CONTABILMENTE.EU SRL
- WOODWEISS - S.R.L.documentat pana in 2014
- WOODWEISS MANAGEMENT - S.R.L.documentat 2014 – 2015
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 659.363 RON | 345.239 RON | 366.325 RON | 0 RON | 711.355 RON | 345.743 RON | 2 |
| 2024 | 625.252 RON | 270.763 RON | 284.074 RON | — | 555.827 RON | 271.753 RON | 2 |
| 2023 | 622.089 RON | 299.077 RON | 416.499 RON | — | 1.153.483 RON | 736.984 RON | 2 |
| 2022 | 665.016 RON | 421.453 RON | 515.048 RON | — | 1.855.113 RON | 1.340.065 RON | 2 |
| 2021 | 596.426 RON | 263.311 RON | 531.019 RON | — | 1.625.188 RON | 1.094.169 RON | 2 |
| 2020 | 634.585 RON | 331.974 RON | 334.505 RON | — | 1.225.458 RON | 890.953 RON | 2 |
| 2019 | 576.765 RON | 246.686 RON | 271.755 RON | — | 870.734 RON | 598.979 RON | 2 |
| 2018 | 454.195 RON | 315.191 RON | 113.988 RON | — | 516.281 RON | 402.293 RON | 2 |
| 2017 | 219.897 RON | 184.418 RON | 35.140 RON | — | 220.062 RON | 184.922 RON | 1 |
| 2016 | 172.972 RON | 28.903 RON | 85.974 RON | — | 115.421 RON | 29.447 RON | 1 |
| 2015 | 63.507 RON | 35.828 RON | 4.193 RON | — | 45.230 RON | 41.037 RON | — |
| 2014 | 5.000 RON | 2.735 RON | 0 RON | — | 4.989 RON | 4.989 RON | — |
| 2013 | 2.500 RON | 2.369 RON | 75 RON | 738 RON | 1.591 RON | 2.254 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -315 RON | 0 RON | 738 RON | -853 RON | -115 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 659.363 RON | 625.252 RON | 622.089 RON | 665.016 RON | 596.426 RON | 634.585 RON | 576.765 RON | 454.195 RON | 219.897 RON | 172.972 RON | 63.507 RON | 5.000 RON | 2.500 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 663.286 RON | 625.273 RON | 622.265 RON | 752.598 RON | 596.693 RON | 634.728 RON | 576.801 RON | 454.710 RON | 219.937 RON | 172.972 RON | 63.507 RON | 5.000 RON | 2.500 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 302.116 RON | 339.597 RON | 317.721 RON | 325.284 RON | 328.466 RON | 297.200 RON | 324.637 RON | 134.970 RON | 33.320 RON | 140.218 RON | 25.773 RON | 2.115 RON | 56 RON | 315 RON |
| Profit brut | 361.170 RON | 285.676 RON | 304.544 RON | 427.314 RON | 268.227 RON | 337.528 RON | 252.164 RON | 319.740 RON | 186.617 RON | 32.754 RON | 37.734 RON | 2.885 RON | 2.444 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 315 RON |
| Profit net | 345.239 RON | 270.763 RON | 299.077 RON | 421.453 RON | 263.311 RON | 331.974 RON | 246.686 RON | 315.191 RON | 184.418 RON | 28.903 RON | 35.828 RON | 2.735 RON | 2.369 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 315 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 738 RON | 738 RON |
| Active circulante | 711.355 RON | 555.827 RON | 1.153.483 RON | 1.855.113 RON | 1.625.188 RON | 1.225.458 RON | 870.734 RON | 516.281 RON | 220.062 RON | 115.421 RON | 45.230 RON | 4.989 RON | 1.591 RON | -853 RON |
| Creante | 664.476 RON | 536.478 RON | 1.125.311 RON | 1.749.640 RON | 1.547.982 RON | 1.151.493 RON | 844.603 RON | 479.253 RON | 188.030 RON | 96.563 RON | 23.364 RON | 75 RON | -1.109 RON | -1.053 RON |
| Casa si conturi la banci | 46.879 RON | 19.349 RON | 28.172 RON | 105.473 RON | 77.206 RON | 73.965 RON | 26.131 RON | 37.028 RON | 32.032 RON | 18.858 RON | 21.866 RON | 4.914 RON | 2.700 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 713 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 366.325 RON | 284.074 RON | 416.499 RON | 515.048 RON | 531.019 RON | 334.505 RON | 271.755 RON | 113.988 RON | 35.140 RON | 85.974 RON | 4.193 RON | 0 RON | 75 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 345.743 RON | 271.753 RON | 736.984 RON | 1.340.065 RON | 1.094.169 RON | 890.953 RON | 598.979 RON | 402.293 RON | 184.922 RON | 29.447 RON | 41.037 RON | 4.989 RON | 2.254 RON | -115 RON |
| Capital subscris varsat | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.