Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -56.082 RON | 178.584 RON | 370.129 RON | 239.943 RON | 146.489 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -60.645 RON | 199.207 RON | 451.764 RON | 296.769 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
sector 2
| 202.594 RON |
| 0 |
| 2023 | 120.000 RON | 108 RON | 184.365 RON | 533.957 RON | 322.018 RON | 263.240 RON | 1 |
| 2022 | 860.000 RON | 206.712 RON | 223.883 RON | 612.437 RON | 343.036 RON | 263.131 RON | 3 |
| 2021 | 170.000 RON | 6.937 RON | 337.245 RON | 697.859 RON | 228.269 RON | 57.425 RON | 1 |
| 2020 | 79.630 RON | 10.720 RON | 237.256 RON | 779.455 RON | 103.520 RON | 647.711 RON | 1 |
| 2019 | 459.174 RON | 635.580 RON | 238.710 RON | 691.786 RON | 589.824 RON | 760.926 RON | 3 |
| 2018 | 451.711 RON | 110.293 RON | 251.918 RON | 14.054 RON | 1.285.080 RON | 144.083 RON | 7 |
| 2017 | 493.276 RON | 131.661 RON | 244.070 RON | 62.497 RON | 1.573.603 RON | 10.064 RON | 6 |
| 2016 | 382.156 RON | 6.136 RON | 151.802 RON | 79.071 RON | 139.555 RON | 66.824 RON | 5 |
| 2015 | 272.829 RON | -522.147 RON | 152.643 RON | 122.767 RON | 239.775 RON | 211.109 RON | 6 |
| 2014 | 2.042.271 RON | 662.744 RON | 133.552 RON | 154.661 RON | 710.850 RON | 733.255 RON | 5 |
| 2013 | 731.124 RON | 102.258 RON | 115.264 RON | 9.067 RON | 185.684 RON | 86.940 RON | 3 |
| 2012 | 842.611 RON | 70.736 RON | 159.860 RON | 4.063 RON | 140.230 RON | -15.418 RON | 3 |
| 2011 | 670.911 RON | -8.519 RON | 387.239 RON | 3.566 RON | 110.375 RON | -86.154 RON | 1 |
| 2010 | 447.350 RON | 6.677 RON | 220.630 RON | 40.497 RON | 161.696 RON | -15.135 RON | 5 |
| 2009 | 624.605 RON | 146.322 RON | 198.965 RON | 78.961 RON | 95.314 RON | -21.812 RON | 11 |
| 2008 | 864.141 RON | -38.644 RON | 368.021 RON | 116.964 RON | 77.066 RON | -168.134 RON | 11 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 120.000 RON | 860.000 RON | 170.000 RON | 79.630 RON | 459.174 RON | 451.711 RON | 493.276 RON | 382.156 RON | 272.829 RON | 2.042.271 RON | 731.124 RON | 842.611 RON | 670.911 RON | 447.350 RON | 624.605 RON | 864.141 RON |
| Venituri totale | 66.117 RON | 67.552 RON | 194.929 RON | 929.770 RON | 238.185 RON | 341.240 RON | 1.759.526 RON | 878.849 RON | 643.754 RON | 386.332 RON | 438.521 RON | 2.083.804 RON | 731.225 RON | 842.641 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 122.199 RON | 128.197 RON | 193.652 RON | 715.197 RON | 229.523 RON | 329.788 RON | 1.119.832 RON | 764.040 RON | 506.188 RON | 376.376 RON | 960.668 RON | 1.300.118 RON | 611.235 RON | 761.831 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 1.277 RON | 214.573 RON | 8.662 RON | 11.452 RON | 639.694 RON | 114.809 RON | 137.566 RON | 9.956 RON | 0 RON | 783.686 RON | 119.990 RON | 80.810 RON | ||||
| Pierdere bruta | 56.082 RON | 60.645 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 108 RON | 206.712 RON | 6.937 RON | 10.720 RON | 635.580 RON | 110.293 RON | 131.661 RON | 6.136 RON | 0 RON | 662.744 RON | 102.258 RON | 70.736 RON | ||||
| Pierdere neta | 56.082 RON | 60.645 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 522.147 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 370.129 RON | 451.764 RON | 533.957 RON | 612.437 RON | 697.859 RON | 779.455 RON | 691.786 RON | 14.054 RON | 62.497 RON | 79.071 RON | 122.767 RON | 154.661 RON | 9.067 RON | 4.063 RON | ||||
| Active circulante | 239.943 RON | 296.769 RON | 322.018 RON | 343.036 RON | 228.269 RON | 103.520 RON | 589.824 RON | 1.285.080 RON | 1.573.603 RON | 139.555 RON | 239.775 RON | 710.850 RON | 185.684 RON | 140.230 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 60 RON | 60 RON | 59 RON | 976 RON | 976 RON | 976 RON | 1.139 RON | 1.139 RON | 1.139 RON | 582 RON | 582 RON | 162 RON | ||||
| Creante | 238.733 RON | 293.808 RON | 320.224 RON | 108.179 RON | 95.320 RON | 102.829 RON | 584.454 RON | 1.281.069 RON | 1.509.218 RON | 125.600 RON | 203.576 RON | 273.374 RON | 72.440 RON | 135.373 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 1.210 RON | 2.961 RON | 1.734 RON | 234.797 RON | 132.890 RON | -285 RON | 4.394 RON | 3.035 RON | 63.246 RON | 12.816 RON | 35.060 RON | 116.958 RON | 112.662 RON | 4.695 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 449 RON | 992 RON | 3.085 RON | 2.268 RON | 1.992 RON | 12.702 RON | 8.708 RON | 1.742 RON | — | 1.210 RON | 1.296 RON | 7.453 RON | 149 RON | ||||
| Datorii totale | 178.584 RON | 199.207 RON | 184.365 RON | 223.883 RON | 337.245 RON | 237.256 RON | 238.710 RON | 251.918 RON | 244.070 RON | 151.802 RON | 152.643 RON | 133.552 RON | 115.264 RON | 159.860 RON | ||||
| Venituri in avans | 284.999 RON | 347.181 RON | 409.362 RON | 471.544 RON | 533.726 RON | 0 RON | 294.676 RON | 911.841 RON | 1.383.708 RON | — | — | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 146.489 RON | 202.594 RON | 263.240 RON | 263.131 RON | 57.425 RON | 647.711 RON | 760.926 RON | 144.083 RON | 10.064 RON | 66.824 RON | 211.109 RON | 733.255 RON | 86.940 RON | -15.418 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | — | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 7 | 6 | 5 | 6 | 5 | 3 | 3 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 672.334 RON |
| 454.417 RON |
| 626.737 RON |
| 867.207 RON |
| 680.853 RON |
| 436.552 RON |
| 451.463 RON |
| 905.851 RON |
| 0 RON |
| 17.865 RON |
| 175.274 RON |
| — |
| 8.519 RON |
| — |
| — |
| 38.644 RON |
| 0 RON |
| 6.677 RON |
| 146.322 RON |
| — |
| 8.519 RON |
| — |
| — |
| 38.644 RON |
| 3.566 RON |
| 40.497 RON |
| 78.961 RON |
| 116.964 RON |
| 110.375 RON |
| 161.696 RON |
| 95.314 RON |
| 77.066 RON |
| 162 RON |
| 162 RON |
| 162 RON |
| 162 RON |
| 96.168 RON |
| 75.185 RON |
| 81.737 RON |
| 69.349 RON |
| 14.045 RON |
| 86.349 RON |
| 13.415 RON |
| 7.555 RON |
| 187.144 RON |
| 3.302 RON |
| 2.878 RON |
| 5.857 RON |
| 387.239 RON |
| 220.630 RON |
| 198.965 RON |
| 368.021 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| -86.154 RON |
| -15.135 RON |
| -21.812 RON |
| -168.134 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 5 |
| 11 |
| 11 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
1 contract atribuit, in valoare de 129.500 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 129.501 lei.
Achizitii directe
1 contract
129.500 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 154 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 23:25).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.