ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână cauza la data de 02.10.2026 ora 10:00 în vederea administrării probei cu interogatoriul
Ia act de renunţarea la judecarea cererii de chemare în judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 21.08.2025.
Admite în parte cererea. Încuviinţează executarea silită pornită în dosarul execuţional nr. 4/2025, împotriva debitoarei Paven Ana, ca urmare a cererii formulate de creditoarea De Construct IND S.R.L., în baza titlului executoriu reprezentat de Contractul de ipotecă imobiliară convenţională autentificat sub nr. 1206 din data de 28.09.2023 de către notarul public Lăpădat Maria, în vederea recuperării creanţei în cuantum de 500.000 lei, la care se adaugă cheltuielile de executare silită, prin executare silită imobiliară. Respinge în rest cererea. Cu apel numai pentru creditoare în termen de 15 zile de la comunicare, apel care se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 20.01.2025.
Admite cererea . Încuviinţează executarea silită . Fără cale de atac. Pronunţată în data de 25.10.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite sesizarea formulată de administratorul judiciar TGV- CH Restructuring & Insolvency SPRL ?i, în consecin?ă, dispune îndreptarea erorilor materiale în cauza privind pe debitoarea CADISOLA SRL în contradictoriu cu creditorii SC Cesal SA, SC De Construct Ind SRL, SC Kober SRL, SC Midan Impex SRL ?i SC Fandemo SRL. Îndreaptă erorile materiale strecurate în minuta încheierii din data de 06.09.2024 pronunţată de Tribunalul Alba în dosarul nr. 3258/107/2024, în sensul că: Aliniatul 5 va avea următorul cuprins: ”Dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei împotriva debitoarei CADISOLA SRL, cu sediul în *, J*, CUI *.” în loc de ” Dispune deschiderea procedurii simplificate a insolvenţei împotriva debitoarei CADISOLA SRL, cu sediul în *, J*, CUI *.”, cum gre?it s-a men?ionat. Aliniatul 6 va avea următorul cuprins: ”Desemnează în calitate de administrator judiciar pe TGV- CH Restructuring & Insolvency SPRL cu sediul în *care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 -59 din lege şi care va fi retribuit pe bază de decont justificativ, ce se va achita din averea debitoarei sau, în lipsa disponibilităţilor din contul debitoarei, din fondul de lichidare prevăzut la art. 39 alin. (4) din Legea nr. 85/2014.” în loc de ” Desemnează în calitate de lichidator judiciar provizoriu pe TGV- CH Restructuring & Insolvency SPRL cu sediul în * care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 -59 din lege şi care va fi retribuit pe bază de decont justificativ, ce se va achita din averea debitoarei sau, în lipsa disponibilităţilor din contul debitoarei, din fondul de lichidare prevăzut la art. 39 alin. (4) din Legea nr. 85/2014”, cum gre?it s-a men?ionat. Pronunţată astăzi, 20.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76.211.614 RON | 2.740.871 RON | 10.640.874 RON | 15.100.594 RON | 20.471.722 RON | 23.766.039 RON | 35 |
| 2024 | 76.918.815 RON | 2.709.124 RON | 8.647.143 RON | 7.006.954 RON | 22.979.579 RON | 21.013.022 RON | 36 |
| 2023 | 70.252.979 RON | 3.112.962 RON | 4.795.506 RON | 7.149.505 RON | 18.085.405 RON | 19.934.333 RON | 40 |
| 2022 | 65.093.146 RON | 3.496.865 RON | 7.639.640 RON | 7.298.522 RON | 19.396.838 RON | 17.908.328 RON | 38 |
| 2021 | 56.895.963 RON | 4.085.642 RON | 4.263.542 RON | 5.609.100 RON | 16.967.223 RON | 16.911.462 RON | 37 |
| 2020 | 49.695.710 RON | 2.445.726 RON | 4.088.811 RON | 3.675.201 RON | 12.726.534 RON | 12.825.820 RON | 38 |
| 2019 | 50.458.221 RON | 3.074.063 RON | 4.156.265 RON | 3.657.184 RON | 10.614.367 RON | 10.380.095 RON | 37 |
| 2018 | 41.114.931 RON | 2.421.020 RON | 4.761.081 RON | 3.502.911 RON | 9.897.162 RON | 7.306.032 RON | 36 |
| 2017 | 37.464.545 RON | 2.111.009 RON | 4.821.431 RON | 844.648 RON | 9.420.421 RON | 4.885.012 RON | 33 |
| 2016 | 32.388.198 RON | 1.303.584 RON | 5.718.119 RON | 785.332 RON | 7.610.903 RON | 2.774.003 RON | 32 |
| 2015 | 28.601.290 RON | 1.176.730 RON | 5.361.102 RON | 808.100 RON | 7.506.199 RON | 2.647.149 RON | 30 |
| 2014 | 21.519.470 RON | 662.484 RON | 3.262.242 RON | 849.724 RON | 3.869.294 RON | 1.470.419 RON | 25 |
| 2013 | 17.757.993 RON | 462.575 RON | 3.422.129 RON | 705.288 RON | 3.590.706 RON | 807.935 RON | 24 |
| 2012 | 16.384.271 RON | 678.287 RON | 5.840.886 RON | 872.332 RON | 5.451.739 RON | 95.360 RON | 23 |
| 2011 | 9.307.548 RON | 219.688 RON | 2.635.435 RON | 27.762 RON | 2.214.098 RON | -582.927 RON | 20 |
| 2010 | 7.633.675 RON | -1.844.288 RON | 2.812.479 RON | 229.392 RON | 1.925.337 RON | -802.615 RON | 11 |
| 2009 | 5.518.626 RON | 1.029.373 RON | 3.281.296 RON | 2.540.701 RON | 2.045.884 RON | 1.041.673 RON | 2 |
| 2008 | 765.276 RON | 7.567 RON | 3.696.668 RON | 2.505.201 RON | 3.708.968 RON | 12.300 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 76.211.614 RON | 76.918.815 RON | 70.252.979 RON | 65.093.146 RON | 56.895.963 RON | 49.695.710 RON | 50.458.221 RON | 41.114.931 RON | 37.464.545 RON | 32.388.198 RON | 28.601.290 RON | 21.519.470 RON | 17.757.993 RON | 16.384.271 RON | 9.307.548 RON | 7.633.675 RON | 5.518.626 RON | 765.276 RON |
| Venituri totale | 78.401.127 RON | 77.484.714 RON | 71.406.964 RON | 66.796.623 RON | 58.009.609 RON | 51.269.538 RON | 50.762.063 RON | 41.142.462 RON | 37.552.103 RON | 32.407.086 RON | 28.623.732 RON | 21.522.171 RON | 17.908.785 RON | 16.391.347 RON | 9.362.541 RON | 7.991.847 RON | 5.519.028 RON | 765.289 RON |
| Cheltuieli totale | 75.255.984 RON | 74.370.683 RON | 67.883.156 RON | 62.687.266 RON | 53.297.016 RON | 48.472.617 RON | 47.217.389 RON | 38.351.514 RON | 35.117.119 RON | 30.902.871 RON | 27.263.337 RON | 20.732.953 RON | 17.357.528 RON | 15.579.955 RON | 9.095.081 RON | 9.802.170 RON | 4.294.227 RON | 757.653 RON |
| Profit brut | 3.145.143 RON | 3.114.031 RON | 3.523.808 RON | 4.109.357 RON | 4.712.593 RON | 2.796.921 RON | 3.544.674 RON | 2.790.948 RON | 2.434.984 RON | 1.504.215 RON | 1.360.395 RON | 789.218 RON | 551.257 RON | 811.392 RON | 267.460 RON | — | 1.224.801 RON | 7.636 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.810.323 RON | — | — |
| Profit net | 2.740.871 RON | 2.709.124 RON | 3.112.962 RON | 3.496.865 RON | 4.085.642 RON | 2.445.726 RON | 3.074.063 RON | 2.421.020 RON | 2.111.009 RON | 1.303.584 RON | 1.176.730 RON | 662.484 RON | 462.575 RON | 678.287 RON | 219.688 RON | — | 1.029.373 RON | 7.567 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.844.288 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 15.100.594 RON | 7.006.954 RON | 7.149.505 RON | 7.298.522 RON | 5.609.100 RON | 3.675.201 RON | 3.657.184 RON | 3.502.911 RON | 844.648 RON | 785.332 RON | 808.100 RON | 849.724 RON | 705.288 RON | 872.332 RON | 27.762 RON | 229.392 RON | 2.540.701 RON | 2.505.201 RON |
| Active circulante | 20.471.722 RON | 22.979.579 RON | 18.085.405 RON | 19.396.838 RON | 16.967.223 RON | 12.726.534 RON | 10.614.367 RON | 9.897.162 RON | 9.420.421 RON | 7.610.903 RON | 7.506.199 RON | 3.869.294 RON | 3.590.706 RON | 5.451.739 RON | 2.214.098 RON | 1.925.337 RON | 2.045.884 RON | 3.708.968 RON |
| Stocuri | 10.462.053 RON | 10.510.692 RON | 8.543.907 RON | 10.172.417 RON | 9.236.582 RON | 6.618.916 RON | 4.559.275 RON | 4.672.765 RON | 4.029.480 RON | 3.185.449 RON | 3.144.004 RON | 2.011.094 RON | 2.099.071 RON | 2.705.538 RON | 1.377.179 RON | 903.285 RON | 651.497 RON | — |
| Creante | 9.980.986 RON | 12.426.588 RON | 9.494.166 RON | 9.222.726 RON | 7.726.008 RON | 6.105.776 RON | 6.054.040 RON | 5.124.781 RON | 5.355.079 RON | 4.389.925 RON | 4.259.240 RON | 1.757.017 RON | 1.477.631 RON | 2.739.433 RON | 834.891 RON | 996.269 RON | 768.735 RON | 3.693.863 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.683 RON | 42.299 RON | 47.332 RON | 1.695 RON | 4.633 RON | 1.842 RON | 1.052 RON | 99.616 RON | 35.862 RON | 35.529 RON | 102.955 RON | 101.183 RON | 14.004 RON | 6.768 RON | 2.028 RON | 25.783 RON | 625.652 RON | 15.105 RON |
| Cheltuieli in avans | 125.626 RON | 581.706 RON | 201.797 RON | 290.919 RON | 190.160 RON | 1.034.825 RON | 1.000.332 RON | 89.132 RON | 18.247 RON | 541.853 RON | 4.819 RON | 38.337 RON | 13.685 RON | 14.873 RON | 8.168 RON | 9.621 RON | — | — |
| Datorii totale | 10.640.874 RON | 8.647.143 RON | 4.795.506 RON | 7.639.640 RON | 4.263.542 RON | 4.088.811 RON | 4.156.265 RON | 4.761.081 RON | 4.821.431 RON | 5.718.119 RON | 5.361.102 RON | 3.262.242 RON | 3.422.129 RON | 5.840.886 RON | 2.635.435 RON | 2.812.479 RON | 3.281.296 RON | 3.696.668 RON |
| Venituri in avans | 1.291.029 RON | 908.074 RON | 706.868 RON | 1.438.311 RON | 1.591.479 RON | 521.929 RON | 735.523 RON | 1.422.092 RON | 576.873 RON | 445.966 RON | 310.867 RON | 24.694 RON | 79.615 RON | 402.698 RON | 197.520 RON | 154.486 RON | 263.616 RON | 2.505.201 RON |
| Capitaluri proprii | 23.766.039 RON | 21.013.022 RON | 19.934.333 RON | 17.908.328 RON | 16.911.462 RON | 12.825.820 RON | 10.380.095 RON | 7.306.032 RON | 4.885.012 RON | 2.774.003 RON | 2.647.149 RON | 1.470.419 RON | 807.935 RON | 95.360 RON | -582.927 RON | -802.615 RON | 1.041.673 RON | 12.300 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 35 | 36 | 40 | 38 | 37 | 38 | 37 | 36 | 33 | 32 | 30 | 25 | 24 | 23 | 20 | 11 | 2 | 2 |
4 contracte atribuite, in valoare de 30.109 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
30.109 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 14:31).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.