ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sectorul 6, Spațiul OB.7
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 75% |
| persoanăfostă | 25% |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge, ca neîntemeiată, excepţia tardivităţii apelului invocată de către intimată. Respinge apelul, ca nefondat. Obligă apelantul la plata către intimată a cheltuielilor de judecată în cuantum de 9240,35 lei, reprezentând onorariu de avocat. Definitivă. Pronunţată azi, 13.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la 13.02.2026. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 11.02.2026.
Amână pronunţarea la 11.02.2026. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 27.01.2026.
Amână pronunţarea la 27.01.2026. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 12.01.2026.
Respinge excep?ia inadmisibilită?ii, ca neîntemeiată. Admite, în parte, cererea. Obligă pârâta să plătească reclamantelor suma de 290.866,41 lei. Obligă pârâta să plătească reclamantelor suma de 13.221,05 lei, cheltuieli de judecată. Cu apel în termen de 10 zile de la comunicare, cererea urmând să fie depusă la sediul Tribunalului Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 08.07.2025.
Amână pronunţarea la data de 08.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei, azi, 03.07.2025.
Pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar, amână cauza şi acordă termen la 03.07.2025, ora 11.00, sala 221.
Admite cererea. Ordonă debitoarei să achite creditoarei suma de 831.010,60 de lei cu titlu de debit principal şi a sumei de 1.149.596,46 de lei cu titlu de penalităţi de întârziere. Fixează termen de plată de 30 de zile de la data comunicării prezentei ordonanţe de plată. Obligă debitoarea la plata în favoarea creditoarei a cheltuielilor de judecată în cuantum de 200 de lei reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de cerere în anulare, pentru debitoare, în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VI a Civilă. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei astăzi, 11.10.2024.
Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta NEMAR EDIL CONSTRUCT SRL în contradictoriu cu pârâta COLOR DESIGNS ADVERTISING SRL. Constată rezoluţionat contractul de furnizare şi montaj nr. 0303022 din data de 09.02.2022 din culpa pârâtei. Obligă pe pârâtă la restituirea către reclamantă a sumei de 258.230 lei, reprezentând avansul achitat de reclamantă la data de 10.02.2022. Obligă pe pârâtă la plata către reclamantă a unor penalităţi zilnice de întârziere în valoare de 0.1% din valoarea fără TVA a contractului, ce vor fi calculate pentru perioada de la data de 16.09.2022 până la data de 30.11.2022. Obligă pe pârâtă la plata către reclamantă a sumei de 15.500 lei, reprezentând despăgubiri contractuale. Respinge în rest ca neîntemeiată cererea de chemare în judecată. Obligă pe pârâtă la plata către reclamantă a unor cheltuieli de judecată în valoare de 9440 lei, reprezentând taxă de timbru, în limita pretenţiilor admise. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. În caz de exercitare a căii de atac, cererea de apel se depune la Tribunalul Bucureşti + Secţia a-VI-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 17.07.2025.
Amână pronunţarea la data de 17.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 10.07.2025.
Amână pronunţarea la data de 10.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 26.06.2025.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 26.06.2025.
În temeiul art. 106 alin. (1), (2) şi (5) din Regulamentul de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti, aprobat prin Hotărârea Consiliului Superior al Magistraturii nr. 3243/22.12.2022, dispune scoaterea de pe rolul completului C19 fond a prezentei cauze şi trimiterea acesteia în vederea judecării la completul C40, primul învestit cu soluţionarea cererii, prin dosarul nr. 2521/3/2023.
În baza dispoziţiilor art. 406 C.pr.civ., ia act de renunţarea la judecata cererii de chemare în judecată formulate de petentul ... pentru creditoarea ..., în contradictoriu cu debitorul ... şi cu terţul poprit .... Cu recurs în 30 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 18.03.2024.
Amână pronunţarea la data de 18.03.2024, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată azi, 04.03.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea la data de 04.03.2023 asupra cererii de renunţare, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 396 alin. 2 C.proc.civ. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 28.02.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.361.754 RON | 42.218 RON | 24.822.489 RON | 4.491.935 RON | 27.894.899 RON | 7.718.224 RON | 5 |
| 2024 | 28.000.058 RON | 3.528.453 RON | 30.792.393 RON | 5.477.020 RON | 38.069.189 RON | 12.907.064 RON | 41 |
| 2023 | 31.204.213 RON | 1.395.698 RON | 23.727.563 RON | 5.171.876 RON | 28.717.071 RON | 10.306.114 RON | 41 |
| 2022 | 13.947.464 RON | 52.186 RON | 20.342.555 RON | 3.879.755 RON | 25.224.156 RON | 8.903.216 RON | 45 |
| 2021 | 15.412.631 RON | 2.064.668 RON | 16.392.908 RON | 3.991.002 RON | 26.146.642 RON | 13.849.600 RON | 44 |
| 2020 | 15.386.730 RON | 1.789.924 RON | 18.822.519 RON | 4.033.911 RON | 30.376.896 RON | 15.665.851 RON | 45 |
| 2019 | 20.838.513 RON | 4.600.723 RON | 16.286.508 RON | 4.324.763 RON | 28.423.428 RON | 16.534.950 RON | 46 |
| 2018 | 20.494.825 RON | 6.206.373 RON | 15.826.175 RON | 4.075.003 RON | 24.809.520 RON | 13.075.131 RON | 51 |
| 2017 | 12.155.669 RON | 1.936.614 RON | 24.154.994 RON | 3.818.798 RON | 29.638.002 RON | 9.305.074 RON | 51 |
| 2016 | 18.898.996 RON | 451.539 RON | 26.686.787 RON | 1.333.409 RON | 32.707.379 RON | 7.357.459 RON | 45 |
| 2015 | 20.608.213 RON | 1.093.810 RON | 22.523.902 RON | 1.149.322 RON | 28.586.554 RON | 7.211.974 RON | 83 |
| 2014 | 20.120.224 RON | 1.265.818 RON | 37.875.174 RON | 835.546 RON | 43.194.405 RON | 6.157.962 RON | 95 |
| 2013 | 25.955.987 RON | 420.435 RON | 46.140.711 RON | 494.094 RON | 50.662.350 RON | 5.015.733 RON | 39 |
| 2012 | 123.238.053 RON | 3.215.132 RON | 66.749.410 RON | 750.479 RON | 69.572.148 RON | 3.573.328 RON | 30 |
| 2011 | 33.300.687 RON | 2.041.114 RON | 12.955.615 RON | 704.923 RON | 14.251.230 RON | 2.013.909 RON | 10 |
| 2010 | 8.189.014 RON | 190.177 RON | 2.206.711 RON | 2.509 RON | 2.212.922 RON | 8.720 RON | 6 |
| 2009 | 711.214 RON | -160.077 RON | 1.106.456 RON | 31.775 RON | 888.497 RON | -183.038 RON | 4 |
| 2008 | 1.564.514 RON | -21.377 RON | 677.651 RON | 56.098 RON | 605.327 RON | -13.080 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.361.754 RON | 28.000.058 RON | 31.204.213 RON | 13.947.464 RON | 15.412.631 RON | 15.386.730 RON | 20.838.513 RON | 20.494.825 RON | 12.155.669 RON | 18.898.996 RON | 20.608.213 RON | 20.120.224 RON | 25.955.987 RON | 123.238.053 RON | 33.300.687 RON | 8.189.014 RON | 711.214 RON | 1.564.514 RON |
| Venituri totale | 5.664.363 RON | 28.503.501 RON | 31.843.960 RON | 17.346.192 RON | 15.187.262 RON | 14.527.900 RON | 23.391.760 RON | 25.454.455 RON | 12.483.101 RON | 14.858.547 RON | 20.594.012 RON | 23.151.055 RON | 28.079.139 RON | 125.695.607 RON | 33.344.234 RON | 8.189.086 RON | 729.036 RON | 1.564.959 RON |
| Cheltuieli totale | 5.572.823 RON | 24.188.865 RON | 30.196.900 RON | 17.275.395 RON | 12.773.987 RON | 12.403.912 RON | 17.996.203 RON | 18.149.145 RON | 10.210.333 RON | 14.275.158 RON | 19.240.477 RON | 21.661.385 RON | 27.484.203 RON | 121.949.967 RON | 30.981.496 RON | 7.983.908 RON | 883.380 RON | 1.583.472 RON |
| Profit brut | 91.540 RON | 4.314.636 RON | 1.647.060 RON | 70.797 RON | 2.413.275 RON | 2.123.988 RON | 5.395.557 RON | 7.305.310 RON | 2.272.768 RON | 583.389 RON | 1.353.535 RON | 1.489.670 RON | 594.936 RON | 3.745.640 RON | 2.362.738 RON | 205.178 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 154.344 RON | 18.513 RON |
| Profit net | 42.218 RON | 3.528.453 RON | 1.395.698 RON | 52.186 RON | 2.064.668 RON | 1.789.924 RON | 4.600.723 RON | 6.206.373 RON | 1.936.614 RON | 451.539 RON | 1.093.810 RON | 1.265.818 RON | 420.435 RON | 3.215.132 RON | 2.041.114 RON | 190.177 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 160.077 RON | 21.377 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.491.935 RON | 5.477.020 RON | 5.171.876 RON | 3.879.755 RON | 3.991.002 RON | 4.033.911 RON | 4.324.763 RON | 4.075.003 RON | 3.818.798 RON | 1.333.409 RON | 1.149.322 RON | 835.546 RON | 494.094 RON | 750.479 RON | 704.923 RON | 2.509 RON | 31.775 RON | 56.098 RON |
| Active circulante | 27.894.899 RON | 38.069.189 RON | 28.717.071 RON | 25.224.156 RON | 26.146.642 RON | 30.376.896 RON | 28.423.428 RON | 24.809.520 RON | 29.638.002 RON | 32.707.379 RON | 28.586.554 RON | 43.194.405 RON | 50.662.350 RON | 69.572.148 RON | 14.251.230 RON | 2.212.922 RON | 888.497 RON | 605.327 RON |
| Stocuri | 12.286.102 RON | 4.893.385 RON | 7.818.751 RON | 7.925.524 RON | 3.926.244 RON | 3.711.727 RON | 5.306.688 RON | 3.525.499 RON | 2.210.197 RON | 2.201.446 RON | 3.405.864 RON | 7.645.496 RON | 4.565.474 RON | 2.849.117 RON | 40.159 RON | 189.682 RON | 51.864 RON | 10.634 RON |
| Creante | 15.280.552 RON | 33.079.965 RON | 18.793.972 RON | 13.765.112 RON | 14.607.192 RON | 18.140.127 RON | 13.755.658 RON | 19.826.031 RON | 26.258.140 RON | 29.884.114 RON | 19.612.856 RON | 28.702.425 RON | 43.558.856 RON | 65.435.753 RON | 7.217.065 RON | 1.392.861 RON | 805.298 RON | 486.019 RON |
| Casa si conturi la banci | 328.245 RON | 95.839 RON | 2.104.348 RON | 3.533.520 RON | 7.613.206 RON | 8.525.042 RON | 9.361.082 RON | 1.457.990 RON | 1.169.665 RON | 621.819 RON | 5.567.834 RON | 6.846.484 RON | 2.538.020 RON | 1.287.278 RON | 6.994.006 RON | 630.379 RON | 31.335 RON | 108.674 RON |
| Cheltuieli in avans | 153.879 RON | 153.248 RON | 144.730 RON | 141.860 RON | 104.864 RON | 77.563 RON | 73.267 RON | 16.783 RON | 3.268 RON | 3.458 RON | — | 3.185 RON | 0 RON | 111 RON | 13.371 RON | — | 3.146 RON | 3.146 RON |
| Datorii totale | 24.822.489 RON | 30.792.393 RON | 23.727.563 RON | 20.342.555 RON | 16.392.908 RON | 18.822.519 RON | 16.286.508 RON | 15.826.175 RON | 24.154.994 RON | 26.686.787 RON | 22.523.902 RON | 37.875.174 RON | 46.140.711 RON | 66.749.410 RON | 12.955.615 RON | 2.206.711 RON | 1.106.456 RON | 677.651 RON |
| Capitaluri proprii | 7.718.224 RON | 12.907.064 RON | 10.306.114 RON | 8.903.216 RON | 13.849.600 RON | 15.665.851 RON | 16.534.950 RON | 13.075.131 RON | 9.305.074 RON | 7.357.459 RON | 7.211.974 RON | 6.157.962 RON | 5.015.733 RON | 3.573.328 RON | 2.013.909 RON | 8.720 RON | -183.038 RON | -13.080 RON |
| Capital subscris varsat | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 24.500 RON | 24.500 RON | 14.500 RON | 3.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 41 | 41 | 45 | 44 | 45 | 46 | 51 | 51 | 45 | 83 | 95 | 39 | 30 | 10 | 6 | 4 | 4 |
44 de contracte atribuite, in valoare de 4.996.689.737 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 439.490 lei.
Achizitii directe
1 contract
439.489 lei
Licitatii publice
42 de contracte
4.996.179.516 lei
Achizitii offline
1 contract
70.732 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 23:07).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 25 | 12 | — | vezi ↗ | |
T & V INSTAL SRLCUI 13657500 | 11 | 11 | 2 | — | vezi ↗ |
CONSTRUCTII ERBASU SACUI 430008 | 9 | 7 | 0 | — | vezi ↗ |
MULTIBUSINESS INVEST SRLCUI 18085530 | 6 | 6 | 5 | — | vezi ↗ |
ADRIAN CONSTRUCT SRLCUI 15252286 | 8 | 6 | 0 | Da | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 17 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CABIAN ELECTRIC SRLCUI 22853327 | 18 | subcontractant | 18 | — | vezi ↗ |
SIGFOC SERV SRLCUI 9364013 | 11 | subcontractant | 11 | — | vezi ↗ |
GAVCONSTRUCT S.R.L.CUI 36173053 | 8 | ofertant · l-a avut terț | 6 | — | vezi ↗ |
NEO GAS INSTAL S.R.L.CUI 39956050 | 7 | subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
ABAU TEHNIK CONSULT SRLCUI 33543097 | 3 | subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
INSTAL EXPERT SRLCUI 14426503 | 5 | subcontractant · aceeași ofertă | 4 | — | vezi ↗ |
OVITEC SRLCUI 20922870 | 5 | subcontractant · aceeași ofertă | 3 | — | vezi ↗ |
TEHNO LEŞAN SRLCUI 25435183 | 3 | subcontractant · aceeași ofertă | 3 | — | vezi ↗ |
PRODANYA SRLCUI 14869047 | 2 | subcontractant · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
MACOSIN SRLCUI 14086576 | 1 | subcontractant · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 54 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.