Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.000.122 RON | 52.385 RON | 323.676 RON | 3.171.309 RON | 4.631.345 RON | 7.478.978 RON | 3 |
| 2024 | 1.048.284 RON | 454.950 RON | 429.919 RON | 1.860.884 RON | 5.995.628 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 7.426.593 RON |
| 3 |
| 2023 | 1.462.436 RON | 1.243.216 RON | 297.188 RON | 1.908.804 RON | 5.675.244 RON | 7.286.860 RON | 4 |
| 2022 | 1.409.076 RON | 874.199 RON | 510.384 RON | 1.963.367 RON | 4.650.444 RON | 6.103.427 RON | 7 |
| 2021 | 1.134.319 RON | 794.488 RON | 655.527 RON | 1.596.900 RON | 5.264.444 RON | 6.205.817 RON | 8 |
| 2020 | 855.396 RON | 502.259 RON | 590.435 RON | 1.546.141 RON | 4.571.412 RON | 5.527.118 RON | 9 |
| 2019 | 774.437 RON | 450.167 RON | 987.724 RON | 1.552.313 RON | 4.796.059 RON | 5.360.648 RON | 10 |
| 2018 | 1.705.029 RON | 578.769 RON | 978.499 RON | 1.546.171 RON | 4.342.809 RON | 4.910.481 RON | 6 |
| 2017 | 4.736.908 RON | 1.757.357 RON | 1.075.135 RON | 1.561.317 RON | 3.845.656 RON | 4.331.838 RON | 4 |
| 2016 | 2.108.857 RON | 704.064 RON | 712.063 RON | 1.544.983 RON | 1.741.561 RON | 2.574.481 RON | 5 |
| 2015 | 310.960 RON | 37.517 RON | 968.804 RON | 1.546.088 RON | 1.293.133 RON | 1.870.417 RON | 6 |
| 2014 | 779.060 RON | 246.721 RON | 716.855 RON | 1.098.922 RON | 1.450.833 RON | 1.832.900 RON | 8 |
| 2013 | 725.181 RON | 166.858 RON | 868.182 RON | 1.111.069 RON | 1.343.292 RON | 1.586.179 RON | 9 |
| 2012 | 1.582.004 RON | 522.411 RON | 1.109.244 RON | 1.136.880 RON | 1.391.685 RON | 1.419.321 RON | 10 |
| 2011 | 914.569 RON | 270.952 RON | 549.981 RON | 457.687 RON | 1.130.765 RON | 961.664 RON | 8 |
| 2010 | 617.354 RON | 100.324 RON | 251.695 RON | 467.748 RON | 551.466 RON | 690.712 RON | 5 |
| 2009 | 1.254.068 RON | 156.374 RON | 705.463 RON | 704.146 RON | 591.705 RON | 590.388 RON | 6 |
| 2008 | 1.059.662 RON | 41.430 RON | 980.858 RON | 723.914 RON | 775.198 RON | 518.254 RON | 9 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.000.122 RON | 1.048.284 RON | 1.462.436 RON | 1.409.076 RON | 1.134.319 RON | 855.396 RON | 774.437 RON | 1.705.029 RON | 4.736.908 RON | 2.108.857 RON | 310.960 RON | 779.060 RON | 725.181 RON | 1.582.004 RON | 914.569 RON | 617.354 RON | 1.254.068 RON | 1.059.662 RON |
| Venituri totale | 1.107.138 RON | 1.192.286 RON | 1.802.688 RON | 1.469.357 RON | 1.192.880 RON | 987.875 RON | 907.881 RON | 1.769.457 RON | 4.789.948 RON | 2.139.206 RON | 495.602 RON | 851.248 RON | 775.355 RON | 1.675.059 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.046.734 RON | 664.186 RON | 545.646 RON | 582.025 RON | 387.518 RON | 477.312 RON | 449.290 RON | 1.086.731 RON | 2.771.054 RON | 1.298.399 RON | 446.519 RON | 556.827 RON | 577.670 RON | 1.052.632 RON | ||||
| Profit brut | 60.404 RON | 528.100 RON | 1.257.042 RON | 887.332 RON | 805.362 RON | 510.563 RON | 458.591 RON | 682.726 RON | 2.018.894 RON | 840.807 RON | 49.083 RON | 294.421 RON | 197.685 RON | 622.427 RON | ||||
| Profit net | 52.385 RON | 454.950 RON | 1.243.216 RON | 874.199 RON | 794.488 RON | 502.259 RON | 450.167 RON | 578.769 RON | 1.757.357 RON | 704.064 RON | 37.517 RON | 246.721 RON | 166.858 RON | 522.411 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 3.171.309 RON | 1.860.884 RON | 1.908.804 RON | 1.963.367 RON | 1.596.900 RON | 1.546.141 RON | 1.552.313 RON | 1.546.171 RON | 1.561.317 RON | 1.544.983 RON | 1.546.088 RON | 1.098.922 RON | 1.111.069 RON | 1.136.880 RON | ||||
| Active circulante | 4.631.345 RON | 5.995.628 RON | 5.675.244 RON | 4.650.444 RON | 5.264.444 RON | 4.571.412 RON | 4.796.059 RON | 4.342.809 RON | 3.845.656 RON | 1.741.561 RON | 1.293.133 RON | 1.450.833 RON | 1.343.292 RON | 1.391.685 RON | ||||
| Stocuri | 125.917 RON | 47.626 RON | 51.667 RON | 47.625 RON | 58.502 RON | 29.878 RON | 27.320 RON | 25.844 RON | 19.642 RON | 49.481 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | ||||
| Creante | 87.692 RON | 1.640.061 RON | 570.380 RON | 236.837 RON | 528.439 RON | 103.327 RON | 166.582 RON | 246.381 RON | 559.604 RON | 335.285 RON | 267.681 RON | 624.424 RON | 52.710 RON | 18.374 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 4.417.736 RON | 4.307.941 RON | 5.053.197 RON | 4.365.982 RON | 4.677.503 RON | 4.438.207 RON | 3.578.644 RON | 3.899.938 RON | 2.452.802 RON | 570.798 RON | 256.757 RON | 81.367 RON | 1.185.860 RON | 187.830 RON | ||||
| Datorii totale | 323.676 RON | 429.919 RON | 297.188 RON | 510.384 RON | 655.527 RON | 590.435 RON | 987.724 RON | 978.499 RON | 1.075.135 RON | 712.063 RON | 968.804 RON | 716.855 RON | 868.182 RON | 1.109.244 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 76.807 RON | |||
| Capitaluri proprii | 7.478.978 RON | 7.426.593 RON | 7.286.860 RON | 6.103.427 RON | 6.205.817 RON | 5.527.118 RON | 5.360.648 RON | 4.910.481 RON | 4.331.838 RON | 2.574.481 RON | 1.870.417 RON | 1.832.900 RON | 1.586.179 RON | 1.419.321 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | — | 2.520 RON | 2.520 RON | 2.520 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 4 | 7 | 8 | 9 | 10 | 6 | 4 | 5 | 6 | 8 | 9 | 10 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 955.309 RON |
| 742.188 RON |
| 1.279.219 RON |
| 1.081.468 RON |
| 632.553 RON |
| 622.675 RON |
| 1.102.174 RON |
| 1.030.694 RON |
| 322.756 RON |
| 119.513 RON |
| 177.045 RON |
| 50.774 RON |
| 270.952 RON |
| 100.324 RON |
| 156.374 RON |
| 41.430 RON |
| 457.687 RON |
| 467.748 RON |
| 704.146 RON |
| 723.914 RON |
| 1.130.765 RON |
| 551.466 RON |
| 591.705 RON |
| 775.198 RON |
| — |
| — |
| — |
| 1.411 RON |
| 255.043 RON |
| 71.860 RON |
| — |
| 562.930 RON |
| 442.983 RON |
| 479.606 RON |
| 356.225 RON |
| 34.509 RON |
| 549.981 RON |
| 251.695 RON |
| 705.463 RON |
| 980.858 RON |
| 76.807 RON |
| — |
| — |
| 961.664 RON |
| 690.712 RON |
| 590.388 RON |
| 518.254 RON |
| 2.520 RON |
| 2.520 RON |
| 2.520 RON |
| 2.520 RON |
| 5 |
| 6 |
| 9 |
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite, în parte, plângerea contravenţională formulată de petentul SCANDO S.R.L., în contradictoriu cu intimatul Autoritatea Vamală Română, Direcţia Regională Vamală Timişoara, Serviciul Echipe Mobile Arad, împotriva procesului-verbal de constatare şi sancţionare a contravenţiei seria AVR nr. 0022568/30.04.2025 emis de intimat. Înlocuieşte sancţiunea amenzii contravenţionale în cuantum de 20.000 lei aplicată petentului cu cea a avertismentului. Respinge în rest plângerea ca neîntemeiată. Cu drept de apel în 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Buzău. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 02.02.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 02.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 26.01.2026.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 26.01.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 08.01.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.01.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.12.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.12.2025.
Respinge apelul, ca nefondat. Respinge cererea apelantei privind cheltuielile de judecată, în apel. Definitivă. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 09.04.2025.
Admite excepţia lispei calităţii procesual pasive a SCPEJ PAVEL ŞI MUŞAT. Respinge contestaţia la executare formulată de contestatoarea S.C. SCANDO SRL în contradictoriu cu intimatul SCPEJ PAVEL ŞI MUŞAT ca fiind introdusă faţă de o persoană fără calitate procesual pasivă. Admite contestaţia la executare formulată de contestatoarea S.C. SCANDO SRL în contradictoriu cu intimata CNAIR SA-DRDP (fostă CNADNR). Anulează executarea silită şi toate actele de executare efectuate în dosarul de executare nr. 2184/2014 al SCPEJ Pavel şi Muşat, ca efect al intervenirii prescrip?iei. Ia act de faptul că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată de către contestator. Prezenta hotărâre se va comunica către Societatea Civilă Profesională a Executorilor Judecătore?ti Pavel şi Muşat. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Buzău. Pronunţată, azi, 08.05.2024, punerea soluţiei la dispoziţia părţilor se va face prin mijlocirea grefei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 30.04.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.04.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.04.2024.
Amână judecarea cauzei la data de 09.04.2024.
Amână judecarea cauzei la data de 19.03.2024.
Amână judecarea cauzei la data de 16.01.2024.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
TANCRAD SRLCUI 8006670 | 7 | ofertant · l-a avut subcontractant | 7 | — | vezi ↗ |
OLDROAD CONSTRUCT S.R.L.anterior: S.C. OLDROAD CONSTRUCT - S.A. Brăila, TANCRAD - S.A., S.C. TANCRAD - S.A. BrăilaCUI 17061274 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — |
Pentru a vedea toti cei 28 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
| vezi ↗ |
LEMACONS SRLCUI 26287387 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
ADD GLOBAL DESIGN SRLCUI 31593331 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
CITADINA 98 SACUI 1634561 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ROTERMIT S.R.L.CUI 13602091 | 6 | co-subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
GAZTERM PROIECT SRLCUI 13850801 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
RCG FAST SECURITY S.R.L.CUI 39495797 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
SOLUTII ELECTRICE INTEGRATE S.R.L.CUI 42532046 | 3 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ROMGAZ PROIECTE INSTALATII S.R.L.CUI 45764920 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.