ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sector 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de preschimbare. În baza art. 230 alin. 1 Cod procedură civilă dispune preschimbarea termenului de judecată stabilit pentru data de 25.09.2026, la data de 18.09.2026. Se vor cita părţile pentru noul termen de judecată. Pronunţată azi, 30.07.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.394.600 RON | 642.709 RON | 4.267.422 RON | 10.360.510 RON | 8.598.772 RON | 14.188.519 RON | 41 |
| 2024 | 17.897.900 RON | 396.996 RON | 2.528.818 RON | 7.973.382 RON | 9.272.509 RON | 14.176.567 RON | 48 |
| 2023 | 21.559.572 RON | 4.040.344 RON | 2.864.360 RON | 9.050.092 RON | 8.344.999 RON | 14.062.180 RON | 49 |
| 2022 | 14.408.959 RON | 1.493.927 RON | 4.801.576 RON | 9.489.157 RON | 6.210.446 RON | 10.527.271 RON | 56 |
| 2021 | 12.193.695 RON | 1.426.253 RON | 5.463.161 RON | 10.463.906 RON | 4.727.147 RON | 9.474.661 RON | 57 |
| 2020 | 8.375.620 RON | 182.791 RON | 836.287 RON | 4.588.850 RON | 4.890.235 RON | 8.278.407 RON | 54 |
| 2019 | 9.996.020 RON | 155.905 RON | 956.954 RON | 5.217.762 RON | 4.683.334 RON | 8.256.668 RON | 54 |
| 2018 | 9.218.443 RON | 7.366 RON | 793.518 RON | 4.269.311 RON | 5.157.566 RON | 8.295.501 RON | 59 |
| 2017 | 13.148.316 RON | 1.105.762 RON | 1.362.092 RON | 4.899.685 RON | 5.647.844 RON | 8.488.135 RON | 61 |
| 2016 | 10.174.035 RON | -906.722 RON | 1.335.938 RON | 5.129.148 RON | 4.759.740 RON | 7.619.786 RON | 62 |
| 2015 | 15.965.146 RON | 160.608 RON | 1.211.251 RON | 6.235.208 RON | 4.423.105 RON | 8.676.089 RON | 65 |
| 2014 | 6.786.858 RON | 17.193 RON | 2.952.255 RON | 6.867.328 RON | 5.754.156 RON | 9.191.671 RON | 67 |
| 2013 | 13.476.227 RON | 46.203 RON | 942.375 RON | 7.229.466 RON | 5.651.084 RON | 10.804.470 RON | 75 |
| 2012 | 12.516.082 RON | 172.771 RON | 1.289.218 RON | 7.972.094 RON | 5.455.880 RON | 11.070.886 RON | 77 |
| 2011 | 15.716.061 RON | 261.409 RON | 2.816.058 RON | 9.086.715 RON | 6.021.767 RON | 11.298.115 RON | 81 |
| 2010 | 13.018.810 RON | -793.391 RON | 6.762.406 RON | 9.251.397 RON | 9.320.759 RON | 11.036.706 RON | 65 |
| 2009 | 14.099.121 RON | 840.739 RON | 3.787.220 RON | 7.602.603 RON | 9.131.438 RON | 11.830.097 RON | 98 |
| 2008 | 36.797.255 RON | 8.095.633 RON | 7.758.403 RON | 9.887.533 RON | 10.278.269 RON | 10.989.358 RON | 105 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 25.394.600 RON | 17.897.900 RON | 21.559.572 RON | 14.408.959 RON | 12.193.695 RON | 8.375.620 RON | 9.996.020 RON | 9.218.443 RON | 13.148.316 RON | 10.174.035 RON | 15.965.146 RON | 6.786.858 RON | 13.476.227 RON | 12.516.082 RON | 15.716.061 RON | 13.018.810 RON | 14.099.121 RON | 36.797.255 RON |
| Venituri totale | 25.994.908 RON | 18.040.815 RON | 21.674.588 RON | 14.565.230 RON | 12.219.420 RON | 8.389.474 RON | 10.356.553 RON | 9.225.374 RON | 13.180.102 RON | 10.195.060 RON | 16.022.311 RON | 7.628.464 RON | 13.497.406 RON | 12.534.959 RON | 15.841.654 RON | 13.547.017 RON | 14.729.102 RON | 37.344.111 RON |
| Cheltuieli totale | 25.266.141 RON | 17.596.750 RON | 17.014.634 RON | 12.809.720 RON | 10.686.131 RON | 8.206.683 RON | 10.200.648 RON | 9.218.008 RON | 12.074.340 RON | 11.101.782 RON | 15.827.888 RON | 7.594.429 RON | 13.444.159 RON | 12.362.188 RON | 15.580.245 RON | 14.332.158 RON | 13.719.643 RON | 27.746.964 RON |
| Profit brut | 728.767 RON | 444.065 RON | 4.659.954 RON | 1.755.510 RON | 1.533.289 RON | 182.791 RON | 155.905 RON | 7.366 RON | 1.105.762 RON | 0 RON | 194.423 RON | 34.035 RON | 53.247 RON | 172.771 RON | 261.409 RON | — | 1.009.459 RON | 9.597.147 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 906.722 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 785.141 RON | — | — |
| Profit net | 642.709 RON | 396.996 RON | 4.040.344 RON | 1.493.927 RON | 1.426.253 RON | 182.791 RON | 155.905 RON | 7.366 RON | 1.105.762 RON | 0 RON | 160.608 RON | 17.193 RON | 46.203 RON | 172.771 RON | 261.409 RON | — | 840.739 RON | 8.095.633 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 906.722 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 793.391 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 10.360.510 RON | 7.973.382 RON | 9.050.092 RON | 9.489.157 RON | 10.463.906 RON | 4.588.850 RON | 5.217.762 RON | 4.269.311 RON | 4.899.685 RON | 5.129.148 RON | 6.235.208 RON | 6.867.328 RON | 7.229.466 RON | 7.972.094 RON | 9.086.715 RON | 9.251.397 RON | 7.602.603 RON | 9.887.533 RON |
| Active circulante | 8.598.772 RON | 9.272.509 RON | 8.344.999 RON | 6.210.446 RON | 4.727.147 RON | 4.890.235 RON | 4.683.334 RON | 5.157.566 RON | 5.647.844 RON | 4.759.740 RON | 4.423.105 RON | 5.754.156 RON | 5.651.084 RON | 5.455.880 RON | 6.021.767 RON | 9.320.759 RON | 9.131.438 RON | 10.278.269 RON |
| Stocuri | 862.064 RON | 950.925 RON | 1.215.314 RON | 1.231.782 RON | 1.163.725 RON | 1.160.110 RON | 1.063.987 RON | 677.242 RON | 909.747 RON | 653.304 RON | 586.252 RON | 504.070 RON | 667.218 RON | 301.539 RON | 299.995 RON | 202.596 RON | 354.324 RON | 381.192 RON |
| Creante | 5.040.789 RON | 6.028.151 RON | 4.238.353 RON | 3.045.459 RON | 3.015.408 RON | 1.883.306 RON | 2.284.763 RON | 2.072.135 RON | 2.259.460 RON | 2.216.349 RON | 1.630.304 RON | 3.500.560 RON | 3.646.602 RON | 4.629.782 RON | 5.140.718 RON | 6.894.803 RON | 3.967.769 RON | 5.172.428 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.695.919 RON | 2.293.433 RON | 2.891.332 RON | 1.933.205 RON | 548.014 RON | 1.846.819 RON | 1.334.584 RON | 2.408.189 RON | 2.478.637 RON | 1.890.087 RON | 2.206.549 RON | 1.749.526 RON | 1.337.264 RON | 524.559 RON | 581.054 RON | 2.223.360 RON | 4.809.345 RON | 4.724.649 RON |
| Cheltuieli in avans | 64.911 RON | 41.486 RON | 41.619 RON | 44.008 RON | 33.273 RON | 26.324 RON | 20.268 RON | 30.362 RON | 19.345 RON | 25.071 RON | 33.728 RON | 28.496 RON | 32.817 RON | 30.561 RON | 27.013 RON | 26.314 RON | 109.897 RON | 126.056 RON |
| Datorii totale | 4.267.422 RON | 2.528.818 RON | 2.864.360 RON | 4.801.576 RON | 5.463.161 RON | 836.287 RON | 956.954 RON | 793.518 RON | 1.362.092 RON | 1.335.938 RON | 1.211.251 RON | 2.952.255 RON | 942.375 RON | 1.289.218 RON | 2.816.058 RON | 6.762.406 RON | 3.787.220 RON | 7.758.403 RON |
| Provizioane | 560.785 RON | 566.925 RON | 487.503 RON | 384.497 RON | 276.529 RON | 390.715 RON | 707.742 RON | 368.220 RON | 716.647 RON | 958.235 RON | 804.701 RON | 506.054 RON | 1.166.522 RON | 1.098.431 RON | 1.021.322 RON | 799.358 RON | 1.226.621 RON | 1.544.097 RON |
| Venituri in avans | 7.467 RON | 15.067 RON | 22.667 RON | 30.267 RON | 9.975 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 14.188.519 RON | 14.176.567 RON | 14.062.180 RON | 10.527.271 RON | 9.474.661 RON | 8.278.407 RON | 8.256.668 RON | 8.295.501 RON | 8.488.135 RON | 7.619.786 RON | 8.676.089 RON | 9.191.671 RON | 10.804.470 RON | 11.070.886 RON | 11.298.115 RON | 11.036.706 RON | 11.830.097 RON | 10.989.358 RON |
| Capital subscris varsat | 1.010.000 RON | 1.010.000 RON | 1.010.000 RON | 1.010.000 RON | 1.010.000 RON | 1.010.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON | 1.000.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 41 | 48 | 49 | 56 | 57 | 54 | 54 | 59 | 61 | 62 | 65 | 67 | 75 | 77 | 81 | 65 | 98 | 105 |
1 contract atribuit, in valoare de 6.748 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
6.748 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 09:39).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 | ofertant · l-a avut subcontractant | 18 | — | vezi ↗ | |
DIFERIT SRLCUI 13845570 | 19 | ofertant · l-a avut subcontractant | 11 | — | vezi ↗ |
CONFER GROUP SRL ONESTICUI R15168887 | 7 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
VIAROM CONSTRUCT SRLCUI 13743074 | 7 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
NESS PROIECT EUROPE SRLCUI 27503616 | 6 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
ENERGO POWER SRLCUI 21779923 | 12 | co-subcontractant | 12 | — | vezi ↗ |
EUROTEST SRLCUI 24508996 | 11 | co-subcontractant | 11 | — | vezi ↗ |
DIFERIT SRLCUI 13845570 | 19 | terț și subcontractant · aceeași ofertă | 7 | — | vezi ↗ |
D P CONS SRLCUI 16682486 | 9 | terț și subcontractant · aceeași ofertă | 6 | — | vezi ↗ |
TEL PROIECT SRLCUI 33948899 | 6 | co-subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 168 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.