POLARIS-ANSERV SRL
- ANSERV - S.R.L.documentat pana in 2012
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -33.804 RON | 168.674 RON | 0 RON | 796.677 RON | 628.003 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -19.004 RON | 279.089 RON | — | 940.896 RON | 661.807 RON | — |
| 2023 | 73.157 RON | -239.482 RON | 312.695 RON | — | 993.506 RON | 680.811 RON | — |
| 2022 | 528.321 RON | -39.362 RON | 338.101 RON | — | 1.258.394 RON | 920.293 RON | 1 |
| 2021 | 812.356 RON | -103.473 RON | 393.113 RON | — | 1.352.768 RON | 959.655 RON | 1 |
| 2020 | 1.123.032 RON | -258.254 RON | 699.611 RON | 0 RON | 1.762.298 RON | 1.063.128 RON | 2 |
| 2019 | 2.395.275 RON | 178.971 RON | 590.394 RON | 1.129 RON | 1.910.647 RON | 1.321.382 RON | 4 |
| 2018 | 2.775.031 RON | 174.012 RON | 1.028.271 RON | 2.634 RON | 2.168.048 RON | 1.142.411 RON | 6 |
| 2017 | 3.655.744 RON | 405.279 RON | 947.227 RON | 4.139 RON | 1.911.487 RON | 968.399 RON | — |
| 2016 | 2.787.338 RON | -315.791 RON | 979.451 RON | 459 RON | 1.542.025 RON | 563.121 RON | 15 |
| 2015 | 3.282.738 RON | 264.026 RON | 1.068.454 RON | 1.378 RON | 1.945.158 RON | 878.912 RON | 14 |
| 2014 | 4.245.389 RON | 472.757 RON | 953.563 RON | 2.297 RON | 2.034.760 RON | 1.087.643 RON | 14 |
| 2013 | 3.720.321 RON | 428.528 RON | 1.153.713 RON | 1.249 RON | 1.764.576 RON | 614.887 RON | 14 |
| 2012 | 3.374.472 RON | 839.553 RON | 34.055 RON | 2.612 RON | 1.146.849 RON | 1.025.912 RON | 12 |
| 2011 | 3.346.593 RON | 538.028 RON | 52.261 RON | — | 1.027.886 RON | 724.387 RON | 11 |
| 2010 | 2.072.607 RON | 209.825 RON | 262.852 RON | — | 1.014.532 RON | 751.680 RON | 6 |
| 2009 | 665.930 RON | 51.664 RON | 8.700 RON | — | 705.674 RON | 541.855 RON | 3 |
| 2008 | 270.829 RON | 29.154 RON | 23.903 RON | — | 597.496 RON | 490.191 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 73.157 RON | 528.321 RON | 812.356 RON | 1.123.032 RON | 2.395.275 RON | 2.775.031 RON | 3.655.744 RON | 2.787.338 RON | 3.282.738 RON | 4.245.389 RON | 3.720.321 RON | 3.374.472 RON | 3.346.593 RON | 2.072.607 RON | 665.930 RON | 270.829 RON |
| Venituri totale | 69.819 RON | 131.662 RON | 145.641 RON | 663.802 RON | 956.186 RON | 1.287.551 RON | 2.519.945 RON | 2.868.514 RON | 3.759.174 RON | 2.892.298 RON | 3.457.228 RON | 4.383.417 RON | 3.821.206 RON | 3.483.303 RON | 3.427.148 RON | 2.126.127 RON | 723.027 RON | 354.438 RON |
| Cheltuieli totale | 103.623 RON | 150.666 RON | 385.123 RON | 696.497 RON | 1.050.696 RON | 1.533.037 RON | 2.316.436 RON | 2.666.734 RON | 3.245.139 RON | 3.183.354 RON | 3.132.938 RON | 3.799.267 RON | 3.296.841 RON | 2.483.835 RON | 2.786.639 RON | 1.874.508 RON | 659.584 RON | 316.423 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 203.509 RON | 201.780 RON | 514.035 RON | 0 RON | 324.290 RON | 584.150 RON | 524.365 RON | 999.468 RON | 640.509 RON | 251.619 RON | 63.443 RON | 38.015 RON |
| Pierdere bruta | 33.804 RON | 19.004 RON | 239.482 RON | 32.695 RON | 94.510 RON | 245.486 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 291.056 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 178.971 RON | 174.012 RON | 405.279 RON | 0 RON | 264.026 RON | 472.757 RON | 428.528 RON | 839.553 RON | 538.028 RON | 209.825 RON | 51.664 RON | 29.154 RON |
| Pierdere neta | 33.804 RON | 19.004 RON | 239.482 RON | 39.362 RON | 103.473 RON | 258.254 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 315.791 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | 1.129 RON | 2.634 RON | 4.139 RON | 459 RON | 1.378 RON | 2.297 RON | 1.249 RON | 2.612 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 796.677 RON | 940.896 RON | 993.506 RON | 1.258.394 RON | 1.352.768 RON | 1.762.298 RON | 1.910.647 RON | 2.168.048 RON | 1.911.487 RON | 1.542.025 RON | 1.945.158 RON | 2.034.760 RON | 1.764.576 RON | 1.146.849 RON | 1.027.886 RON | 1.014.532 RON | 705.674 RON | 597.496 RON |
| Creante | 781.716 RON | 932.774 RON | 987.960 RON | 1.210.319 RON | 702.813 RON | 751.609 RON | 1.298.057 RON | 999.549 RON | 975.236 RON | 806.051 RON | 1.371.285 RON | 955.727 RON | 1.226.268 RON | 248.451 RON | 266.704 RON | 289.977 RON | 77.636 RON | 19.926 RON |
| Casa si conturi la banci | 14.961 RON | 8.122 RON | 5.546 RON | 48.075 RON | 649.955 RON | 1.010.689 RON | 612.590 RON | 1.168.499 RON | 936.251 RON | 735.974 RON | 573.873 RON | 1.079.033 RON | 538.308 RON | 898.398 RON | 761.182 RON | 724.555 RON | 628.038 RON | 577.570 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 441 RON | — | — | — | 88 RON | 830 RON | 4.149 RON | 2.775 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 168.674 RON | 279.089 RON | 312.695 RON | 338.101 RON | 393.113 RON | 699.611 RON | 590.394 RON | 1.028.271 RON | 947.227 RON | 979.451 RON | 1.068.454 RON | 953.563 RON | 1.153.713 RON | 34.055 RON | 52.261 RON | 262.852 RON | 8.700 RON | 23.903 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 89.494 RON | 251.238 RON | — | 155.119 RON | 83.402 RON |
| Capitaluri proprii | 628.003 RON | 661.807 RON | 680.811 RON | 920.293 RON | 959.655 RON | 1.063.128 RON | 1.321.382 RON | 1.142.411 RON | 968.399 RON | 563.121 RON | 878.912 RON | 1.087.643 RON | 614.887 RON | 1.025.912 RON | 724.387 RON | 751.680 RON | 541.855 RON | 490.191 RON |
| Capital subscris varsat | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON | 35.195 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | — | 15 | 14 | 14 | 14 | 12 | 11 | 6 | 3 | 3 |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
RINA CONSULTING-EAST EUROPE SRLanterior: D’Appolonia East Europe - S.R.L., PROJEMIR ENERGY - S.R.L.CUI 26696926 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Rina Consulting SpACUI IT03476550102 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Rina Services SpACUI IT03487840104 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
PROJECT MANAGEMENT PORTFOLIO CONSULTING SRLCUI 38156512 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.