 15.132.511 RON | 11.864.572 RON | 8.705.015 RON | 7.026.330 RON | 5.120.894 RON |
| Capital subscris varsat | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 855.029 RON | 755.027 RON | 661.422 RON | 568.651 RON | 506.590 RON |
| Nr. mediu salariati | 40 | 42 | 42 | 43 | 44 | 43 | 45 | 46 | 48 | 46 | 46 | 44 | 44 | 45 | 49 | 49 | 46 | 42 |
1 contract atribuit, in valoare de 992 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
992 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 02:58).