ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2022 | — | -614 RON | 2.264 RON | — | 105.811 RON | 103.547 RON | 1 |
| 2021 | — | 0 RON | 1.650 RON | — | 105.811 RON | 104.161 RON | — |
| 2020 | — | -1.319 RON | 1.650 RON | — | 105.811 RON | 104.161 RON | — |
| 2019 | — | -45 RON | 1.650 RON | — | 107.130 RON | 105.480 RON | — |
| 2018 | 109.000 RON | 105.525 RON | 1.650 RON | — | 107.175 RON | 105.525 RON | — |
| 2017 | — | -8 RON | 2.835 RON | — | 450 RON | -2.385 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | 109.000 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.000 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | — | 614 RON | — | 1.319 RON | 45 RON | 205 RON | 8 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 108.795 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 614 RON | 0 RON | 1.319 RON | 45 RON | 0 RON | 8 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 105.525 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 614 RON | 0 RON | 1.319 RON | 45 RON | 0 RON | 8 RON |
| Active circulante | — | 105.811 RON | 105.811 RON | 105.811 RON | 107.130 RON | 107.175 RON | 450 RON |
| Creante | — | 100.000 RON | — | — | — | — | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 5.811 RON | 105.811 RON | 105.811 RON | 107.130 RON | 107.175 RON | 250 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 2.264 RON | 1.650 RON | 1.650 RON | 1.650 RON | 1.650 RON | 2.835 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 103.547 RON | 104.161 RON | 104.161 RON | 105.480 RON | 105.525 RON | -2.385 RON |
| Capital subscris varsat | — | — | — | — | — | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | — | — | — | — | — |