YAMASTAR CLUB SRL
- J23/1374/2012ILFOVdin 18.05.2012
- J40/3230/2013BUCURESTIdin 13.03.2013in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 18 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 1.289.922 RON | -258.097 RON | 1.193.909 RON | 0 RON | 435.890 RON | -735.413 RON | 31 |
| 2016 | 2.317.336 RON | 98.672 RON | 910.999 RON | 10.801 RON | 422.882 RON | -477.316 RON | 54 |
| 2015 | 2.744.004 RON | -149.737 RON | 994.470 RON | 104.400 RON | 315.525 RON | -574.545 RON | 46 |
| 2014 | 1.880.069 RON | -214.322 RON | 1.658.628 RON | 90.955 RON | 1.118.445 RON | -429.806 RON | 30 |
| 2013 | 1.302.802 RON | -302.844 RON | 1.101.671 RON | 89.424 RON | 776.058 RON | -215.584 RON | — |
| 2012 | 800.408 RON | 83.572 RON | 346.566 RON | 15.438 RON | 416.700 RON | 85.572 RON | 32 |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.289.922 RON | 2.317.336 RON | 2.744.004 RON | 1.880.069 RON | 1.302.802 RON | 800.408 RON |
| Venituri totale | 1.290.037 RON | 2.317.344 RON | 2.751.418 RON | 1.880.079 RON | 1.302.846 RON | 800.409 RON |
| Cheltuieli totale | 1.501.388 RON | 2.189.709 RON | 2.886.488 RON | 2.061.057 RON | 1.587.935 RON | 690.536 RON |
| Profit brut | 0 RON | 127.635 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.873 RON |
| Pierdere bruta | 211.351 RON | 0 RON | 135.070 RON | 180.978 RON | 285.089 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 98.672 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 83.572 RON |
| Pierdere neta | 258.097 RON | 0 RON | 149.737 RON | 214.322 RON | 302.844 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 10.801 RON | 104.400 RON | 90.955 RON | 89.424 RON | 15.438 RON |
| Active circulante | 435.890 RON | 422.882 RON | 315.525 RON | 1.118.445 RON | 776.058 RON | 416.700 RON |
| Stocuri | 114.141 RON | 210.388 RON | 276.581 RON | 556.733 RON | 457.682 RON | 101.606 RON |
| Creante | 171.423 RON | 57.740 RON | 33.505 RON | 541.983 RON | 313.197 RON | 310.382 RON |
| Casa si conturi la banci | 150.326 RON | 154.754 RON | 5.439 RON | 19.729 RON | 5.179 RON | 4.712 RON |
| Cheltuieli in avans | 22.606 RON | — | — | 19.422 RON | 20.605 RON | — |
| Datorii totale | 1.193.909 RON | 910.999 RON | 994.470 RON | 1.658.628 RON | 1.101.671 RON | 346.566 RON |
| Capitaluri proprii | -735.413 RON | -477.316 RON | -574.545 RON | -429.806 RON | -215.584 RON | 85.572 RON |
| Capital subscris varsat | 2.160 RON | 2.160 RON | 2.160 RON | 2.160 RON | 2.060 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 31 | 54 | 46 | 30 | — | 32 |