ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
spaţiul comercial nr. 3
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 15.10.2026.
În baza Hotărârii nr. 8/21.10.2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Buftea, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.
Admite în parte cererea de acordare a ajutorului public judiciar formulată de petentul Lacatu? Costin Catalin. Dispune acordarea ajutorului public judiciar sub forma e?alonării la plată a taxei judiciare de timbru în cuantum de 39.859,87 lei, în 48 rate lunare a câte 830,41 lei, începând cu luna ulterioară datei rămânerii definitive a prezentei încheieri, rate care se vor achita în ultima zi lucrătoare a fiecărei luni. Cu drept de a formula cerere de reexaminare în termen de 5 zile de la primirea comunicării. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 12.12.2024.
Admite declaraţia de abţinere formulată de doamnei judecător ARGINTARU OLIVIA ADRIANA, titularul completului de judecată C8, cu privire la soluţionarea cauzei cu nr. 20397/94/2024 având ca obiect partaj bunuri comune. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţa publică din data de 23 august 2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.439.345 RON | 4.749 RON | 1.094.283 RON | 1.221.356 RON | 327.510 RON | 454.583 RON | 3 |
| 2024 | 1.322.231 RON | 54.160 RON | 969.064 RON | 1.164.353 RON | 454.545 RON | 649.834 RON | 3 |
| 2023 | 1.353.626 RON | 137.739 RON | 711.254 RON | 920.657 RON | 386.271 RON | 595.674 RON | 3 |
| 2022 | 1.052.907 RON | 37.818 RON | 818.995 RON | 940.957 RON | 335.973 RON | 457.935 RON | 3 |
| 2021 | 947.730 RON | 98.543 RON | 180.843 RON | 289.147 RON | 361.813 RON | 470.117 RON | 3 |
| 2020 | 965.965 RON | 172.396 RON | 144.431 RON | 290.821 RON | 305.184 RON | 451.574 RON | 3 |
| 2019 | 758.017 RON | 40.464 RON | 184.322 RON | 258.954 RON | 219.545 RON | 294.177 RON | 3 |
| 2018 | 794.512 RON | 161.277 RON | 62.455 RON | 35.317 RON | 279.951 RON | 252.813 RON | 3 |
| 2017 | 382.018 RON | 107.196 RON | 74.706 RON | 11.703 RON | 154.539 RON | 91.536 RON | 3 |
| 2016 | — | 0 RON | 15.660 RON | — | — | -15.660 RON | — |
| 2015 | — | 0 RON | 15.660 RON | — | — | -15.660 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -7.374 RON | 15.660 RON | — | — | -15.660 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 15.092 RON | 6.458 RON | 348 RON | -8.286 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 15.092 RON | 6.458 RON | 348 RON | -8.286 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 15.092 RON | 6.458 RON | 348 RON | -8.286 RON | — |
| 2010 | — | — | 15.092 RON | 6.458 RON | 348 RON | -8.286 RON | — |
| 2009 | — | -550 RON | 15.092 RON | 6.458 RON | 348 RON | -8.286 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.439.345 RON | 1.322.231 RON | 1.353.626 RON | 1.052.907 RON | 947.730 RON | 965.965 RON | 758.017 RON | 794.512 RON | 382.018 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Venituri totale | 1.449.525 RON | 1.322.540 RON | 1.356.219 RON | 1.053.872 RON | 948.676 RON | 1.031.921 RON | 758.570 RON | 799.912 RON | 394.521 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Cheltuieli totale | 1.426.131 RON | 1.237.861 RON | 1.204.946 RON | 1.007.424 RON | 841.292 RON | 851.020 RON | 710.081 RON | 630.509 RON | 283.493 RON | — | — | 7.374 RON | — | — | — | — | — |
| Profit brut | 23.394 RON | 84.679 RON | 151.273 RON | 46.448 RON | 107.384 RON | 180.901 RON | 48.489 RON | 169.403 RON | 111.028 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 7.374 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 4.749 RON | 54.160 RON | 137.739 RON | 37.818 RON | 98.543 RON | 172.396 RON | 40.464 RON | 161.277 RON | 107.196 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.374 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 550 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.221.356 RON | 1.164.353 RON | 920.657 RON | 940.957 RON | 289.147 RON | 290.821 RON | 258.954 RON | 35.317 RON | 11.703 RON | — | — | — | 6.458 RON | 6.458 RON | 6.458 RON | 6.458 RON | 6.458 RON |
| Active circulante | 327.510 RON | 454.545 RON | 386.271 RON | 335.973 RON | 361.813 RON | 305.184 RON | 219.545 RON | 279.951 RON | 154.539 RON | — | — | — | 348 RON | 348 RON | 348 RON | 348 RON | 348 RON |
| Stocuri | 152.640 RON | 198.565 RON | 185.350 RON | 210.409 RON | 189.348 RON | 162.048 RON | 163.909 RON | 169.645 RON | 91.774 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 3.170 RON | — | 4.955 RON | 8.474 RON | 1.459 RON | 3.659 RON | 2 RON | 3.417 RON | 850 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 171.176 RON | 255.980 RON | 190.030 RON | 109.811 RON | 169.817 RON | 138.887 RON | 53.103 RON | 106.889 RON | 61.915 RON | — | — | — | 348 RON | 348 RON | 348 RON | 348 RON | 348 RON |
| Datorii totale | 1.094.283 RON | 969.064 RON | 711.254 RON | 818.995 RON | 180.843 RON | 144.431 RON | 184.322 RON | 62.455 RON | 74.706 RON | 15.660 RON | 15.660 RON | 15.660 RON | 15.092 RON | 15.092 RON | 15.092 RON | 15.092 RON | 15.092 RON |
| Capitaluri proprii | 454.583 RON | 649.834 RON | 595.674 RON | 457.935 RON | 470.117 RON | 451.574 RON | 294.177 RON | 252.813 RON | 91.536 RON | -15.660 RON | -15.660 RON | -15.660 RON | -8.286 RON | -8.286 RON | -8.286 RON | -8.286 RON | -8.286 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 6.943 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
6.943 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.028 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 04:22).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.