IMPROVE AUTONET SRL
- AUTORENT - S.R.L.documentat pana in 2016
- J34/135/2001TELEORMANdin 06.06.2001
- J40/11520/2016BUCURESTIdin 31.08.2016in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | -927 RON | 1.561.607 RON | 38.634 RON | 86.910 RON | -1.436.063 RON | — |
| 2016 | — | -947 RON | 1.560.718 RON | 38.634 RON | 86.948 RON |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -1.435.136 RON |
| — |
| 2015 | — | -138 RON | 1.538.107 RON | 38.634 RON | 49.847 RON | -1.434.210 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -11.388 RON | 1.537.124 RON | 38.634 RON | 49.001 RON | -1.434.071 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -34.169 RON | 1.541.845 RON | 54.698 RON | 64.463 RON | -1.422.684 RON | — |
| 2012 | 216.099 RON | -2.184.331 RON | 1.484.042 RON | 38.635 RON | 56.892 RON | -1.388.515 RON | 7 |
| 2011 | 1.776.108 RON | -142.469 RON | 1.296.804 RON | 1.980.505 RON | 104.705 RON | 795.817 RON | 7 |
| 2010 | 2.033.885 RON | -181.784 RON | 1.599.776 RON | 2.415.654 RON | 120.720 RON | 979.409 RON | 7 |
| 2009 | 2.160.853 RON | -341.334 RON | 1.171.616 RON | 2.095.889 RON | 223.442 RON | 1.161.193 RON | 7 |
| 2008 | 2.376.621 RON | 41.911 RON | 938.259 RON | 2.190.186 RON | 249.135 RON | 1.502.527 RON | 7 |
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 216.099 RON | 1.776.108 RON | 2.033.885 RON | 2.160.853 RON | 2.376.621 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.000 RON | 717.151 RON | 2.030.346 RON | 2.297.788 RON | 2.547.807 RON | 3.496.579 RON |
| Cheltuieli totale | 927 RON | 947 RON | 138 RON | 11.388 RON | 36.169 RON | 2.901.482 RON | 2.172.815 RON | 2.473.122 RON | 2.883.408 RON | 3.445.949 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 50.630 RON |
| Pierdere bruta | 927 RON | 947 RON | — | 11.388 RON | 34.169 RON | 2.184.331 RON | 142.469 RON | 175.334 RON | 335.601 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 41.911 RON |
| Pierdere neta | 927 RON | 947 RON | 138 RON | 11.388 RON | 34.169 RON | 2.184.331 RON | 142.469 RON | 181.784 RON | 341.334 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 38.634 RON | 38.634 RON | 38.634 RON | 38.634 RON | 54.698 RON | 38.635 RON | 1.980.505 RON | 2.415.654 RON | 2.095.889 RON | 2.190.186 RON |
| Active circulante | 86.910 RON | 86.948 RON | 49.847 RON | 49.001 RON | 64.463 RON | 56.892 RON | 104.705 RON | 120.720 RON | 223.442 RON | 249.135 RON |
| Stocuri | 2.195 RON | 2.195 RON | 2.195 RON | 2.195 RON | 2.195 RON | 2.195 RON | 1.235 RON | — | — | 582 RON |
| Creante | 83.934 RON | 68.553 RON | 48.689 RON | 46.043 RON | 46.043 RON | 45.338 RON | 90.786 RON | 99.089 RON | 184.615 RON | 166.681 RON |
| Casa si conturi la banci | 781 RON | 16.200 RON | -1.037 RON | 763 RON | 16.225 RON | 9.359 RON | 12.684 RON | 21.631 RON | 38.827 RON | 81.872 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 15.416 RON | 15.418 RON | — | 0 RON | 7.411 RON | 42.811 RON | 13.478 RON | 1.465 RON |
| Datorii totale | 1.561.607 RON | 1.560.718 RON | 1.538.107 RON | 1.537.124 RON | 1.541.845 RON | 1.484.042 RON | 1.296.804 RON | 1.599.776 RON | 1.171.616 RON | 938.259 RON |
| Capitaluri proprii | -1.436.063 RON | -1.435.136 RON | -1.434.210 RON | -1.434.071 RON | -1.422.684 RON | -1.388.515 RON | 795.817 RON | 979.409 RON | 1.161.193 RON | 1.502.527 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| firmă | 50% |
| firmă | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.