ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,34% |
| persoanăadministrator | 33,33% |
| persoanăadministrator | 33,33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Admis cererea de încuviinţare a executării silite.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.823.650 RON | -60.226 RON | 1.539.650 RON | 401.161 RON | 860.798 RON | -276.660 RON | 8 |
| 2024 | 2.565.747 RON | 606.653 RON | 2.095.841 RON | 577.877 RON | 1.296.165 RON | -216.434 RON | 7 |
| 2023 | 2.097.514 RON | 494.995 RON | 1.561.018 RON | 327.296 RON | 905.630 RON | -328.092 RON | 6 |
| 2022 | 1.681.146 RON | -528.760 RON | 1.908.017 RON | 387.590 RON | 992.387 RON | -528.040 RON | 6 |
| 2021 | 1.518.365 RON | 371.420 RON | 727.385 RON | 473.345 RON | 626.180 RON | 372.140 RON | 6 |
| 2020 | 2.060.936 RON | 603.435 RON | 565.877 RON | 590.422 RON | 579.530 RON | 604.075 RON | 6 |
| 2019 | 2.172.629 RON | 556.526 RON | 733.530 RON | 424.506 RON | 1.744.432 RON | 1.435.408 RON | 5 |
| 2018 | 1.614.392 RON | 420.996 RON | 387.504 RON | 275.936 RON | 990.449 RON | 878.881 RON | 5 |
| 2017 | 1.299.041 RON | 457.645 RON | 481.920 RON | 158.219 RON | 781.586 RON | 457.885 RON | 5 |
| 2016 | 1.078.191 RON | 359.905 RON | 432.624 RON | 156.196 RON | 636.573 RON | 360.145 RON | 5 |
| 2015 | 1.048.797 RON | 239.115 RON | 484.734 RON | 50.512 RON | 1.786.971 RON | 1.352.749 RON | 5 |
| 2014 | 946.733 RON | 200.071 RON | 467.393 RON | 66.774 RON | 1.514.254 RON | 1.113.635 RON | 5 |
| 2013 | 833.954 RON | 432.836 RON | 444.192 RON | 39.339 RON | 1.318.416 RON | 913.563 RON | 4 |
| 2012 | 685.989 RON | 195.241 RON | 373.214 RON | 61.114 RON | 792.826 RON | 480.726 RON | — |
| 2011 | 483.031 RON | 157.586 RON | 276.391 RON | 92.553 RON | 469.323 RON | 285.485 RON | 4 |
| 2010 | 260.573 RON | 40.674 RON | 223.492 RON | 84.667 RON | 266.724 RON | 127.899 RON | 3 |
| 2009 | 303.929 RON | 93.925 RON | 224.287 RON | 111.685 RON | 198.896 RON | 86.294 RON | 2 |
| 2008 | 314.284 RON | -19.847 RON | 229.856 RON | 107.477 RON | 115.746 RON | -6.633 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.823.650 RON | 2.565.747 RON | 2.097.514 RON | 1.681.146 RON | 1.518.365 RON | 2.060.936 RON | 2.172.629 RON | 1.614.392 RON | 1.299.041 RON | 1.078.191 RON | 1.048.797 RON | 946.733 RON | 833.954 RON | 685.989 RON | 483.031 RON | 260.573 RON | 303.929 RON | 314.284 RON |
| Venituri totale | 1.828.040 RON | 2.565.798 RON | 2.104.101 RON | 1.684.903 RON | 1.522.082 RON | 2.060.953 RON | 2.197.667 RON | 1.616.853 RON | 1.303.208 RON | 1.078.194 RON | 1.049.086 RON | 946.750 RON | 835.470 RON | 685.993 RON | 483.034 RON | 260.573 RON | 303.932 RON | 314.290 RON |
| Cheltuieli totale | 1.888.266 RON | 1.884.270 RON | 1.588.064 RON | 2.196.814 RON | 1.135.441 RON | 1.437.822 RON | 1.619.165 RON | 1.179.688 RON | 832.531 RON | 649.513 RON | 763.285 RON | 706.629 RON | 317.404 RON | 451.189 RON | 306.764 RON | 215.024 RON | 200.889 RON | 326.280 RON |
| Profit brut | 0 RON | 681.528 RON | 516.037 RON | 0 RON | 386.641 RON | 623.131 RON | 578.502 RON | 437.165 RON | 470.677 RON | 428.681 RON | 285.801 RON | 240.121 RON | 518.066 RON | 234.804 RON | 176.270 RON | 45.549 RON | 103.043 RON | — |
| Pierdere bruta | 60.226 RON | 0 RON | 0 RON | 511.911 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 11.990 RON |
| Profit net | 0 RON | 606.653 RON | 494.995 RON | 0 RON | 371.420 RON | 603.435 RON | 556.526 RON | 420.996 RON | 457.645 RON | 359.905 RON | 239.115 RON | 200.071 RON | 432.836 RON | 195.241 RON | 157.586 RON | 40.674 RON | 93.925 RON | — |
| Pierdere neta | 60.226 RON | 0 RON | 0 RON | 528.760 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 19.847 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 401.161 RON | 577.877 RON | 327.296 RON | 387.590 RON | 473.345 RON | 590.422 RON | 424.506 RON | 275.936 RON | 158.219 RON | 156.196 RON | 50.512 RON | 66.774 RON | 39.339 RON | 61.114 RON | 92.553 RON | 84.667 RON | 111.685 RON | 107.477 RON |
| Active circulante | 860.798 RON | 1.296.165 RON | 905.630 RON | 992.387 RON | 626.180 RON | 579.530 RON | 1.744.432 RON | 990.449 RON | 781.586 RON | 636.573 RON | 1.786.971 RON | 1.514.254 RON | 1.318.416 RON | 792.826 RON | 469.323 RON | 266.724 RON | 198.896 RON | 115.746 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 688 RON | 69.688 RON | 176.899 RON | 89.491 RON | 43.602 RON | 54.129 RON | 624 RON | 1.372 RON | 26.617 RON | 1.204 RON | 95.425 RON | 19.811 RON | 10.934 RON | — | — | — |
| Creante | 807.965 RON | 1.209.142 RON | 873.432 RON | 915.190 RON | 442.881 RON | 426.690 RON | 1.608.015 RON | 860.105 RON | 769.853 RON | 616.133 RON | 1.718.481 RON | 1.497.524 RON | 1.206.400 RON | 733.861 RON | 423.927 RON | 265.722 RON | 188.084 RON | 113.660 RON |
| Casa si conturi la banci | 52.833 RON | 87.023 RON | 31.510 RON | 7.509 RON | 6.400 RON | 63.349 RON | 92.815 RON | 76.215 RON | 11.109 RON | 19.068 RON | 41.873 RON | 15.526 RON | 16.591 RON | 39.154 RON | 34.462 RON | 1.002 RON | 10.812 RON | 2.086 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.031 RON | 5.365 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.539.650 RON | 2.095.841 RON | 1.561.018 RON | 1.908.017 RON | 727.385 RON | 565.877 RON | 733.530 RON | 387.504 RON | 481.920 RON | 432.624 RON | 484.734 RON | 467.393 RON | 444.192 RON | 373.214 RON | 276.391 RON | 223.492 RON | 224.287 RON | 229.856 RON |
| Capitaluri proprii | -276.660 RON | -216.434 RON | -328.092 RON | -528.040 RON | 372.140 RON | 604.075 RON | 1.435.408 RON | 878.881 RON | 457.885 RON | 360.145 RON | 1.352.749 RON | 1.113.635 RON | 913.563 RON | 480.726 RON | 285.485 RON | 127.899 RON | 86.294 RON | -6.633 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | — | 4 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
117 contracte atribuite, in valoare de 6.093.583 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 5.209.538 lei.
Achizitii directe
100 de contracte
5.209.438 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
17 contracte
884.145 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 22:19).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
BROWSE CONSTRUCT SRLCUI 31608807 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ALDA MARCAJE S.R.L.CUI 41241120 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
ANDUNA SERVIMOB SRLCUI 9666682 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ELECTRIK SERVICE CONSTRUCT SRLCUI 22365911 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.