CONDOR TCM SA
- Condor S.A.documentat pana in 2010
- J20/93/1991HUNEDOARAdin 18.03.1991
- J2010001089296PRAHOVAdin 01.09.2010in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
număr cadastral 78, înscris în cartea funciară a municipiului Râmnicu Vâlcea nr. 35716, în suprafaţa de 24.364 mp
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de completare a sentinţei civile nr. 76/29.01.2025, pronunţată în dosarul nr. 1541/221/2024 al Judecătoriei Deva, formulată de reclamanta ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR. 222 DEVA, în contradictoriu cu pârâta CONDOR TCM S.A.. Dispune completarea sentinţei civile nr. 76/29.01.2025, pronunţată în dosarul nr. 1541/221/2024 al Judecătoriei Deva, în sensul că: Obligă pârâta CONDOR TCM S.A. la plata către reclamanta ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR. 222 DEVA a sumei de 1.500 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând onorariu avocaţial. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Deva. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 19.08.2025.
Amana cauza in vederea depunerii de catre reprezentantul reclamantului a concluziilor scrise cu privire la exceptia inadmisibilitatii cererii.
pentru a se depune note scrise
Admite excepţia lipsei de obiect a acţiunii, invocată de reclamant. Respinge acţiunea civilă formulată de reclamantul Dărău Florin Eugen Emanoil, cu domiciliul procesual ales la Cabinet Avocat Pasc Alina, cu sediul în Deva, judeţul Hunedoara, în contradictoriu cu pârâtul SC Condor TCM SA, cod fiscal RO 3364111, cu sediul în Sinaia, judeţul Prahova, ca rămasă fără obiect. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 de zile de la comunicare. Apelul se depune la Tribunalul Hunedoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei la data de 04.11.2024.
Admite cererea formulată de reclamanta ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR. 222 DEVA, în contradictoriu cu pârâta CONDOR TCM S.A.. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 6.689,14 lei, compusă din suma de 4.291,86 lei, reprezentând contravaloarea cheltuielilor de întreţinere şi restanţe neachitate pentru perioada 01.08.2020-31.08.2023, din suma de 2.293,76 lei, reprezentând penalităţi de întârziere de 0,1% pe zi de întârziere, calculate la debitul restant până la data cererii de chemare în judecată, din suma de 78 lei, reprezentând fond de rulment, şi din suma de 25,52 lei, reprezentând fond de reparaţii. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea şi motivele de apel se vor depune la Judecătoria Deva. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 29.01.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 29.01.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.01.2025.
Repune cauza pe rol. Acordă termen la data de 14.01.2025, ora 09:00, sala 24, pentru când se citează părţile, pârâta la adresa corectă a sediului social, cu menţiunile corespunzătoare depunerii întâmpinării. Pronunţată astăzi, 20.11.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.11.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.11.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.178.774 RON | 289.345 RON | 513.914 RON | 12.432.164 RON | 5.240.538 RON | 17.158.788 RON | 4 |
| 2024 | 1.069.516 RON | 412.195 RON | 615.655 RON | 12.413.234 RON | 5.071.864 RON | 16.869.443 RON | 1 |
| 2023 | 87.955 RON | 594.291 RON | 645.967 RON | 11.007.696 RON | 6.095.519 RON | 16.457.248 RON | 1 |
| 2022 | 42.000 RON | 3.239.390 RON | 517.987 RON | 10.420.054 RON | 5.960.890 RON | 15.862.957 RON | 1 |
| 2021 | 424.682 RON | 1.520.831 RON | 1.981.662 RON | 6.832.688 RON | 7.772.541 RON | 12.623.567 RON | 1 |
| 2020 | 537.305 RON | 2.761.790 RON | 1.357.608 RON | 7.238.970 RON | 5.221.374 RON | 11.102.736 RON | 5 |
| 2019 | 899.686 RON | -221.784 RON | 1.593.287 RON | 8.504.078 RON | 1.430.155 RON | 8.340.946 RON | 4 |
| 2018 | 1.053.666 RON | 54.956 RON | 1.645.798 RON | 8.601.016 RON | 1.607.512 RON | 8.562.730 RON | 4 |
| 2017 | 337.778 RON | -120.604 RON | 1.431.676 RON | 8.346.017 RON | 1.593.433 RON | 8.507.774 RON | 5 |
| 2016 | 418.533 RON | 12.365 RON | 2.083.095 RON | 8.378.089 RON | 2.333.385 RON | 8.628.379 RON | 6 |
| 2015 | 1.329.151 RON | 290.807 RON | 2.363.600 RON | 8.470.116 RON | 2.585.834 RON | 8.647.742 RON | 4 |
| 2014 | 1.029.199 RON | 25.602 RON | 2.865.484 RON | 9.128.027 RON | 2.487.524 RON | 8.504.043 RON | 7 |
| 2013 | 599.950 RON | 50.467 RON | 2.966.941 RON | 7.159.310 RON | 2.496.247 RON | 6.255.471 RON | 10 |
| 2012 | 2.045.634 RON | 372.103 RON | 3.033.028 RON | 6.920.244 RON | 2.813.602 RON | 6.205.003 RON | 17 |
| 2011 | 2.763.714 RON | 178.338 RON | 3.832.947 RON | 7.466.322 RON | 2.819.780 RON | 5.832.900 RON | 17 |
| 2010 | 4.879.198 RON | 9.221 RON | 5.173.864 RON | 7.716.531 RON | 4.724.701 RON | 6.449.608 RON | 9 |
| 2009 | 5.703.644 RON | 5.124 RON | 6.622.173 RON | 7.064.228 RON | 5.998.478 RON | 6.440.533 RON | 14 |
| 2008 | 9.753.912 RON | 18.500 RON | 4.852.241 RON | 7.261.947 RON | 4.004.390 RON | 6.414.815 RON | 48 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.178.774 RON | 1.069.516 RON | 87.955 RON | 42.000 RON | 424.682 RON | 537.305 RON | 899.686 RON | 1.053.666 RON | 337.778 RON | 418.533 RON | 1.329.151 RON | 1.029.199 RON | 599.950 RON | 2.045.634 RON | 2.763.714 RON | 4.879.198 RON | 5.703.644 RON | 9.753.912 RON |
| Venituri totale | 2.475.071 RON | 1.080.953 RON | 928.063 RON | 4.942.236 RON | 4.712.832 RON | 4.557.709 RON | 917.655 RON | 1.195.019 RON | 591.923 RON | 611.453 RON | 2.098.815 RON | 1.493.290 RON | 1.200.392 RON | 3.374.114 RON | 5.518.868 RON | 6.752.129 RON | 6.011.089 RON | 8.606.360 RON |
| Cheltuieli totale | 2.134.767 RON | 636.906 RON | 324.491 RON | 1.653.423 RON | 3.144.504 RON | 1.750.326 RON | 1.130.263 RON | 1.128.113 RON | 706.608 RON | 599.088 RON | 1.772.960 RON | 1.456.689 RON | 1.133.931 RON | 2.919.122 RON | 5.340.530 RON | 6.703.785 RON | 5.987.575 RON | 8.564.491 RON |
| Profit brut | 340.304 RON | 444.047 RON | 603.572 RON | 3.288.813 RON | 1.568.328 RON | 2.807.383 RON | 0 RON | 66.906 RON | 0 RON | 12.365 RON | 325.855 RON | 36.601 RON | 66.461 RON | 454.992 RON | 178.338 RON | 48.344 RON | 23.514 RON | 41.869 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 212.608 RON | 0 RON | 114.685 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 289.345 RON | 412.195 RON | 594.291 RON | 3.239.390 RON | 1.520.831 RON | 2.761.790 RON | 0 RON | 54.956 RON | 0 RON | 12.365 RON | 290.807 RON | 25.602 RON | 50.467 RON | 372.103 RON | 178.338 RON | 9.221 RON | 5.124 RON | 18.500 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 221.784 RON | 0 RON | 120.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 12.432.164 RON | 12.413.234 RON | 11.007.696 RON | 10.420.054 RON | 6.832.688 RON | 7.238.970 RON | 8.504.078 RON | 8.601.016 RON | 8.346.017 RON | 8.378.089 RON | 8.470.116 RON | 9.128.027 RON | 7.159.310 RON | 6.920.244 RON | 7.466.322 RON | 7.716.531 RON | 7.064.228 RON | 7.261.947 RON |
| Active circulante | 5.240.538 RON | 5.071.864 RON | 6.095.519 RON | 5.960.890 RON | 7.772.541 RON | 5.221.374 RON | 1.430.155 RON | 1.607.512 RON | 1.593.433 RON | 2.333.385 RON | 2.585.834 RON | 2.487.524 RON | 2.496.247 RON | 2.813.602 RON | 2.819.780 RON | 4.724.701 RON | 5.998.478 RON | 4.004.390 RON |
| Stocuri | 0 RON | 644.685 RON | 202.427 RON | 202.427 RON | 612.427 RON | 49.787 RON | 49.787 RON | 83.784 RON | 83.784 RON | 129.251 RON | 196.524 RON | 208.697 RON | 208.819 RON | 758.144 RON | 1.148.491 RON | 1.309.512 RON | 1.490.764 RON | 1.205.781 RON |
| Creante | 5.140.815 RON | 2.396.814 RON | 1.707.106 RON | 1.479.997 RON | 1.056.164 RON | 5.115.069 RON | 1.329.162 RON | 1.468.781 RON | 1.454.004 RON | 2.153.954 RON | 2.336.711 RON | 2.237.595 RON | 2.238.722 RON | 1.916.120 RON | 1.580.257 RON | 1.708.254 RON | 2.728.159 RON | 1.501.889 RON |
| Casa si conturi la banci | 97.951 RON | 2.028.593 RON | 4.184.214 RON | 4.276.694 RON | 6.102.178 RON | 54.746 RON | 49.434 RON | 53.175 RON | 53.873 RON | 48.408 RON | 50.827 RON | 39.460 RON | 46.934 RON | 137.566 RON | 89.260 RON | 109.998 RON | 182.618 RON | 89.140 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 719 RON |
| Datorii totale | 513.914 RON | 615.655 RON | 645.967 RON | 517.987 RON | 1.981.662 RON | 1.357.608 RON | 1.593.287 RON | 1.645.798 RON | 1.431.676 RON | 2.083.095 RON | 2.363.600 RON | 2.865.484 RON | 2.966.941 RON | 3.033.028 RON | 3.832.947 RON | 5.173.864 RON | 6.622.173 RON | 4.852.241 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 44.608 RON | 246.024 RON | 433.145 RON | 495.815 RON | 620.255 RON | 817.760 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 17.158.788 RON | 16.869.443 RON | 16.457.248 RON | 15.862.957 RON | 12.623.567 RON | 11.102.736 RON | 8.340.946 RON | 8.562.730 RON | 8.507.774 RON | 8.628.379 RON | 8.647.742 RON | 8.504.043 RON | 6.255.471 RON | 6.205.003 RON | 5.832.900 RON | 6.449.608 RON | 6.440.533 RON | 6.414.815 RON |
| Capital subscris varsat | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | — | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | 1.619.248 RON | — | 1.619.248 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 4 | 5 | 6 | 4 | 7 | 10 | 17 | 17 | 9 | 14 | 48 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 1 | 0 | — | vezi ↗ | |
CRIDEN CONSTRUCT SRLCUI 25198460 | 2 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
| 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ECOLOPTIM SRLCUI 17199758 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
MOLDSTING SRLCUI 32570972 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CRIDEN SAFE SECURITY S.R.L.CUI 41158564 | 2 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
PREMIUM LIFT DISTRIBUTION S.R.L.CUI 41880557 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
CONSTRUCTII COMPLEXE BUZAU SACUI 12714933 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
BACHIS SRLCUI 22695464 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
IANY PROCONS SRLCUI 35747042 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
TOP SECURITY ENGINEERING S.R.L.CUI 39414954 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CRIDEN SAFE SECURITY S.R.L.CUI 41158564 | 2 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 13 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.