ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
etaj I, cam 112
bloc A, et. 1, ap. 3
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.774.490 RON | 1.502.091 RON | 2.690.085 RON | 355.244 RON | 5.942.868 RON | 3.625.360 RON | 12 |
| 2024 | 5.329.467 RON | 705.938 RON | 869.224 RON | 275.797 RON | 3.819.296 RON | 3.234.380 RON | 10 |
| 2023 | 7.874.420 RON | 888.854 RON | 1.218.486 RON | 316.214 RON | 3.422.547 RON | 2.528.442 RON | 10 |
| 2022 | 8.206.883 RON | 916.993 RON | 1.997.120 RON | 328.965 RON | 3.297.086 RON | 1.639.888 RON | 11 |
| 2021 | 5.699.367 RON | 705.018 RON | 3.902.456 RON | 199.484 RON | 5.386.079 RON | 1.692.832 RON | 9 |
| 2020 | 2.720.878 RON | 324.518 RON | 499.996 RON | 160.570 RON | 1.564.026 RON | 1.228.129 RON | 9 |
| 2019 | 3.502.559 RON | 708.540 RON | 403.726 RON | 219.213 RON | 1.492.743 RON | 1.313.822 RON | 9 |
| 2018 | 3.583.107 RON | 658.440 RON | 357.811 RON | 214.557 RON | 963.519 RON | 804.862 RON | 10 |
| 2017 | 2.031.704 RON | 113.860 RON | 711.810 RON | 152.967 RON | 912.790 RON | 275.369 RON | 9 |
| 2016 | 1.314.557 RON | 60.283 RON | 235.750 RON | 170.717 RON | 464.263 RON | 254.170 RON | 9 |
| 2015 | 1.087.368 RON | 2.424 RON | 72.458 RON | 214.806 RON | 262.353 RON | 193.887 RON | 6 |
| 2014 | 1.626.126 RON | 73.764 RON | 66.398 RON | 296.050 RON | 314.310 RON | 265.227 RON | 6 |
| 2013 | 1.066.042 RON | 89.947 RON | 262.758 RON | 42.845 RON | 498.680 RON | 281.410 RON | 6 |
| 2012 | 1.492.147 RON | 92.106 RON | 232.337 RON | 51.850 RON | 371.950 RON | 191.463 RON | 5 |
| 2011 | 375.047 RON | 19.372 RON | 145.874 RON | 66.917 RON | 178.314 RON | 99.357 RON | 1 |
| 2010 | 381.585 RON | -130.201 RON | 26.914 RON | 10.782 RON | 96.117 RON | 79.985 RON | 1 |
| 2009 | 580.689 RON | 114.318 RON | 27.277 RON | 11.041 RON | 226.422 RON | 210.186 RON | 1 |
| 2008 | 299.484 RON | 95.628 RON | 27.436 RON | 2.252 RON | 121.052 RON | 95.868 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.774.490 RON | 5.329.467 RON | 7.874.420 RON | 8.206.883 RON | 5.699.367 RON | 2.720.878 RON | 3.502.559 RON | 3.583.107 RON | 2.031.704 RON | 1.314.557 RON | 1.087.368 RON | 1.626.126 RON | 1.066.042 RON | 1.492.147 RON | 375.047 RON | 381.585 RON | 580.689 RON | 299.484 RON |
| Venituri totale | 10.961.440 RON | 5.322.388 RON | 7.857.330 RON | 8.060.248 RON | 5.919.113 RON | 2.747.917 RON | 3.563.490 RON | 3.639.373 RON | 2.099.001 RON | 1.381.528 RON | 1.155.927 RON | 1.650.679 RON | 1.070.561 RON | 1.492.880 RON | 375.072 RON | 390.317 RON | 585.537 RON | 299.607 RON |
| Cheltuieli totale | 9.186.924 RON | 4.502.239 RON | 6.834.096 RON | 6.989.828 RON | 5.140.503 RON | 2.400.805 RON | 2.822.816 RON | 2.945.071 RON | 1.965.365 RON | 1.308.532 RON | 1.146.703 RON | 1.558.137 RON | 960.218 RON | 1.399.019 RON | 355.700 RON | 514.068 RON | 453.653 RON | 196.488 RON |
| Profit brut | 1.774.516 RON | 820.149 RON | 1.023.234 RON | 1.070.420 RON | 778.610 RON | 347.112 RON | 740.674 RON | 694.302 RON | 133.636 RON | 72.996 RON | 9.224 RON | 92.542 RON | 110.343 RON | 93.861 RON | 19.372 RON | — | 131.884 RON | 103.119 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 123.751 RON | — | — |
| Profit net | 1.502.091 RON | 705.938 RON | 888.854 RON | 916.993 RON | 705.018 RON | 324.518 RON | 708.540 RON | 658.440 RON | 113.860 RON | 60.283 RON | 2.424 RON | 73.764 RON | 89.947 RON | 92.106 RON | 19.372 RON | — | 114.318 RON | 95.628 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 130.201 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 355.244 RON | 275.797 RON | 316.214 RON | 328.965 RON | 199.484 RON | 160.570 RON | 219.213 RON | 214.557 RON | 152.967 RON | 170.717 RON | 214.806 RON | 296.050 RON | 42.845 RON | 51.850 RON | 66.917 RON | 10.782 RON | 11.041 RON | 2.252 RON |
| Active circulante | 5.942.868 RON | 3.819.296 RON | 3.422.547 RON | 3.297.086 RON | 5.386.079 RON | 1.564.026 RON | 1.492.743 RON | 963.519 RON | 912.790 RON | 464.263 RON | 262.353 RON | 314.310 RON | 498.680 RON | 371.950 RON | 178.314 RON | 96.117 RON | 226.422 RON | 121.052 RON |
| Stocuri | 799.662 RON | 354.174 RON | 250.888 RON | 779.323 RON | 1.086.810 RON | 106.653 RON | 108.625 RON | 6.717 RON | 181.857 RON | 27.213 RON | 1.769 RON | — | 758 RON | 27.343 RON | 3.367 RON | 10.645 RON | 4.877 RON | — |
| Creante | 2.088.480 RON | 1.752.292 RON | 1.962.637 RON | 1.565.019 RON | 3.107.456 RON | 721.439 RON | 932.740 RON | 526.076 RON | 581.536 RON | 344.363 RON | 129.388 RON | 115.308 RON | 145.858 RON | 156.981 RON | 32.691 RON | 64.089 RON | 38.948 RON | 8.245 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.054.726 RON | 1.712.830 RON | 1.209.022 RON | 952.744 RON | 1.191.813 RON | 735.934 RON | 451.378 RON | 430.726 RON | 149.397 RON | 92.687 RON | 131.196 RON | 199.002 RON | 352.064 RON | 187.626 RON | 142.256 RON | 21.383 RON | 182.597 RON | 112.807 RON |
| Cheltuieli in avans | 17.333 RON | 8.511 RON | 8.167 RON | 10.957 RON | 9.725 RON | 3.529 RON | 5.592 RON | 8.058 RON | 894 RON | 833 RON | 1.500 RON | — | 2.643 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.690.085 RON | 869.224 RON | 1.218.486 RON | 1.997.120 RON | 3.902.456 RON | 499.996 RON | 403.726 RON | 357.811 RON | 711.810 RON | 235.750 RON | 72.458 RON | 66.398 RON | 262.758 RON | 232.337 RON | 145.874 RON | 26.914 RON | 27.277 RON | 27.436 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 23.461 RON | 79.472 RON | 145.893 RON | 212.314 RON | 278.735 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.625.360 RON | 3.234.380 RON | 2.528.442 RON | 1.639.888 RON | 1.692.832 RON | 1.228.129 RON | 1.313.822 RON | 804.862 RON | 275.369 RON | 254.170 RON | 193.887 RON | 265.227 RON | 281.410 RON | 191.463 RON | 99.357 RON | 79.985 RON | 210.186 RON | 95.868 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 10 | 10 | 11 | 9 | 9 | 9 | 10 | 9 | 9 | 6 | 6 | 6 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
340 de contracte atribuite, in valoare de 9.339.379 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.750.316 lei.
Achizitii directe
256 de contracte
3.750.060 lei
Licitatii publice
65 de contracte
4.574.894 lei
Achizitii offline
19 contracte
1.014.426 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 01:11).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ALT CONSTAD SRLCUI 28607950 | 5 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
TIV BAY CONSTRUCT SRLCUI 28226521 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
| 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ | |
AVRIL S.R.L.CUI 2825969 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ROMBIOMEDICA SRLCUI 8936885 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ELECTRIC FUSION CONCEPT S.R.L.CUI 41473901 | 8 | co-subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
TEHPRO SRLCUI 16583113 | 4 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
EUROBIL IMPEX SRLCUI 4791544 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ZINVEST GROUP SRLCUI 21356974 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 38 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.