ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.109.218 RON | 43.260 RON | 583.819 RON | 476.313 RON | 183.093 RON | 75.587 RON | 10 |
| 2024 | 2.071.099 RON | -23.681 RON | 649.673 RON | 481.007 RON | 200.993 RON | 32.327 RON | 11 |
| 2023 | 1.666.769 RON | -54.972 RON | 629.587 RON | 489.501 RON | 196.094 RON | 56.008 RON | 11 |
| 2022 | 1.512.423 RON | -169.668 RON | 525.911 RON | 494.199 RON | 142.692 RON | 110.980 RON | 12 |
| 2021 | 1.377.859 RON | -125.229 RON | 374.521 RON | 517.923 RON | 137.246 RON | 280.648 RON | 12 |
| 2020 | 1.627.305 RON | 62.697 RON | 210.415 RON | 471.391 RON | 144.901 RON | 405.877 RON | 11 |
| 2019 | 1.809.114 RON | 9.101 RON | 413.666 RON | 481.384 RON | 275.462 RON | 343.180 RON | 16 |
| 2018 | 1.461.795 RON | -105.438 RON | 694.883 RON | 481.384 RON | 547.578 RON | 334.079 RON | 16 |
| 2017 | 1.250.970 RON | -181.825 RON | 556.522 RON | 492.921 RON | 503.118 RON | 439.517 RON | 16 |
| 2016 | 1.172.300 RON | -46.598 RON | 351.881 RON | 497.255 RON | 475.968 RON | 621.342 RON | 15 |
| 2015 | 1.202.352 RON | 16.794 RON | 150.400 RON | 509.324 RON | 373.826 RON | 752.940 RON | 14 |
| 2014 | 1.082.423 RON | 6.650 RON | 144.975 RON | 497.106 RON | 358.825 RON | 736.146 RON | 15 |
| 2013 | 1.214.021 RON | 70.555 RON | 131.066 RON | 472.633 RON | 492.929 RON | 834.496 RON | 14 |
| 2012 | 1.255.737 RON | 106.295 RON | 106.214 RON | 154.891 RON | 380.707 RON | 429.384 RON | 11 |
| 2011 | 1.020.973 RON | 90.494 RON | 93.896 RON | 165.445 RON | 251.540 RON | 323.089 RON | 10 |
| 2010 | 872.867 RON | 97.143 RON | 75.552 RON | 162.341 RON | 188.805 RON | 275.594 RON | 8 |
| 2009 | 367.574 RON | -16.889 RON | 160.780 RON | 108.742 RON | 159.605 RON | 107.567 RON | 6 |
| 2008 | 492.354 RON | 12.604 RON | 102.980 RON | 114.499 RON | 112.936 RON | 124.455 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.109.218 RON | 2.071.099 RON | 1.666.769 RON | 1.512.423 RON | 1.377.859 RON | 1.627.305 RON | 1.809.114 RON | 1.461.795 RON | 1.250.970 RON | 1.172.300 RON | 1.202.352 RON | 1.082.423 RON | 1.214.021 RON | 1.255.737 RON | 1.020.973 RON | 872.867 RON | 367.574 RON | 492.354 RON |
| Venituri totale | 2.274.497 RON | 2.160.187 RON | 1.711.046 RON | 1.553.220 RON | 1.428.580 RON | 1.673.597 RON | 1.867.416 RON | 1.504.991 RON | 1.289.929 RON | 1.207.968 RON | 1.218.849 RON | 1.094.844 RON | 1.214.258 RON | 1.255.741 RON | 1.020.973 RON | 872.877 RON | 367.594 RON | 492.405 RON |
| Cheltuieli totale | 2.223.192 RON | 2.120.489 RON | 1.749.249 RON | 1.707.667 RON | 1.539.808 RON | 1.595.447 RON | 1.839.640 RON | 1.595.395 RON | 1.460.027 RON | 1.254.566 RON | 1.198.036 RON | 1.086.926 RON | 1.130.183 RON | 1.126.751 RON | 913.241 RON | 757.231 RON | 378.750 RON | 477.400 RON |
| Profit brut | 51.305 RON | 39.698 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 78.150 RON | 27.776 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.813 RON | 7.918 RON | 84.075 RON | 128.990 RON | 107.732 RON | 115.646 RON | — | 15.005 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 38.203 RON | 154.447 RON | 111.228 RON | 0 RON | 0 RON | 90.404 RON | 170.098 RON | 46.598 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 11.156 RON | — |
| Profit net | 43.260 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 62.697 RON | 9.101 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.794 RON | 6.650 RON | 70.555 RON | 106.295 RON | 90.494 RON | 97.143 RON | — | 12.604 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 23.681 RON | 54.972 RON | 169.668 RON | 125.229 RON | 0 RON | 0 RON | 105.438 RON | 181.825 RON | 46.598 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 16.889 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 476.313 RON | 481.007 RON | 489.501 RON | 494.199 RON | 517.923 RON | 471.391 RON | 481.384 RON | 481.384 RON | 492.921 RON | 497.255 RON | 509.324 RON | 497.106 RON | 472.633 RON | 154.891 RON | 165.445 RON | 162.341 RON | 108.742 RON | 114.499 RON |
| Active circulante | 183.093 RON | 200.993 RON | 196.094 RON | 142.692 RON | 137.246 RON | 144.901 RON | 275.462 RON | 547.578 RON | 503.118 RON | 475.968 RON | 373.826 RON | 358.825 RON | 492.929 RON | 380.707 RON | 251.540 RON | 188.805 RON | 159.605 RON | 112.936 RON |
| Stocuri | 80.339 RON | 35.098 RON | 65.059 RON | 40.087 RON | 49.802 RON | 38.976 RON | 209.519 RON | 443.539 RON | 426.758 RON | 410.645 RON | 307.277 RON | 270.134 RON | 140.116 RON | 71.845 RON | 148.073 RON | 111.066 RON | 121.060 RON | 82.700 RON |
| Creante | 84.060 RON | 135.151 RON | 100.120 RON | 74.049 RON | 74.708 RON | 77.655 RON | 56.339 RON | 85.924 RON | 62.173 RON | 57.489 RON | 49.141 RON | 82.957 RON | 333.125 RON | 250.649 RON | 93.856 RON | 47.519 RON | 31.678 RON | 20.746 RON |
| Casa si conturi la banci | 18.694 RON | 30.744 RON | 30.915 RON | 28.556 RON | 12.736 RON | 28.270 RON | 9.604 RON | 18.115 RON | 14.187 RON | 7.834 RON | 17.408 RON | 5.734 RON | 19.688 RON | 58.213 RON | 9.611 RON | 30.220 RON | 6.867 RON | 9.490 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 20.190 RON | 25.190 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 583.819 RON | 649.673 RON | 629.587 RON | 525.911 RON | 374.521 RON | 210.415 RON | 413.666 RON | 694.883 RON | 556.522 RON | 351.881 RON | 150.400 RON | 144.975 RON | 131.066 RON | 106.214 RON | 93.896 RON | 75.552 RON | 160.780 RON | 102.980 RON |
| Capitaluri proprii | 75.587 RON | 32.327 RON | 56.008 RON | 110.980 RON | 280.648 RON | 405.877 RON | 343.180 RON | 334.079 RON | 439.517 RON | 621.342 RON | 752.940 RON | 736.146 RON | 834.496 RON | 429.384 RON | 323.089 RON | 275.594 RON | 107.567 RON | 124.455 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 11 | 11 | 12 | 12 | 11 | 16 | 16 | 16 | 15 | 14 | 15 | 14 | 11 | 10 | 8 | 6 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
20 de contracte atribuite, in valoare de 15.960 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
20 de contracte
15.960 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 19:19).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.