ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de creditoarea DGRFP Timişoara – AJFP Arad. Dispune prelungirea cu 60 de zile a termenului de efectuare a inspecţiei fiscale la debitoarea TCS&CT SRL, adică până la 08.10.2026, ceea ce va atrage, implicit, prelungirea termenului de depunere a declaraţiei de creanţă suplimentare până la cel mult 5 zile de la expirarea termenului acordat pentru efectuarea inspecţiei fiscale. Executorie. Cu apel în 7 zile de la comunicarea prin B.P.I., apel care se va depune la Tribunalul Arad. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi 31.07.2026.
În baza disp. art. 59 alin. 3 din Legea nr. 85/2014, analizând stadiul continuării procedurii insolvenţei debitoarei: Având în vedere cele arătate de lichidator prin ultimul raport depus, Stabileşte un nou termen administrativ de control la data de 10.09.2026, pentru îndeplinirea de către adm. judiciar a sarcinilor menţionate în hotărârea de deschidere a procedurii insolvenţei.
Admite cererea formulată de debitoarea T.C.S. & C.T. SRL şi, pe cale de consecinţă: În temeiul art. 71 din Legea nr. 85/2014, dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei împotriva debitoarei T.C.S. & C.T. SRL. În temeiul art. 45 lit. d) şi art. 73 din Legea nr. 85/2014, numeşte administrator judiciar provizoriu pe Expert SPRL, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 64 din Legea nr. 85/2014 cu o retribuţie de 3000 lei, până la prima adunare generală a creditorilor. În temeiul art. 76 din Legea nr. 85/2014 dispune comunicarea prezentei încheieri către instanţa judecătorească în a cărei jurisdicţie se află sediul debitoarei şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi în vederea aplicării dispoziţiilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. În baza art. 85 din Legea nr. 85/2014, constată că debitoarei nu îi este ridicat dreptul de administrare. În temeiul art. 99 din Legea nr. 85/2014, dispune notificarea deschiderii procedurii debitoarei creditorilor şi Oficiului Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Arad, în vederea efectuării menţiunii cu privire la deschiderea procedurii. Fixează termenul limită pentru depunerea creanţelor la data de 13.07.2026. Fixează termenul limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea, afişarea şi comunicarea tabelului preliminar al creanţelor la data de 03.08.2026. Fixează termenul pentru definitivarea tabelului de creanţe la data de 31.08.2026. Fixează termenul pentru depunerea raportului prevăzut de art. 92 din Legea nr. 85/2014 la data de 17.06.2026 şi termenul pentru depunerea raportului prevăzut de art. 97 din aceeaşi lege la data de 07.07.2026. Fixează termenul pentru depunerea procesului-verbal de inventariere la data de 27.07.2026. Pune în vedere administratorului judiciar să convoace prima şedinţă a adunării în maximum 5 zile de la expirarea termenului de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe. Fixează la data de 27 a fiecărei luni termenul administrativ pentru depunerea de către practicianul în insolvenţă a raportului întocmit în baza art. 59 din Legea nr. 85/2014 pentru luna anterioară. Dispune administratorului judiciar să convoace adunarea generală a asociaţilor debitoarei în vederea desemnării administratorului special şi să depună la dosar, în 2 zile lucrătoare de la data adunării, dovada convocării şi procesul verbal al adunării. Dispune administratorului judiciar provizoriu ca, în situaţia în care debitoarea are bunuri supuse transcripţiei, inscripţiei sau înregistrării în registrele de publicitate, să trimită instanţelor, autorităţilor ori instituţiilor care ţin aceste registre o copie de pe hotărârea de deschidere a procedurii, spre a se face menţiune. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014, dispune deschiderea de către debitoare a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii, în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţile băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Stabileşte termen administrativ de control la data de 02.07.2026. Executorie. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicarea prin B.P.I., apel care se va depune la Tribunalul Arad. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi 27.05.2026.
Respinge cererea de reexaminare ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 27.03.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 01.09.2026, ora 10:00, sala 218, completul CA1-ACP-2026, pentru a se depune clarificări cu privire la aspectele menţionate, dar şi pentru a se depune dosarul achiziţiei publice.
Amână judecarea cauzei la data de 16.06.2026, ora 10:00, sala 218, completul CA1-ACP-2026, pentru a se lămuri aspectele menţionate.
Amână judecarea cauzei la data de 19.05.2026, ora 10:00, sala 218, completul CA1-ACP-2026, pentru comunicarea precizării de acţiune cu pârâtul.
Amână judecarea cauzei la data de 21.04.2026, ora 10:00, sala 218, completul CA1-ACP-2026, pentru ca pârâtul să depună întâmpinare completă, cât şi pentru a se indica cele menţionate.
Amână judecarea cauzei la data de 07.04.2026, ora 10:00, sala 218, completul CA1-ACP-2026, pentru asigurarea continuităţii completului de judecată, dar şi pentru comunicarea înscrisurilor.
Respinge apelul declarat de apelanta-reclamantă T.C.S. & C.T. S.R.L., împotriva sentinţei civile nr.329/18.03.2026, pronunţată de Tribunalul Arad în dosar nr. 596/108/2026, în contradictoriu cu intimatul-pârât MUNICIPIUL ARAD, PRIN PRIMAR. Definitivă. Pronunţată azi, 26.05.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Respinge acţiunea în contencios administrativ, formulată de reclamanta T.C.S. & C.T. S.R.L. împotriva pârâtului Municipiul Arad, prin Primar, având ca obiect litigiu privind achiziţiile publice – pretenţii. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, apel ce se depune la Tribunalul Arad. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi 18.03.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 27.05.2026
Încheiere de deschidere a procedurii insolvenţei în formă generală · BPI 15253/2026
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 19814/2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.412.430 RON | 396.642 RON | 1.759.548 RON | 8.295 RON | 4.511.088 RON | 1.242.206 RON | 8 |
| 2024 | 6.490.272 RON | 346.608 RON | 3.718.681 RON | 27.055 RON | 5.160.707 RON | 1.469.081 RON | 10 |
| 2023 | 4.758.308 RON | 201.735 RON | 3.283.093 RON | 87.029 RON | 5.581.211 RON | 2.388.596 RON | 11 |
| 2022 | 3.273.480 RON | 1.249.616 RON | 1.626.028 RON | 149.966 RON | 3.819.754 RON | 2.346.861 RON | 20 |
| 2021 | 3.026.913 RON | 522.785 RON | 781.944 RON | 212.969 RON | 2.163.140 RON | 1.597.245 RON | 15 |
| 2020 | 2.735.799 RON | 107.943 RON | 965.743 RON | 81.928 RON | 1.954.688 RON | 1.074.460 RON | 14 |
| 2019 | 2.841.004 RON | 1.082.891 RON | 822.675 RON | 5.432 RON | 1.780.768 RON | 966.517 RON | 12 |
| 2018 | 1.369.267 RON | 138.420 RON | 1.198.302 RON | 10.459 RON | 1.066.683 RON | -116.374 RON | 13 |
| 2017 | 1.934.120 RON | 70.750 RON | 1.348.097 RON | 19.289 RON | 1.473.839 RON | 150.697 RON | 20 |
| 2016 | 2.460.577 RON | 79.055 RON | 1.467.963 RON | 24.881 RON | 1.519.274 RON | 79.947 RON | 20 |
| 2015 | 1.615.973 RON | 55.528 RON | 862.520 RON | 5.742 RON | 1.880.305 RON | 1.027.131 RON | 24 |
| 2014 | 1.576.955 RON | 45.188 RON | 436.481 RON | 7.594 RON | 1.396.844 RON | 971.603 RON | 23 |
| 2013 | 2.492.820 RON | 54.330 RON | 479.396 RON | 15.076 RON | 1.387.474 RON | 926.415 RON | 21 |
| 2012 | 1.832.684 RON | 63.978 RON | 1.595.162 RON | 7.876 RON | 2.455.768 RON | 872.086 RON | 19 |
| 2011 | 2.778.433 RON | 94.141 RON | 1.249.924 RON | 19.716 RON | 2.035.544 RON | 808.108 RON | 26 |
| 2010 | 2.783.987 RON | 111.296 RON | 1.538.653 RON | 59.237 RON | 2.188.217 RON | 713.967 RON | 25 |
| 2009 | 2.430.951 RON | 90.859 RON | 1.406.887 RON | 120.133 RON | 1.881.586 RON | 602.671 RON | 33 |
| 2008 | 3.026.011 RON | 206.526 RON | 558.442 RON | 181.615 RON | 876.654 RON | 511.812 RON | 50 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.412.430 RON | 6.490.272 RON | 4.758.308 RON | 3.273.480 RON | 3.026.913 RON | 2.735.799 RON | 2.841.004 RON | 1.369.267 RON | 1.934.120 RON | 2.460.577 RON | 1.615.973 RON | 1.576.955 RON | 2.492.820 RON | 1.832.684 RON | 2.778.433 RON | 2.783.987 RON | 2.430.951 RON | 3.026.011 RON |
| Venituri totale | 8.823.881 RON | 5.108.896 RON | 4.685.220 RON | 4.087.998 RON | 3.690.446 RON | 2.933.689 RON | 2.849.131 RON | 1.131.211 RON | 2.199.687 RON | 2.481.343 RON | 2.044.623 RON | 1.886.064 RON | 2.668.256 RON | 2.408.723 RON | 2.915.603 RON | 2.494.823 RON | 2.652.211 RON | 3.360.428 RON |
| Cheltuieli totale | 8.352.722 RON | 4.698.402 RON | 4.460.076 RON | 2.811.156 RON | 3.141.080 RON | 2.798.209 RON | 1.737.749 RON | 979.487 RON | 2.113.071 RON | 2.383.886 RON | 1.976.308 RON | 1.829.569 RON | 2.600.951 RON | 2.330.293 RON | 2.802.471 RON | 2.363.365 RON | 2.543.680 RON | 3.114.261 RON |
| Profit brut | 471.159 RON | 410.494 RON | 225.144 RON | 1.276.842 RON | 549.366 RON | 135.480 RON | 1.111.382 RON | 151.724 RON | 86.616 RON | 97.457 RON | 68.315 RON | 56.495 RON | 67.305 RON | 78.430 RON | 113.132 RON | 131.458 RON | 108.531 RON | 246.167 RON |
| Profit net | 396.642 RON | 346.608 RON | 201.735 RON | 1.249.616 RON | 522.785 RON | 107.943 RON | 1.082.891 RON | 138.420 RON | 70.750 RON | 79.055 RON | 55.528 RON | 45.188 RON | 54.330 RON | 63.978 RON | 94.141 RON | 111.296 RON | 90.859 RON | 206.526 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.295 RON | 27.055 RON | 87.029 RON | 149.966 RON | 212.969 RON | 81.928 RON | 5.432 RON | 10.459 RON | 19.289 RON | 24.881 RON | 5.742 RON | 7.594 RON | 15.076 RON | 7.876 RON | 19.716 RON | 59.237 RON | 120.133 RON | 181.615 RON |
| Active circulante | 4.511.088 RON | 5.160.707 RON | 5.581.211 RON | 3.819.754 RON | 2.163.140 RON | 1.954.688 RON | 1.780.768 RON | 1.066.683 RON | 1.473.839 RON | 1.519.274 RON | 1.880.305 RON | 1.396.844 RON | 1.387.474 RON | 2.455.768 RON | 2.035.544 RON | 2.188.217 RON | 1.881.586 RON | 876.654 RON |
| Stocuri | 1.009.541 RON | 133.181 RON | 1.634.464 RON | 2.056.001 RON | 890.913 RON | 311.393 RON | 127.313 RON | 255.391 RON | 301.009 RON | 197.852 RON | 6.683 RON | 275.473 RON | 2.946 RON | 157.448 RON | 612.170 RON | 333.016 RON | 704.781 RON | 399.396 RON |
| Creante | 629.850 RON | 499.942 RON | 2.182.970 RON | 241.350 RON | 240.185 RON | 287.667 RON | 256.160 RON | 33.857 RON | 26.416 RON | 39.933 RON | 146.844 RON | 636.406 RON | 493.236 RON | 1.566.714 RON | 192.526 RON | 675.173 RON | 210.308 RON | 64.540 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.871.697 RON | 4.527.584 RON | 1.763.777 RON | 1.522.403 RON | 1.032.042 RON | 1.355.628 RON | 1.397.295 RON | 777.435 RON | 1.146.414 RON | 1.281.489 RON | 1.726.778 RON | 484.965 RON | 891.292 RON | 731.606 RON | 1.230.848 RON | 1.180.028 RON | 966.497 RON | 412.718 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 3.449 RON | 3.169 RON | 3.080 RON | 3.587 RON | 2.992 RON | 4.786 RON | 5.666 RON | 3.755 RON | 3.604 RON | 3.646 RON | 3.261 RON | 3.604 RON | 2.772 RON | 5.166 RON | 7.839 RON | 11.985 RON |
| Datorii totale | 1.759.548 RON | 3.718.681 RON | 3.283.093 RON | 1.626.028 RON | 781.944 RON | 965.743 RON | 822.675 RON | 1.198.302 RON | 1.348.097 RON | 1.467.963 RON | 862.520 RON | 436.481 RON | 479.396 RON | 1.595.162 RON | 1.249.924 RON | 1.538.653 RON | 1.406.887 RON | 558.442 RON |
| Provizioane | 1.517.629 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.242.206 RON | 1.469.081 RON | 2.388.596 RON | 2.346.861 RON | 1.597.245 RON | 1.074.460 RON | 966.517 RON | -116.374 RON | 150.697 RON | 79.947 RON | 1.027.131 RON | 971.603 RON | 926.415 RON | 872.086 RON | 808.108 RON | 713.967 RON | 602.671 RON | 511.812 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 10 | 11 | 20 | 15 | 14 | 12 | 13 | 20 | 20 | 24 | 23 | 21 | 19 | 26 | 25 | 33 | 50 |
30 de contracte atribuite, in valoare de 35.515.900 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 337.230 lei.
Achizitii directe
6 contracte
337.224 lei
Licitatii publice
11 contracte
33.316.284 lei
Achizitii offline
13 contracte
1.862.392 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.238.380 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:02).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
VIDYA PROJECT SRLCUI 17325015 | 7 | 7 | 1 | — | vezi ↗ |
ARTNOVA SRLCUI 8610888 | 8 | 2 | 0 | Da | vezi ↗ |
ADG BIO EDILIZIA S.R.L.CUI 43623711 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
| 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ | |
ARAM PLAN PROIECT S.R.L.CUI 38830176 | 7 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 6 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
DRAST COMPANY SRLCUI 15908586 | 19 | terț susținător | 10 | Da | vezi ↗ |
INSTAL GROUP SRLCUI 8898978 | 8 | subcontractant | 8 | — | vezi ↗ |
TEHNODOMUS S.R.L.CUI 5596002 | 9 | terț susținător | 7 | Da | vezi ↗ |
MATRIX COMPUTERS SRLCUI 14233804 | 7 | subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
INSTAL 5F CONSTRUCT SRLCUI 18374130 | 7 | subcontractant | 4 | Da | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 20 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.