ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 550.861 RON | 32.381 RON | 468.768 RON | — | 351.327 RON | -115.541 RON | 11 |
| 2020 | 639.771 RON | -166.723 RON | 321.015 RON | — | 171.193 RON | -147.922 RON | 17 |
| 2019 | 1.035.725 RON | 510.601 RON | 162.885 RON | 14.175 RON | 657.611 RON | 510.801 RON | 11 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 550.861 RON | 639.771 RON | 1.035.725 RON |
| Venituri totale | 550.861 RON | 639.771 RON | 1.035.725 RON |
| Cheltuieli totale | 512.971 RON | 800.096 RON | 514.767 RON |
| Profit brut | 37.890 RON | 0 RON | 520.958 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 160.325 RON | 0 RON |
| Profit net | 32.381 RON | 0 RON | 510.601 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 166.723 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 14.175 RON |
| Active circulante | 351.327 RON | 171.193 RON | 657.611 RON |
| Creante | 40.077 RON | 51.229 RON | 138.643 RON |
| Casa si conturi la banci | 311.250 RON | 119.964 RON | 518.968 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.900 RON | 1.900 RON | 1.900 RON |
| Datorii totale | 468.768 RON | 321.015 RON | 162.885 RON |
| Capitaluri proprii | -115.541 RON | -147.922 RON | 510.801 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 17 | 11 |