ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 290.106 RON | -64.695 RON | 232.381 RON | 2.835 RON | 110.161 RON | -119.385 RON | 2 |
| 2024 | 335.865 RON | -1.227 RON | 232.652 RON | 4.396 RON | 175.816 RON | -52.440 RON | 5 |
| 2023 | 286.520 RON | -90.989 RON | 281.249 RON | 1.406 RON | 228.631 RON | -51.212 RON | 4 |
| 2022 | 296.166 RON | -30.204 RON | 182.107 RON | 2.642 RON | 219.241 RON | 39.776 RON | 3 |
| 2021 | 177.939 RON | -145.544 RON | 208.113 RON | 3.878 RON | 274.215 RON | 69.980 RON | 2 |
| 2020 | 164.966 RON | -45.123 RON | 29.497 RON | 5.115 RON | 239.906 RON | 215.524 RON | 3 |
| 2019 | 239.702 RON | 103.249 RON | 120.212 RON | 132 RON | 380.727 RON | 260.647 RON | 4 |
| 2018 | 262.449 RON | 118.604 RON | 91.083 RON | 818 RON | 247.663 RON | 157.398 RON | 3 |
| 2017 | 189.204 RON | 88.164 RON | 89.230 RON | 1.503 RON | 126.521 RON | 38.794 RON | 1 |
| 2016 | 71.747 RON | -16.442 RON | 141.601 RON | 2.189 RON | 90.042 RON | -49.370 RON | 1 |
| 2015 | 88.883 RON | -4.506 RON | 118.012 RON | 2.874 RON | 82.210 RON | -32.928 RON | 1 |
| 2014 | 67.805 RON | -25.190 RON | 90.234 RON | 3.560 RON | 58.252 RON | -28.422 RON | 3 |
| 2013 | 67.260 RON | -39.221 RON | 52.731 RON | 4.245 RON | 45.255 RON | -3.231 RON | 4 |
| 2012 | 180.218 RON | 20.348 RON | 26.570 RON | 4.930 RON | 57.630 RON | 35.990 RON | 4 |
| 2011 | 110.951 RON | 69 RON | 26.987 RON | 2.857 RON | 39.772 RON | 15.642 RON | 4 |
| 2010 | 78.081 RON | 14.488 RON | 24.593 RON | 1.407 RON | 38.759 RON | 15.573 RON | 1 |
| 2009 | 2.961 RON | 254 RON | 1.619 RON | 1.407 RON | 1.297 RON | 1.085 RON | 1 |
| 2008 | — | -50 RON | 69 RON | 157 RON | 743 RON | 831 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 290.106 RON | 335.865 RON | 286.520 RON | 296.166 RON | 177.939 RON | 164.966 RON | 239.702 RON | 262.449 RON | 189.204 RON | 71.747 RON | 88.883 RON | 67.805 RON | 67.260 RON | 180.218 RON | 110.951 RON | 78.081 RON | 2.961 RON | — |
| Venituri totale | 296.856 RON | 356.323 RON | 308.682 RON | 327.275 RON | 203.812 RON | 202.969 RON | 278.944 RON | 266.949 RON | 192.509 RON | 71.878 RON | 88.883 RON | 67.805 RON | 67.260 RON | 180.602 RON | 110.981 RON | 78.143 RON | 2.963 RON | — |
| Cheltuieli totale | 358.651 RON | 353.286 RON | 396.805 RON | 354.377 RON | 347.612 RON | 246.524 RON | 173.243 RON | 145.721 RON | 102.420 RON | 86.882 RON | 90.723 RON | 90.960 RON | 104.463 RON | 155.354 RON | 109.949 RON | 60.371 RON | 1.242 RON | 50 RON |
| Profit brut | 0 RON | 3.037 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 105.701 RON | 121.228 RON | 90.089 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.248 RON | 1.032 RON | 17.772 RON | 1.721 RON | — |
| Pierdere bruta | 61.795 RON | 0 RON | 88.123 RON | 27.102 RON | 143.800 RON | 43.555 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.004 RON | — | 23.155 RON | 37.203 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 50 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 103.249 RON | 118.604 RON | 88.164 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.348 RON | 69 RON | 14.488 RON | 254 RON | — |
| Pierdere neta | 64.695 RON | 1.227 RON | 90.989 RON | 30.204 RON | 145.544 RON | 45.123 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.442 RON | 4.506 RON | 25.190 RON | 39.221 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 50 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.835 RON | 4.396 RON | 1.406 RON | 2.642 RON | 3.878 RON | 5.115 RON | 132 RON | 818 RON | 1.503 RON | 2.189 RON | 2.874 RON | 3.560 RON | 4.245 RON | 4.930 RON | 2.857 RON | 1.407 RON | 1.407 RON | 157 RON |
| Active circulante | 110.161 RON | 175.816 RON | 228.631 RON | 219.241 RON | 274.215 RON | 239.906 RON | 380.727 RON | 247.663 RON | 126.521 RON | 90.042 RON | 82.210 RON | 58.252 RON | 45.255 RON | 57.630 RON | 39.772 RON | 38.759 RON | 1.297 RON | 743 RON |
| Stocuri | 76.938 RON | 100.944 RON | 109.947 RON | 97.682 RON | 48.942 RON | 25.698 RON | 31.136 RON | 42.033 RON | 33.305 RON | 16.012 RON | 11.383 RON | 13.711 RON | 6.838 RON | 6.815 RON | 1.606 RON | 1.375 RON | — | 335 RON |
| Creante | 23.674 RON | 21.367 RON | 96.774 RON | 80.382 RON | 70.661 RON | 66.704 RON | 62.430 RON | 40.661 RON | 72.888 RON | 48.598 RON | 45.453 RON | 36.225 RON | 29.595 RON | 33.743 RON | 21.236 RON | 3.773 RON | — | 76 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.549 RON | 53.505 RON | 21.910 RON | 41.177 RON | 154.612 RON | 147.504 RON | 287.161 RON | 164.969 RON | 20.328 RON | 25.432 RON | 25.374 RON | 8.316 RON | 8.822 RON | 17.072 RON | 16.930 RON | 33.611 RON | 1.297 RON | 332 RON |
| Datorii totale | 232.381 RON | 232.652 RON | 281.249 RON | 182.107 RON | 208.113 RON | 29.497 RON | 120.212 RON | 91.083 RON | 89.230 RON | 141.601 RON | 118.012 RON | 90.234 RON | 52.731 RON | 26.570 RON | 26.987 RON | 24.593 RON | 1.619 RON | 69 RON |
| Capitaluri proprii | -119.385 RON | -52.440 RON | -51.212 RON | 39.776 RON | 69.980 RON | 215.524 RON | 260.647 RON | 157.398 RON | 38.794 RON | -49.370 RON | -32.928 RON | -28.422 RON | -3.231 RON | 35.990 RON | 15.642 RON | 15.573 RON | 1.085 RON | 831 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 5 | 4 | 3 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 1.318 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
1.318 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.