| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 339.284 RON | 33.175 RON | 796.509 RON | 3.815 RON | 841.123 RON | 48.429 RON | 10 |
| 2015 | 2.678.926 RON | 44.341 RON | 1.846.083 RON | 95.839 RON | 3.366.548 RON |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 339.284 RON | 2.678.926 RON | 330.038 RON |
| 1.613.062 RON |
| 7 |
| 2014 | 330.038 RON | -13.998 RON | 369.817 RON | 6.315 RON | 462.429 RON | 98.927 RON | 12 |
| 2012 | 27.780 RON | -43.559 RON | 57.767 RON | -78 RON | 14.286 RON | -43.559 RON | 7 |
| 2011 | 27.780 RON | -43.560 RON | 57.768 RON | -78 RON | 14.286 RON | -43.560 RON | 7 |
| 27.780 RON |
| 27.780 RON |
| Venituri totale | 339.284 RON | 2.678.954 RON | 330.050 RON | 27.796 RON | 27.795 RON |
| Cheltuieli totale | 299.254 RON | 2.634.613 RON | 334.145 RON | 71.355 RON | 71.355 RON |
| Profit brut | 40.030 RON | 44.341 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 4.095 RON | 43.559 RON | 43.560 RON |
| Profit net | 33.175 RON | 44.341 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 13.998 RON | 43.559 RON | 43.560 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.815 RON | 95.839 RON | 6.315 RON | -78 RON | -78 RON |
| Active circulante | 841.123 RON | 3.366.548 RON | 462.429 RON | 14.286 RON | 14.286 RON |
| Stocuri | — | 1.431.291 RON | — | — | — |
| Creante | 45.213 RON | 1.877.292 RON | 41.875 RON | 13.785 RON | 13.785 RON |
| Casa si conturi la banci | 795.910 RON | 57.965 RON | 420.554 RON | 501 RON | 501 RON |
| Datorii totale | 796.509 RON | 1.846.083 RON | 369.817 RON | 57.767 RON | 57.768 RON |
| Venituri in avans | — | 3.242 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 48.429 RON | 1.613.062 RON | 98.927 RON | -43.559 RON | -43.560 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — |
| Nr. mediu salariati | 10 | 7 | 12 | 7 | 7 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea, ca inadmisibilă. Respinge cererea creditoarei de obligare a debitoarei la plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Sectorului 6 Bucure?ti. Pronun?ată astăzi, 30.07.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.