ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Pentru lipsă de apărare, amână judecarea cauzei la data de 09.09.2026.
Ia act de renunţarea petentului Biroul Executorului Judecătoresc Mihai Alexandru Daniel, cu sediul în ......, la judecarea cauzei, având ca obiect aplicare amendă debitoarei Unitatea Administrativ Teritorială comuna Valea Mare cu sediul în ......, creditoare fiind Proiect Group S.R.L cu sediul în ........, cu sediul procesual ales la Cabinet de Avocat Manoli Adriana din ......... Cu recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Pronun?ată la data de 12.10.2023, prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 831.959 RON | 69.786 RON | 266.623 RON | 312.476 RON | 392.618 RON | 438.471 RON | 2 |
| 2024 | 623.601 RON | 58.971 RON | 246.993 RON | 376.185 RON | 351.427 RON | 530.619 RON | 2 |
| 2023 | 623.713 RON | 57.572 RON | 60.514 RON | 262.788 RON | 534.374 RON | 736.648 RON | 2 |
| 2022 | 601.816 RON | 90.188 RON | 80.604 RON | 364.668 RON | 588.172 RON | 912.236 RON | 2 |
| 2021 | 644.255 RON | 260.316 RON | 236.109 RON | 192.566 RON | 865.591 RON | 822.048 RON | 2 |
| 2020 | 453.206 RON | 212.123 RON | 162.061 RON | 190.308 RON | 1.233.485 RON | 1.261.732 RON | 2 |
| 2019 | 582.344 RON | 310.239 RON | 203.558 RON | 195.681 RON | 1.084.246 RON | 1.076.369 RON | 2 |
| 2018 | 538.603 RON | 344.816 RON | 185.824 RON | 133.113 RON | 843.801 RON | 791.090 RON | 2 |
| 2017 | 360.410 RON | 137.862 RON | 146.853 RON | 123.903 RON | 468.208 RON | 446.274 RON | 2 |
| 2016 | 307.349 RON | 99.896 RON | 414.633 RON | 131.776 RON | 587.997 RON | 308.412 RON | 2 |
| 2015 | 292.494 RON | 100.300 RON | 152.315 RON | 139.649 RON | 602.122 RON | 589.456 RON | 2 |
| 2014 | 543.346 RON | 230.471 RON | 173.582 RON | 144.196 RON | 512.966 RON | 489.156 RON | 2 |
| 2013 | 314.076 RON | 49.752 RON | 104.664 RON | 114.196 RON | 249.153 RON | 258.685 RON | 5 |
| 2012 | 196.569 RON | -28.409 RON | 170.306 RON | 132.172 RON | 187.067 RON | 148.933 RON | 2 |
| 2011 | 308.047 RON | 112.000 RON | 168.739 RON | 79.150 RON | 266.931 RON | 177.342 RON | 2 |
| 2010 | 340.328 RON | 102.292 RON | 189.585 RON | 72.074 RON | 242.852 RON | 125.341 RON | 3 |
| 2009 | 210.941 RON | 30.666 RON | 171.188 RON | 61.043 RON | 133.194 RON | 23.049 RON | 2 |
| 2008 | 143.656 RON | 3.099 RON | 146.930 RON | 85.117 RON | 54.196 RON | -7.617 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 831.959 RON | 623.601 RON | 623.713 RON | 601.816 RON | 644.255 RON | 453.206 RON | 582.344 RON | 538.603 RON | 360.410 RON | 307.349 RON | 292.494 RON | 543.346 RON | 314.076 RON | 196.569 RON | 308.047 RON | 340.328 RON | 210.941 RON | 143.656 RON |
| Venituri totale | 832.181 RON | 627.852 RON | 632.646 RON | 601.921 RON | 644.387 RON | 457.483 RON | 582.461 RON | 541.175 RON | 361.349 RON | 307.485 RON | 293.837 RON | 545.788 RON | 314.194 RON | 197.593 RON | 308.986 RON | 341.625 RON | 211.253 RON | 143.710 RON |
| Cheltuieli totale | 737.430 RON | 553.622 RON | 569.638 RON | 506.436 RON | 377.756 RON | 241.016 RON | 266.398 RON | 190.947 RON | 219.874 RON | 186.808 RON | 173.412 RON | 269.739 RON | 254.668 RON | 220.074 RON | 187.736 RON | 218.496 RON | 174.809 RON | 140.611 RON |
| Profit brut | 94.751 RON | 74.230 RON | 63.008 RON | 95.485 RON | 266.631 RON | 216.467 RON | 316.063 RON | 350.228 RON | 141.475 RON | 120.677 RON | 120.425 RON | 276.049 RON | 59.526 RON | 0 RON | 121.250 RON | 123.129 RON | 36.444 RON | 3.099 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 22.481 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 69.786 RON | 58.971 RON | 57.572 RON | 90.188 RON | 260.316 RON | 212.123 RON | 310.239 RON | 344.816 RON | 137.862 RON | 99.896 RON | 100.300 RON | 230.471 RON | 49.752 RON | 0 RON | 112.000 RON | 102.292 RON | 30.666 RON | 3.099 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 28.409 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 312.476 RON | 376.185 RON | 262.788 RON | 364.668 RON | 192.566 RON | 190.308 RON | 195.681 RON | 133.113 RON | 123.903 RON | 131.776 RON | 139.649 RON | 144.196 RON | 114.196 RON | 132.172 RON | 79.150 RON | 72.074 RON | 61.043 RON | 85.117 RON |
| Active circulante | 392.618 RON | 351.427 RON | 534.374 RON | 588.172 RON | 865.591 RON | 1.233.485 RON | 1.084.246 RON | 843.801 RON | 468.208 RON | 587.997 RON | 602.122 RON | 512.966 RON | 249.153 RON | 187.067 RON | 266.931 RON | 242.852 RON | 133.194 RON | 54.196 RON |
| Stocuri | 98.851 RON | 98.232 RON | 90.204 RON | 74.399 RON | 73.571 RON | 64.477 RON | 64.361 RON | 60.113 RON | 21.387 RON | 17.703 RON | 13.607 RON | — | 8.806 RON | 8.806 RON | 20.687 RON | — | — | — |
| Creante | 91.364 RON | 119.797 RON | 227.976 RON | 305.642 RON | 286.158 RON | 769.867 RON | 418.824 RON | 101.017 RON | 152.026 RON | 81.876 RON | 93.504 RON | 68.711 RON | 158.215 RON | 57.066 RON | 117.248 RON | 77.178 RON | 85.615 RON | 12.030 RON |
| Casa si conturi la banci | 202.403 RON | 133.398 RON | 216.194 RON | 208.131 RON | 505.862 RON | 399.141 RON | 601.061 RON | 682.671 RON | 294.795 RON | 488.418 RON | 495.011 RON | 444.255 RON | 82.132 RON | 121.195 RON | 128.996 RON | 165.674 RON | 47.579 RON | 42.166 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 50.000 RON | — | 40.000 RON | 0 RON | — | — | — | 1.016 RON | 3.272 RON | — | 5.576 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 266.623 RON | 246.993 RON | 60.514 RON | 80.604 RON | 236.109 RON | 162.061 RON | 203.558 RON | 185.824 RON | 146.853 RON | 414.633 RON | 152.315 RON | 173.582 RON | 104.664 RON | 170.306 RON | 168.739 RON | 189.585 RON | 171.188 RON | 146.930 RON |
| Capitaluri proprii | 438.471 RON | 530.619 RON | 736.648 RON | 912.236 RON | 822.048 RON | 1.261.732 RON | 1.076.369 RON | 791.090 RON | 446.274 RON | 308.412 RON | 589.456 RON | 489.156 RON | 258.685 RON | 148.933 RON | 177.342 RON | 125.341 RON | 23.049 RON | -7.617 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
74 de contracte atribuite, in valoare de 46.508.047 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.694.389 lei.
Achizitii directe
57 de contracte
2.694.332 lei
Licitatii publice
12 contracte
43.451.298 lei
Achizitii offline
5 contracte
362.417 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 07:45).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
TOPOPREST SRLCUI 8596112 | 7 | 6 | 0 | — | vezi ↗ |
TRUST CCDP SRLCUI 19014236 | 5 | 5 | 5 | — | vezi ↗ |
PROIECT DRUM SRLCUI 2057658 | 3 | 3 | 1 | — | vezi ↗ |
ERAOS SACUI 6130093 | 2 | 2 | 2 | — | vezi ↗ |
ROGLAS IND SRLCUI 15727903 | 1 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 11 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ALPHA TESTING S.R.L.CUI 40991352 | 3 | subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
| 3 | subcontractant | 2 | — | vezi ↗ | |
RUTIER CONSULT SRLCUI 23749376 | 2 | terț susținător | 2 | — | vezi ↗ |
ELBORAR SERV SRLCUI 18201082 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
BUILD INSTAL ELECTRIC SRLCUI 28386077 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 10 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.