ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
com. Săpoca, satul Săpoca
satul Pietrosu, comuna Costeşti
lângă blocul A6
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 75,86% |
| firmă | 10,84% |
| firmă | 8,67% |
| firmă | 1,73% |
| firmă | 1,52% |
| firmă | 1,38% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 6 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Fara termene inregistrate.
Fara termene inregistrate.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Admite cererea creditoarei DGRFP-AJFP Hunedoara şi în consecinţă: În temeiul art. 107 al.1 lit. C din Legea privind procedura insolvenţei; Dispune începerea procedurii falimentului debitorului SC ICSH SA. În temeiul art. 107 alin 2 din Legea privind procedura insolvenţei, Desemnează lichidator judiciar pe ALFA/QUANTUM CONSULTING SPRL, cu o retribuţie de 10.000 lei, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 25. Dispune încetarea atribuţiilor administratorului judiciar. În temeiul art. 107 alin. 2 din Legea privind procedura insolvenţei, Dispune dizolvarea societăţii debitoare. Dispune predarea către lichidator, în termen de 10 zile de la pronunţarea prezentei, a gestiunii, a listei actelor şi operaţiunilor efectuate după deschiderea procedurii, a tabelului definitiv al creanţelor, a listei creanţelor născute în cursul procedurii către lichidator. Dispune notificarea deschiderii procedurii de faliment debitorului, creditorilor si Oficiului registrului comerţului de pe lângă Tribunalul Hunedoara, pentru efectuarea menţiunii, precum si publicarea in Buletinul procedurilor de insolvenţă. Fixează termenul limită pentru depunerea cererilor creanţelor născute în cursul procedurii la 12.06.2026. Fixează termenul limita pentru verificarea creanţelor născute în cursul procedurii, întocmirea, afişarea şi comunicarea tabelului suplimentar al creanţelor la 10.07.2026. Termenul pentru depunerea contestaţiilor la creanţele născute în cursul procedurii este de 7 zile de la publicarea în BPI a tabelului suplimentar. Fixează termenul limită pentru întocmirea si afişarea tabelului definitiv consolidat al creanţelor la 07.08.2026. Fixează termen pentru continuarea procedurii la 02.09.2026 cu citarea părţilor. În temeiul art. 113 din Legea privind procedura insolvenţei, Dispune sigilarea bunurilor din averea debitorului si îndeplinirea celorlalte operaţiuni de lichidare. Cu drept de recurs în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea se depune la Tribunalul Hunedoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 29.04.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 142.025.421 RON | 16.059.176 RON | 138.250.954 RON | 1.065.475.636 RON | 114.831.008 RON | 21.609.424 RON | 653 |
| 2024 | 137.049.111 RON | 14.576.233 RON | 146.780.239 RON | 556.631.534 RON | 97.877.724 RON | 19.975.909 RON | 658 |
| 2023 | 119.769.711 RON | 10.572.878 RON | 89.049.785 RON | 241.656.811 RON | 50.309.207 RON | 16.166.259 RON | 660 |
| 2022 | 95.752.110 RON | 4.038.404 RON | 45.103.658 RON | 123.971.042 RON | 63.052.670 RON | 9.159.092 RON | 645 |
| 2021 | 77.663.748 RON | 7.408.107 RON | 38.907.341 RON | 92.019.649 RON | 45.490.717 RON | 12.972.891 RON | 641 |
| 2020 | 74.302.796 RON | 10.684.758 RON | 40.511.268 RON | 83.201.568 RON | 49.676.924 RON | 15.913.789 RON | 633 |
| 2019 | 62.373.105 RON | 4.936.641 RON | 50.029.083 RON | 78.668.377 RON | 51.442.319 RON | 10.808.817 RON | 664 |
| 2018 | 62.171.580 RON | 5.216.539 RON | 41.763.601 RON | 68.744.000 RON | 52.218.873 RON | 11.396.643 RON | 716 |
| 2017 | 64.713.421 RON | 7.051.317 RON | 46.845.622 RON | 64.514.810 RON | 52.135.561 RON | 10.984.430 RON | 742 |
| 2016 | 64.162.252 RON | 7.424.068 RON | 50.848.105 RON | 148.964.881 RON | 55.497.979 RON | 13.147.383 RON | 766 |
| 2015 | 63.664.813 RON | 8.173.140 RON | 55.123.265 RON | 465.844.670 RON | 50.436.092 RON | 13.940.635 RON | 766 |
| 2014 | 61.940.080 RON | 8.556.211 RON | 56.709.889 RON | 309.585.859 RON | 53.012.865 RON | 14.322.217 RON | 752 |
| 2013 | 58.580.276 RON | 7.864.083 RON | 26.908.731 RON | 175.570.312 RON | 33.905.053 RON | 12.883.796 RON | 677 |
| 2012 | 55.355.520 RON | 6.905.272 RON | 14.512.796 RON | 56.811.434 RON | 34.855.640 RON | 12.537.028 RON | 611 |
| 2011 | 44.512.156 RON | 3.775.995 RON | 11.672.581 RON | 13.564.409 RON | 28.058.426 RON | 9.176.986 RON | 587 |
| 2010 | 37.299.104 RON | 3.485.406 RON | 9.904.078 RON | 14.846.216 RON | 10.651.501 RON | 8.738.741 RON | 521 |
| 2009 | 34.091.606 RON | 4.530.194 RON | 11.833.288 RON | 104.771.721 RON | 17.155.246 RON | 9.798.783 RON | 406 |
| 2008 | 21.648.670 RON | 978.237 RON | 10.751.056 RON | 80.611.566 RON | 8.123.589 RON | 4.934.161 RON | 289 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 142.025.421 RON | 137.049.111 RON | 119.769.711 RON | 95.752.110 RON | 77.663.748 RON | 74.302.796 RON | 62.373.105 RON | 62.171.580 RON | 64.713.421 RON | 64.162.252 RON | 63.664.813 RON | 61.940.080 RON | 58.580.276 RON | 55.355.520 RON | 44.512.156 RON | 37.299.104 RON | 34.091.606 RON | 21.648.670 RON |
| Venituri totale | 166.543.613 RON | 158.678.380 RON | 139.781.425 RON | 112.190.456 RON | 90.253.099 RON | 86.423.489 RON | 78.296.929 RON | 68.996.032 RON | 71.642.285 RON | 70.597.834 RON | 69.141.399 RON | 67.640.479 RON | 63.227.640 RON | 57.413.000 RON | 46.151.983 RON | 40.810.524 RON | 37.150.766 RON | 22.669.391 RON |
| Cheltuieli totale | 147.509.188 RON | 141.299.489 RON | 127.116.403 RON | 107.743.272 RON | 81.160.696 RON | 73.554.873 RON | 72.373.890 RON | 62.697.191 RON | 63.104.728 RON | 61.685.968 RON | 59.523.201 RON | 57.455.947 RON | 53.827.869 RON | 49.107.818 RON | 41.444.990 RON | 36.581.009 RON | 31.693.762 RON | 21.515.194 RON |
| Profit brut | 19.034.425 RON | 17.378.891 RON | 12.665.022 RON | 4.447.184 RON | 9.092.403 RON | 12.868.616 RON | 5.923.039 RON | 6.298.841 RON | 8.537.557 RON | 8.911.866 RON | 9.618.198 RON | 10.184.532 RON | 9.399.771 RON | 8.305.182 RON | 4.706.993 RON | 4.229.515 RON | 5.457.004 RON | 1.154.197 RON |
| Profit net | 16.059.176 RON | 14.576.233 RON | 10.572.878 RON | 4.038.404 RON | 7.408.107 RON | 10.684.758 RON | 4.936.641 RON | 5.216.539 RON | 7.051.317 RON | 7.424.068 RON | 8.173.140 RON | 8.556.211 RON | 7.864.083 RON | 6.905.272 RON | 3.775.995 RON | 3.485.406 RON | 4.530.194 RON | 978.237 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.065.475.636 RON | 556.631.534 RON | 241.656.811 RON | 123.971.042 RON | 92.019.649 RON | 83.201.568 RON | 78.668.377 RON | 68.744.000 RON | 64.514.810 RON | 148.964.881 RON | 465.844.670 RON | 309.585.859 RON | 175.570.312 RON | 56.811.434 RON | 13.564.409 RON | 14.846.216 RON | 104.771.721 RON | 80.611.566 RON |
| Active circulante | 114.831.008 RON | 97.877.724 RON | 50.309.207 RON | 63.052.670 RON | 45.490.717 RON | 49.676.924 RON | 51.442.319 RON | 52.218.873 RON | 52.135.561 RON | 55.497.979 RON | 50.436.092 RON | 53.012.865 RON | 33.905.053 RON | 34.855.640 RON | 28.058.426 RON | 10.651.501 RON | 17.155.246 RON | 8.123.589 RON |
| Stocuri | 847.286 RON | 986.265 RON | 924.576 RON | 886.964 RON | 546.236 RON | 1.172.652 RON | 2.921.504 RON | 329.309 RON | 674.436 RON | 420.979 RON | 401.419 RON | 115.886 RON | 385.936 RON | 476.970 RON | 273.685 RON | 572.933 RON | 498.719 RON | 1.380.477 RON |
| Creante | 24.200.320 RON | 23.261.092 RON | 20.645.276 RON | 16.055.640 RON | 12.161.634 RON | 14.388.100 RON | 13.141.415 RON | 15.711.636 RON | 16.951.641 RON | 13.386.372 RON | 14.572.675 RON | 16.603.858 RON | 14.629.822 RON | 14.872.850 RON | 11.007.346 RON | 9.973.116 RON | 14.616.236 RON | 5.821.496 RON |
| Casa si conturi la banci | 89.783.402 RON | 73.630.367 RON | 28.739.355 RON | 46.110.066 RON | 32.782.847 RON | 34.116.172 RON | 35.379.400 RON | 36.177.928 RON | 34.509.484 RON | 41.690.628 RON | 35.461.998 RON | 36.293.121 RON | 18.889.295 RON | 19.505.820 RON | 16.777.395 RON | 105.452 RON | 2.040.291 RON | 921.616 RON |
| Cheltuieli in avans | 113.013 RON | 134.714 RON | 137.633 RON | 99.767 RON | 86.318 RON | 112.299 RON | 72.436 RON | 34.488 RON | 69.096 RON | 29.427 RON | 11.723 RON | 47.553 RON | 743.194 RON | 49.452 RON | 189.240 RON | 83.223 RON | 66.279 RON | 48.217 RON |
| Datorii totale | 138.250.954 RON | 146.780.239 RON | 89.049.785 RON | 45.103.658 RON | 38.907.341 RON | 40.511.268 RON | 50.029.083 RON | 41.763.601 RON | 46.845.622 RON | 50.848.105 RON | 55.123.265 RON | 56.709.889 RON | 26.908.731 RON | 14.512.796 RON | 11.672.581 RON | 9.904.078 RON | 11.833.288 RON | 10.751.056 RON |
| Provizioane | 3.111.104 RON | 3.915.738 RON | 4.168.959 RON | 3.174.076 RON | 3.183.304 RON | 3.374.697 RON | 2.716.632 RON | 2.575.789 RON | 2.756.425 RON | 280.158 RON | 182.158 RON | 182.158 RON | 171.143 RON | 50.768 RON | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 1.017.448.175 RON | 483.972.086 RON | 182.718.648 RON | 129.686.653 RON | 82.533.148 RON | 73.191.037 RON | 66.628.600 RON | 65.261.328 RON | 56.132.990 RON | 140.216.641 RON | 447.046.427 RON | 291.432.013 RON | 170.254.889 RON | 64.615.934 RON | 20.962.508 RON | 6.938.121 RON | 100.361.175 RON | 73.098.155 RON |
| Capitaluri proprii | 21.609.424 RON | 19.975.909 RON | 16.166.259 RON | 9.159.092 RON | 12.972.891 RON | 15.913.789 RON | 10.808.817 RON | 11.396.643 RON | 10.984.430 RON | 13.147.383 RON | 13.940.635 RON | 14.322.217 RON | 12.883.796 RON | 12.537.028 RON | 9.176.986 RON | 8.738.741 RON | 9.798.783 RON | 4.934.161 RON |
| Capital subscris varsat | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | — | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.613.700 RON | 4.433.700 RON | 4.267.700 RON | 4.247.700 RON | 3.500.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 653 | 658 | 660 | 645 | 641 | 633 | 664 | 716 | 742 | 766 | 766 | 752 | 677 | 611 | 587 | 521 | 406 | 289 |
232 de contracte atribuite, in valoare de 866.139 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
232 de contracte
866.139 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 08:51).
Firma apare si pe latura de cumparator, in 22.060 de proceduri: 21.641 de achizitii directe, 163 offline, 256 de licitatii publice.
Numerele astea nu se aduna cu cele din fila «Ca furnizor»: acolo firma vinde, aici cumpara.