ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei. Se arata cele mai recent modificate 25.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 464.356.010 RON | 7.590.146 RON | 71.026.616 RON | 15.769.066 RON | 83.215.671 RON | 28.178.002 RON | 135 |
| 2024 | 360.423.230 RON | 9.255.621 RON | 46.266.690 RON | 15.035.970 RON | 52.362.474 RON | 21.183.550 RON | 107 |
| 2023 | 282.543.662 RON | 3.569.223 RON | 41.398.291 RON | 9.156.178 RON | 44.699.402 RON | 12.529.328 RON | 98 |
| 2022 | 219.427.742 RON | 2.167.979 RON | 28.294.823 RON | 9.294.613 RON | 28.370.558 RON | 9.561.098 RON | 87 |
| 2021 | 221.540.493 RON | 2.921.985 RON | 33.523.546 RON | 8.880.245 RON | 32.886.043 RON | 8.400.974 RON | 77 |
| 2020 | 208.164.311 RON | 2.553.875 RON | 24.572.559 RON | 7.332.321 RON | 23.791.726 RON | 6.611.848 RON | 59 |
| 2019 | 158.823.612 RON | 2.047.489 RON | 18.495.767 RON | 7.772.347 RON | 15.820.283 RON | 5.158.252 RON | — |
| 2018 | 151.415.823 RON | 1.657.849 RON | 18.611.151 RON | 6.213.549 RON | 16.507.871 RON | 4.179.297 RON | — |
| 2017 | 154.507.605 RON | 956.844 RON | 16.158.012 RON | 4.208.934 RON | 14.918.044 RON | 3.029.192 RON | — |
| 2016 | 151.663.389 RON | 1.449.476 RON | 11.312.395 RON | 2.884.386 RON | 11.449.566 RON | 3.084.655 RON | 35 |
| 2015 | 108.874.835 RON | 759.555 RON | 7.544.936 RON | 2.118.096 RON | 7.632.715 RON | 2.285.179 RON | 34 |
| 2014 | 57.219.082 RON | 880.883 RON | 5.232.462 RON | 1.885.355 RON | 5.094.972 RON | 1.780.341 RON | 29 |
| 2013 | 44.085.095 RON | 336.211 RON | 4.095.139 RON | 1.900.814 RON | 3.064.395 RON | 901.254 RON | 25 |
| 2012 | 26.365.853 RON | 250.453 RON | 3.879.843 RON | 1.397.183 RON | 2.889.104 RON | 415.242 RON | — |
| 2011 | 15.491.294 RON | 123.355 RON | 2.221.233 RON | 621.418 RON | 1.744.647 RON | 161.841 RON | 19 |
| 2010 | 11.113.875 RON | 12.668 RON | 1.131.401 RON | 365.712 RON | 794.083 RON | 35.008 RON | 16 |
| 2009 | 9.334.917 RON | -83.766 RON | 1.080.241 RON | 240.366 RON | 737.278 RON | -86.383 RON | 14 |
| 2008 | 6.457.191 RON | -33.328 RON | 692.836 RON | 303.293 RON | 358.100 RON | -2.617 RON | 14 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 464.356.010 RON | 360.423.230 RON | 282.543.662 RON | 219.427.742 RON | 221.540.493 RON | 208.164.311 RON | 158.823.612 RON | 151.415.823 RON | 154.507.605 RON | 151.663.389 RON | 108.874.835 RON | 57.219.082 RON | 44.085.095 RON | 26.365.853 RON | 15.491.294 RON | 11.113.875 RON | 9.334.917 RON | 6.457.191 RON |
| Venituri totale | 489.533.371 RON | 376.090.029 RON | 292.971.497 RON | 225.484.782 RON | 227.098.201 RON | 212.001.052 RON | 161.397.939 RON | 154.196.853 RON | 156.866.500 RON | 154.608.045 RON | 111.213.417 RON | 58.802.769 RON | 45.460.113 RON | 27.167.003 RON | 16.074.325 RON | 11.859.661 RON | 9.644.333 RON | 6.535.742 RON |
| Cheltuieli totale | 480.406.381 RON | 365.362.221 RON | 289.079.424 RON | 223.062.336 RON | 223.695.564 RON | 209.017.097 RON | 158.937.100 RON | 152.208.278 RON | 155.688.017 RON | 152.864.654 RON | 110.213.554 RON | 57.750.178 RON | 45.058.037 RON | 26.864.695 RON | 15.938.285 RON | 11.836.103 RON | 9.720.112 RON | 6.568.495 RON |
| Profit brut | 9.126.990 RON | 10.727.808 RON | 3.892.073 RON | 2.422.446 RON | 3.402.637 RON | 2.983.955 RON | 2.460.839 RON | 1.988.575 RON | 1.178.483 RON | 1.743.391 RON | 999.863 RON | 1.052.591 RON | 402.076 RON | 302.308 RON | 136.040 RON | 23.558 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 75.779 RON | 32.753 RON |
| Profit net | 7.590.146 RON | 9.255.621 RON | 3.569.223 RON | 2.167.979 RON | 2.921.985 RON | 2.553.875 RON | 2.047.489 RON | 1.657.849 RON | 956.844 RON | 1.449.476 RON | 759.555 RON | 880.883 RON | 336.211 RON | 250.453 RON | 123.355 RON | 12.668 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 83.766 RON | 33.328 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 15.769.066 RON | 15.035.970 RON | 9.156.178 RON | 9.294.613 RON | 8.880.245 RON | 7.332.321 RON | 7.772.347 RON | 6.213.549 RON | 4.208.934 RON | 2.884.386 RON | 2.118.096 RON | 1.885.355 RON | 1.900.814 RON | 1.397.183 RON | 621.418 RON | 365.712 RON | 240.366 RON | 303.293 RON |
| Active circulante | 83.215.671 RON | 52.362.474 RON | 44.699.402 RON | 28.370.558 RON | 32.886.043 RON | 23.791.726 RON | 15.820.283 RON | 16.507.871 RON | 14.918.044 RON | 11.449.566 RON | 7.632.715 RON | 5.094.972 RON | 3.064.395 RON | 2.889.104 RON | 1.744.647 RON | 794.083 RON | 737.278 RON | 358.100 RON |
| Stocuri | 59.859.053 RON | 36.254.503 RON | 30.938.068 RON | 23.509.363 RON | 24.641.337 RON | 18.517.538 RON | 13.122.488 RON | 14.357.150 RON | 12.244.066 RON | 10.386.283 RON | 5.268.630 RON | 3.595.821 RON | 2.181.992 RON | 1.936.484 RON | 1.107.589 RON | 641.925 RON | 529.931 RON | 323.746 RON |
| Creante | 10.257.027 RON | 6.475.833 RON | 4.537.850 RON | 4.850.161 RON | 6.666.189 RON | 6.025.101 RON | 4.151.734 RON | 4.291.618 RON | 5.069.487 RON | 3.173.284 RON | 2.623.017 RON | 1.700.847 RON | 1.575.185 RON | 1.311.704 RON | 861.607 RON | 458.260 RON | 393.679 RON | 317.630 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.099.591 RON | 9.632.138 RON | 9.223.484 RON | 11.034 RON | 1.578.517 RON | -750.913 RON | -1.453.939 RON | -2.140.897 RON | -2.395.509 RON | -2.110.001 RON | -258.932 RON | -201.696 RON | -692.782 RON | -359.084 RON | -224.549 RON | -306.102 RON | -186.332 RON | -283.276 RON |
| Cheltuieli in avans | 236.382 RON | 115.222 RON | 79.777 RON | 190.750 RON | 158.232 RON | 60.360 RON | 61.389 RON | 69.028 RON | 60.226 RON | 63.098 RON | 79.304 RON | 32.476 RON | 31.184 RON | 8.798 RON | 17.009 RON | 6.614 RON | 16.214 RON | 28.826 RON |
| Datorii totale | 71.026.616 RON | 46.266.690 RON | 41.398.291 RON | 28.294.823 RON | 33.523.546 RON | 24.572.559 RON | 18.495.767 RON | 18.611.151 RON | 16.158.012 RON | 11.312.395 RON | 7.544.936 RON | 5.232.462 RON | 4.095.139 RON | 3.879.843 RON | 2.221.233 RON | 1.131.401 RON | 1.080.241 RON | 692.836 RON |
| Venituri in avans | 16.501 RON | 63.426 RON | 7.738 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 28.178.002 RON | 21.183.550 RON | 12.529.328 RON | 9.561.098 RON | 8.400.974 RON | 6.611.848 RON | 5.158.252 RON | 4.179.297 RON | 3.029.192 RON | 3.084.655 RON | 2.285.179 RON | 1.780.341 RON | 901.254 RON | 415.242 RON | 161.841 RON | 35.008 RON | -86.383 RON | -2.617 RON |
| Capital subscris varsat | 828.000 RON | 828.000 RON | 828.000 RON | 828.000 RON | 828.000 RON | 828.000 RON | 828.000 RON | 828.000 RON | 150.000 RON | 150.000 RON | 150.000 RON | 150.000 RON | 150.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 135 | 107 | 98 | 87 | 77 | 59 | — | — | — | 35 | 34 | 29 | 25 | — | 19 | 16 | 14 | 14 |
76 de contracte atribuite, in valoare de 7.970 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 323 lei.
Achizitii directe
66 de contracte
257 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
10 contracte
7.713 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 16:20).