ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Admite excepţia netimbrării cererii invocată din oficiu. Anulează ca netimbrată cererea formulată de RHCD DOO BEOGRAD, în contradictoriu cu debitoarea Societatea Complexul Energetic Hunedoara SA prin lichidator judiciar Expert Insolvenţă SPRL pentru menţinere adjudecare şi suspendare valorificare. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare prin Buletinul procedurilor de insolvenţă. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Hunedoara. Pronunţată, azi 03.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Fara termene inregistrate.
Respinge, ca inadmisibilă, cererea de suspendare a măsurii de prelungire a termenului de plată a activului Ziomar, formulată de contestatoarea LLP Artex Machinery în contradictoriu cu Expert Insolvenţă SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei Societatea Complexul Energetic Hunedoara SA şi Comitetul creditorilor. Respinge, ca lipsită de obiect, cererea de anulare a măsurii privind prelungirea termenului de plată a activului Ziomar, formulată de contestatoarea LLP Artex Machinery. Respinge, ca inadmisibilă, cererea de obligare a lichidatorului judiciar să informeze creditorii cu privire la oferta contestatoarei, formulată de contestatoarea LLP Artex Machinery. Cu drept de apel în termen în termen de 7 zile de la publicare în Buletinul procedurilor de insolvenţă, care se va depune la Tribunalul Hunedoara. Pronunţată astăzi 12.05.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
amână pronunţarea la data de 12.05.2026
pentru comunicarea întâmpinării cu contestatoarea cu menţiunea de a-şi exprima poziţia procesuală asupra aspectelor invocate prin întâmpinare
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Respinge contestaţia, ca neîntemeiată. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare prin publicare în Buletinul procedurilor de insolvenţă. Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Tribunalul Hunedoara. Pronunţată azi, 11.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
amână pronunţarea la data de 11.12.2025
amână pronunţarea la data de 26.11.2025
Având în vedere Hotărârea nr. 3 din 26 august 2025 a Adunării generale a judecătorilor Tribunalului Hunedoara, prin care s-a hotărât, începând cu data de 27.08.2025 şi până la retragerea proiectului de lege privind reforma pensiilor de serviciu ale magistraţilor, suspendarea soluţionării cauzelor, cu excepţia celor având caracter urgent, respectiv a cauzelor având obiectele menţionate în art. 3 din hotărâre. Cum prezenta cauză nu se încadrează în rândul excepţiilor, neavând caracter urgent, urmează a se amâna judecata la un nou termen
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Admite excepţia tardivităţii. Respinge contestaţia formulată de SC Centru de Calcul Info’98, ca tardivă. Admite contestaţia formulată de UAT comuna Veţel. Dispune înscrierea contestatoarei în tabelul suplimentar de creanţe al debitoarei Complexul Energetic Hunedoara SA, cu suma de 3.736.999 lei. Admite contestaţia formulată de SC Exetech Computers SRL. Dispune înscrierea contestatoarei în tabelul suplimentar de creanţe al debitoarei Complexul Energetic Hunedoara SA, cu suma de 37.683,28 lei. Respinge contestaţiile formulate de SC Load Sys Group SRL şi SC Draeger Romania SRL, ca neîntemeiate. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare prin publicare în Buletinul procedurilor de insolvenţă. Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Tribunalul Hunedoara. Pronunţată azi, 11.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
amână pronunţarea la data de 11.12.2025
amână pronunţarea la data de 26.11.2025
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Hunedoara nr. 3/26.08.2025, va dispune acordarea unui nou termen de judecată la 11.11.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.891.918 RON | 813.010 RON | 923.627 RON | 2.289.636 RON | 5.737.207 RON | 6.676.584 RON | 1 |
| 2024 | 3.022.545 RON | 1.502.325 RON | 1.006.292 RON | 1.624.967 RON | 6.271.532 RON | 6.463.575 RON | 1 |
| 2023 | 2.110.227 RON | 1.104.367 RON | 283.757 RON | 934.512 RON | 6.339.794 RON | 6.561.249 RON | 2 |
| 2022 | 2.236.863 RON | 1.019.351 RON | 543.649 RON | 758.411 RON | 5.827.671 RON | 5.606.883 RON | 3 |
| 2021 | 2.258.842 RON | 989.466 RON | 765.535 RON | 807.850 RON | 5.383.341 RON | 4.987.532 RON | 2 |
| 2020 | 1.769.634 RON | 599.313 RON | 585.532 RON | 707.177 RON | 4.704.475 RON | 4.398.066 RON | 4 |
| 2019 | 1.855.426 RON | 788.930 RON | 407.747 RON | 704.140 RON | 4.331.198 RON | 4.198.753 RON | 4 |
| 2018 | 1.757.378 RON | 764.099 RON | 431.352 RON | 294.953 RON | 3.746.149 RON | 3.609.823 RON | 4 |
| 2017 | 1.777.697 RON | 672.103 RON | 705.460 RON | 313.963 RON | 3.276.616 RON | 2.885.724 RON | 4 |
| 2016 | 1.417.003 RON | 267.772 RON | 1.222.253 RON | 314.252 RON | 3.120.929 RON | 2.213.622 RON | 4 |
| 2015 | 851.729 RON | 59.173 RON | 1.352.413 RON | 288.335 RON | 3.009.483 RON | 1.945.849 RON | 4 |
| 2014 | 801.978 RON | 124.623 RON | 1.384.836 RON | 313.154 RON | 2.956.737 RON | 1.886.886 RON | 4 |
| 2013 | 948.968 RON | 202.460 RON | 1.305.570 RON | 223.606 RON | 2.843.923 RON | 1.762.263 RON | 3 |
| 2012 | 803.485 RON | 225.850 RON | 1.265.577 RON | 68.121 RON | 2.756.974 RON | 1.559.804 RON | 2 |
| 2011 | 604.497 RON | 151.341 RON | 1.042.064 RON | 36.230 RON | 2.339.418 RON | 1.333.954 RON | 2 |
| 2010 | 489.411 RON | 110.257 RON | 707.974 RON | 49.552 RON | 1.840.526 RON | 1.182.612 RON | 2 |
| 2009 | 461.097 RON | 114.936 RON | 688.326 RON | 60.353 RON | 1.698.187 RON | 1.072.354 RON | 2 |
| 2008 | 558.303 RON | 171.257 RON | 473.273 RON | 16.425 RON | 1.414.267 RON | 957.419 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.891.918 RON | 3.022.545 RON | 2.110.227 RON | 2.236.863 RON | 2.258.842 RON | 1.769.634 RON | 1.855.426 RON | 1.757.378 RON | 1.777.697 RON | 1.417.003 RON | 851.729 RON | 801.978 RON | 948.968 RON | 803.485 RON | 604.497 RON | 489.411 RON | 461.097 RON | 558.303 RON |
| Venituri totale | 1.937.502 RON | 3.108.143 RON | 2.212.168 RON | 2.272.424 RON | 2.259.906 RON | 1.770.616 RON | 1.870.099 RON | 1.763.423 RON | 1.804.281 RON | 1.420.507 RON | 854.194 RON | 804.863 RON | 951.189 RON | 810.837 RON | 609.389 RON | 490.211 RON | 461.559 RON | 560.812 RON |
| Cheltuieli totale | 991.387 RON | 1.324.534 RON | 1.085.923 RON | 1.230.851 RON | 1.248.392 RON | 1.154.926 RON | 1.062.459 RON | 981.693 RON | 1.109.509 RON | 1.101.681 RON | 768.805 RON | 655.925 RON | 703.299 RON | 541.967 RON | 429.221 RON | 358.927 RON | 324.716 RON | 356.926 RON |
| Profit brut | 946.115 RON | 1.783.609 RON | 1.126.245 RON | 1.041.573 RON | 1.011.514 RON | 615.690 RON | 807.640 RON | 781.730 RON | 694.772 RON | 318.826 RON | 85.389 RON | 148.938 RON | 247.890 RON | 268.870 RON | 180.168 RON | 131.284 RON | 136.843 RON | 203.886 RON |
| Profit net | 813.010 RON | 1.502.325 RON | 1.104.367 RON | 1.019.351 RON | 989.466 RON | 599.313 RON | 788.930 RON | 764.099 RON | 672.103 RON | 267.772 RON | 59.173 RON | 124.623 RON | 202.460 RON | 225.850 RON | 151.341 RON | 110.257 RON | 114.936 RON | 171.257 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.289.636 RON | 1.624.967 RON | 934.512 RON | 758.411 RON | 807.850 RON | 707.177 RON | 704.140 RON | 294.953 RON | 313.963 RON | 314.252 RON | 288.335 RON | 313.154 RON | 223.606 RON | 68.121 RON | 36.230 RON | 49.552 RON | 60.353 RON | 16.425 RON |
| Active circulante | 5.737.207 RON | 6.271.532 RON | 6.339.794 RON | 5.827.671 RON | 5.383.341 RON | 4.704.475 RON | 4.331.198 RON | 3.746.149 RON | 3.276.616 RON | 3.120.929 RON | 3.009.483 RON | 2.956.737 RON | 2.843.923 RON | 2.756.974 RON | 2.339.418 RON | 1.840.526 RON | 1.698.187 RON | 1.414.267 RON |
| Stocuri | 3.449.101 RON | 3.516.314 RON | 3.685.334 RON | 3.392.615 RON | 3.287.753 RON | 3.152.593 RON | 3.032.094 RON | 2.852.888 RON | 2.664.711 RON | 2.680.606 RON | 2.636.191 RON | 2.660.484 RON | 2.462.932 RON | 2.389.014 RON | 1.947.204 RON | 1.598.119 RON | 1.482.140 RON | 1.251.827 RON |
| Creante | 737.724 RON | 1.459.130 RON | 870.948 RON | 308.740 RON | 822.052 RON | 490.955 RON | 508.734 RON | 549.729 RON | 494.486 RON | 310.574 RON | 259.420 RON | 261.802 RON | 342.498 RON | 295.608 RON | 220.751 RON | 219.506 RON | 198.520 RON | 161.831 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.550.382 RON | 1.296.088 RON | 1.783.512 RON | 2.126.316 RON | 1.273.536 RON | 1.060.927 RON | 790.370 RON | 343.532 RON | 117.419 RON | 129.749 RON | 113.872 RON | 34.451 RON | 38.493 RON | 72.352 RON | 171.463 RON | 22.901 RON | 17.527 RON | 609 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.668 RON | 2.668 RON | — | — | — | 1.246 RON | 462 RON | 73 RON | 694 RON | 694 RON | 444 RON | 1.831 RON | 304 RON | 286 RON | 370 RON | 508 RON | 2.140 RON | — |
| Datorii totale | 923.627 RON | 1.006.292 RON | 283.757 RON | 543.649 RON | 765.535 RON | 585.532 RON | 407.747 RON | 431.352 RON | 705.460 RON | 1.222.253 RON | 1.352.413 RON | 1.384.836 RON | 1.305.570 RON | 1.265.577 RON | 1.042.064 RON | 707.974 RON | 688.326 RON | 473.273 RON |
| Venituri in avans | 429.300 RON | 429.300 RON | 429.300 RON | 435.550 RON | 438.124 RON | 429.300 RON | 429.300 RON | — | 89 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 6.676.584 RON | 6.463.575 RON | 6.561.249 RON | 5.606.883 RON | 4.987.532 RON | 4.398.066 RON | 4.198.753 RON | 3.609.823 RON | 2.885.724 RON | 2.213.622 RON | 1.945.849 RON | 1.886.886 RON | 1.762.263 RON | 1.559.804 RON | 1.333.954 RON | 1.182.612 RON | 1.072.354 RON | 957.419 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
2.397 de contracte atribuite, in valoare de 8.357.323 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 7.059.632 lei.
Achizitii directe
2.379 de contracte
7.057.253 lei
Licitatii publice
11 contracte
1.254.810 lei
Achizitii offline
7 contracte
45.260 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.229.449 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 05:03).