ORBICO BEAUTY SRL
- EVERET ROMANIA DISTRIBUTION - S.R.L.documentat 2014 – 2017
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
comuna Mogoşoaia, Str. Buiacului nr. 2, Hala C, celula 4, Parcul Logistic din Mogoşoaia
sector 3
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 99,99% |
| persoană | 0,01% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 69.020.952 RON | -1.424.822 RON | 15.460.635 RON | 1.129.948 RON | 19.409.718 RON | 5.358.649 RON | 88 |
| 2019 | 86.320.802 RON | -1.701.448 RON | 28.387.196 RON | 1.386.349 RON | 33.318.851 RON | 6.783.472 RON | 118 |
| 2018 | 75.070.856 RON | 919.175 RON | 32.240.175 RON | 1.369.717 RON | 38.174.890 RON | 8.484.920 RON | 113 |
| 2017 | 58.182.185 RON | 177.135 RON | 28.930.149 RON | 805.738 RON | 35.398.802 RON | 7.565.745 RON | 99 |
| 2016 | 42.376.811 RON | -29.661 RON | 13.121.392 RON | 619.695 RON | 19.677.295 RON | 7.388.610 RON | 98 |
| 2015 | 40.572.549 RON | 238.550 RON | 13.585.890 RON | 680.322 RON | 20.129.749 RON | 7.418.271 RON | 107 |
| 2014 | 32.891.596 RON | 445.928 RON | 10.410.591 RON | 749.226 RON | 17.182.310 RON | 7.617.783 RON | 82 |
| 2013 | 36.854.591 RON | 300.035 RON | 11.216.120 RON | 838.859 RON | 17.749.328 RON | 7.480.838 RON | 88 |
| 2012 | 52.013.618 RON | 610.486 RON | 13.752.314 RON | 954.903 RON | 20.259.525 RON | 7.639.208 RON | 100 |
| 2011 | 56.224.497 RON | 281.343 RON | 15.634.334 RON | 227.995 RON | 23.051.337 RON | 7.028.723 RON | 97 |
| 2010 | 51.649.315 RON | 704.137 RON | 18.662.293 RON | 463.957 RON | 24.889.679 RON | 6.813.379 RON | 93 |
| 2009 | 52.925.199 RON | 150.340 RON | 33.739.220 RON | 819.211 RON | 34.832.463 RON | 1.998.151 RON | 110 |
| 2008 | 61.564.045 RON | -1.506.802 RON | 40.452.540 RON | 1.296.352 RON | 41.031.159 RON | 1.847.811 RON | 122 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 69.020.952 RON | 86.320.802 RON | 75.070.856 RON | 58.182.185 RON | 42.376.811 RON | 40.572.549 RON | 32.891.596 RON | 36.854.591 RON | 52.013.618 RON | 56.224.497 RON | 51.649.315 RON | 52.925.199 RON | 61.564.045 RON |
| Venituri totale | 70.578.815 RON | 88.663.549 RON | 76.890.535 RON | 60.057.178 RON | 44.746.401 RON | 43.473.876 RON | 34.965.231 RON | 38.944.668 RON | 56.950.632 RON | 57.222.425 RON | 55.659.184 RON | 57.335.844 RON | 64.337.940 RON |
| Cheltuieli totale | 71.709.978 RON | 90.165.298 RON | 75.938.098 RON | 59.554.302 RON | 44.624.769 RON | 42.983.960 RON | 34.502.552 RON | 38.548.134 RON | 55.762.982 RON | 56.685.199 RON | 54.726.698 RON | 57.170.837 RON | 65.844.742 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 952.437 RON | 502.876 RON | 121.632 RON | 489.916 RON | 462.679 RON | 396.534 RON | 1.187.650 RON | 537.226 RON | 932.486 RON | 165.007 RON | — |
| Pierdere bruta | 1.131.163 RON | 1.501.749 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 1.506.802 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 919.175 RON | 177.135 RON | 0 RON | 238.550 RON | 445.928 RON | 300.035 RON | 610.486 RON | 281.343 RON | 704.137 RON | 150.340 RON | — |
| Pierdere neta | 1.424.822 RON | 1.701.448 RON | 0 RON | 0 RON | 29.661 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 1.506.802 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.129.948 RON | 1.386.349 RON | 1.369.717 RON | 805.738 RON | 619.695 RON | 680.322 RON | 749.226 RON | 838.859 RON | 954.903 RON | 227.995 RON | 463.957 RON | 819.211 RON | 1.296.352 RON |
| Active circulante | 19.409.718 RON | 33.318.851 RON | 38.174.890 RON | 35.398.802 RON | 19.677.295 RON | 20.129.749 RON | 17.182.310 RON | 17.749.328 RON | 20.259.525 RON | 23.051.337 RON | 24.889.679 RON | 34.832.463 RON | 41.031.159 RON |
| Stocuri | 8.096.496 RON | 14.647.922 RON | 15.719.039 RON | 16.474.706 RON | 6.973.094 RON | 6.899.783 RON | 5.661.481 RON | 4.688.734 RON | 6.777.468 RON | 8.854.460 RON | 11.092.675 RON | 15.295.203 RON | 15.591.798 RON |
| Creante | 8.622.494 RON | 15.927.532 RON | 22.093.945 RON | 18.125.850 RON | 12.606.315 RON | 13.143.165 RON | 11.416.052 RON | 12.962.341 RON | 13.317.296 RON | 14.055.230 RON | 12.739.695 RON | 18.975.675 RON | 24.676.482 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.690.728 RON | 2.743.397 RON | 361.906 RON | 798.246 RON | 97.886 RON | 86.801 RON | 104.777 RON | 98.253 RON | 164.761 RON | 141.647 RON | 1.057.309 RON | 561.585 RON | 762.879 RON |
| Cheltuieli in avans | 279.618 RON | 809.196 RON | 1.180.488 RON | 291.354 RON | 213.012 RON | 194.090 RON | 199.763 RON | 177.396 RON | 187.262 RON | 181.390 RON | 149.225 RON | 206.450 RON | 132.797 RON |
| Datorii totale | 15.460.635 RON | 28.387.196 RON | 32.240.175 RON | 28.930.149 RON | 13.121.392 RON | 13.585.890 RON | 10.410.591 RON | 11.216.120 RON | 13.752.314 RON | 15.634.334 RON | 18.662.293 RON | 33.739.220 RON | 40.452.540 RON |
| Venituri in avans | — | 343.728 RON | — | — | — | — | 102.925 RON | 68.625 RON | 10.168 RON | 797.665 RON | 27.189 RON | 120.753 RON | 159.957 RON |
| Capitaluri proprii | 5.358.649 RON | 6.783.472 RON | 8.484.920 RON | 7.565.745 RON | 7.388.610 RON | 7.418.271 RON | 7.617.783 RON | 7.480.838 RON | 7.639.208 RON | 7.028.723 RON | 6.813.379 RON | 1.998.151 RON | 1.847.811 RON |
| Capital subscris varsat | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 4.117.581 RON | 6.490 RON | 6.490 RON |
| Nr. mediu salariati | 88 | 118 | 113 | 99 | 98 | 107 | 82 | 88 | 100 | 97 | 93 | 110 | 122 |