ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 50% |
| persoană | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.353.368 RON | 1.091.250 RON | 1.128.485 RON | 256.360 RON | 2.643.510 RON | 1.794.687 RON | 133 |
| 2024 | 9.643.467 RON | 13.962 RON | 801.406 RON | 146.516 RON | 2.015.602 RON | 1.379.586 RON | 143 |
| 2023 | 10.589.361 RON | 1.313.950 RON | 1.805.098 RON | 246.915 RON | 3.534.667 RON | 1.993.941 RON | 150 |
| 2022 | 7.838.751 RON | 249.263 RON | 1.288.255 RON | 349.986 RON | 2.035.826 RON | 895.991 RON | 127 |
| 2021 | 6.948.810 RON | 355.061 RON | 1.234.516 RON | 424.542 RON | 1.845.579 RON | 962.520 RON | 123 |
| 2020 | 6.120.216 RON | 280.232 RON | 684.425 RON | 447.057 RON | 996.186 RON | 765.353 RON | 134 |
| 2019 | 4.240.109 RON | 466.793 RON | 727.848 RON | 465.849 RON | 762.710 RON | 500.711 RON | 96 |
| 2018 | 1.162.615 RON | 4.262 RON | 252.548 RON | 105.337 RON | 181.129 RON | 33.918 RON | 36 |
| 2017 | 771.757 RON | -5.355 RON | 220.399 RON | 153.060 RON | 95.464 RON | 28.125 RON | 27 |
| 2016 | 729.894 RON | 16.989 RON | 80.524 RON | 18.192 RON | 88.823 RON | 26.491 RON | 26 |
| 2015 | 686.044 RON | 2.832 RON | 66.258 RON | 11.416 RON | 64.344 RON | 9.502 RON | 28 |
| 2014 | 108.070 RON | 6.470 RON | 41.590 RON | 365 RON | 48.105 RON | 6.670 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.353.368 RON | 9.643.467 RON | 10.589.361 RON | 7.838.751 RON | 6.948.810 RON | 6.120.216 RON | 4.240.109 RON | 1.162.615 RON | 771.757 RON | 729.894 RON | 686.044 RON | 108.070 RON |
| Venituri totale | 11.658.837 RON | 9.785.784 RON | 11.571.652 RON | 7.842.881 RON | 6.957.638 RON | 6.121.425 RON | 4.280.938 RON | 1.193.945 RON | 777.612 RON | 729.900 RON | 686.047 RON | 108.071 RON |
| Cheltuieli totale | 10.397.336 RON | 9.769.352 RON | 10.012.112 RON | 7.551.861 RON | 6.547.613 RON | 5.788.787 RON | 3.771.727 RON | 1.177.997 RON | 775.777 RON | 707.781 RON | 682.389 RON | 98.359 RON |
| Profit brut | 1.261.501 RON | 16.432 RON | 1.559.540 RON | 291.020 RON | 410.025 RON | 332.638 RON | 509.211 RON | 15.948 RON | 1.835 RON | 22.119 RON | 3.658 RON | 9.712 RON |
| Profit net | 1.091.250 RON | 13.962 RON | 1.313.950 RON | 249.263 RON | 355.061 RON | 280.232 RON | 466.793 RON | 4.262 RON | 0 RON | 16.989 RON | 2.832 RON | 6.470 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.355 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 256.360 RON | 146.516 RON | 246.915 RON | 349.986 RON | 424.542 RON | 447.057 RON | 465.849 RON | 105.337 RON | 153.060 RON | 18.192 RON | 11.416 RON | 365 RON |
| Active circulante | 2.643.510 RON | 2.015.602 RON | 3.534.667 RON | 2.035.826 RON | 1.845.579 RON | 996.186 RON | 762.710 RON | 181.129 RON | 95.464 RON | 88.823 RON | 64.344 RON | 48.105 RON |
| Stocuri | 206.729 RON | 99.955 RON | 52.387 RON | 345.622 RON | 141.610 RON | 47.113 RON | 31.958 RON | — | — | — | 36 RON | — |
| Creante | 2.058.156 RON | 1.593.590 RON | 2.163.402 RON | 826.174 RON | 748.120 RON | 628.373 RON | 550.627 RON | 154.219 RON | 78.954 RON | 66.546 RON | 54.066 RON | 38.237 RON |
| Casa si conturi la banci | 118.625 RON | 142.057 RON | 1.288.878 RON | 864.030 RON | 955.849 RON | 320.700 RON | 180.125 RON | 26.910 RON | 16.510 RON | 22.277 RON | 10.242 RON | 9.868 RON |
| Cheltuieli in avans | 23.302 RON | 18.874 RON | 17.457 RON | 18.893 RON | 13.594 RON | 6.703 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.128.485 RON | 801.406 RON | 1.805.098 RON | 1.288.255 RON | 1.234.516 RON | 684.425 RON | 727.848 RON | 252.548 RON | 220.399 RON | 80.524 RON | 66.258 RON | 41.590 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 220.459 RON | 86.679 RON | 168 RON | — | — | — | — | — | 210 RON |
| Capitaluri proprii | 1.794.687 RON | 1.379.586 RON | 1.993.941 RON | 895.991 RON | 962.520 RON | 765.353 RON | 500.711 RON | 33.918 RON | 28.125 RON | 26.491 RON | 9.502 RON | 6.670 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 133 | 143 | 150 | 127 | 123 | 134 | 96 | 36 | 27 | 26 | 28 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
52 de contracte atribuite, in valoare de 2.554.911 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 583.919 lei.
Achizitii directe
44 de contracte
583.875 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
8 contracte
1.971.036 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 23:31).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRLCUI 33522965 | 37 | ofertant · l-a avut subcontractant | 37 | — | vezi ↗ |
| 13 | ofertant · l-a avut subcontractant | 11 | — | vezi ↗ | |
PROIECT SRLCUI 1218675 | 9 | ofertant · l-a avut subcontractant | 7 | — | vezi ↗ |
ARHIGRAF SRLCUI 6030957 | 11 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
CONCELEX SRLCUI 6544184 | 7 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
FIRE ELECTRIC EUROSERVICE SRLCUI 24533566 | 34 | co-subcontractant | 34 | — | vezi ↗ |
INSTAROM SRLCUI 14811584 | 24 | co-subcontractant | 24 | — | vezi ↗ |
SERVINSTAL SRLCUI 15742741 | 17 | co-subcontractant | 17 | — | vezi ↗ |
INTRA SERV SRLCUI 11411842 | 17 | co-subcontractant | 13 | — | vezi ↗ |
FIORD SRLCUI 14412036 | 13 | co-subcontractant | 13 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 65 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.