ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 8 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.379 RON | 3.256 RON | 26.876 RON | 12.041 RON | 2.594 RON | -17.730 RON | 0 |
| 2024 | — | -6.121 RON | 24.880 RON | 17.638 RON | -2.659 RON | -20.987 RON | — |
| 2023 | — | -11.082 RON | 23.098 RON | 23.235 RON | 1.681 RON | -14.865 RON | — |
| 2022 | — | -9.591 RON | 2.828 RON | 30.904 RON | 209.532 RON | 214.458 RON | — |
| 2021 | 392.586 RON | 337.054 RON | 3.085 RON | 50.625 RON | 216.882 RON | 224.049 RON | 1 |
| 2020 | 40.000 RON | -42.973 RON | 119.801 RON | 71.646 RON | 245 RON | -113.004 RON | 2 |
| 2019 | — | -52.006 RON | 80.896 RON | 94.838 RON | 5.747 RON | -70.031 RON | 2 |
| 2018 | — | -18.225 RON | 24.370 RON | 114.410 RON | 6.280 RON | -18.025 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.379 RON | — | — | — | 392.586 RON | 40.000 RON | — | — |
| Venituri totale | 15.976 RON | 5.597 RON | 6.467 RON | 17.321 RON | 417.624 RON | 64.626 RON | 24.626 RON | 43.943 RON |
| Cheltuieli totale | 12.100 RON | 11.718 RON | 17.549 RON | 26.912 RON | 76.416 RON | 107.199 RON | 76.632 RON | 62.168 RON |
| Profit brut | 3.876 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 341.208 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 6.121 RON | 11.082 RON | 9.591 RON | 0 RON | 42.573 RON | 52.006 RON | 18.225 RON |
| Profit net | 3.256 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 337.054 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 6.121 RON | 11.082 RON | 9.591 RON | 0 RON | 42.973 RON | 52.006 RON | 18.225 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.041 RON | 17.638 RON | 23.235 RON | 30.904 RON | 50.625 RON | 71.646 RON | 94.838 RON | 114.410 RON |
| Active circulante | 2.594 RON | -2.659 RON | 1.681 RON | 209.532 RON | 216.882 RON | 245 RON | 5.747 RON | 6.280 RON |
| Creante | 1.022 RON | 167 RON | 1.076 RON | 168 RON | 168 RON | — | — | 5.053 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.572 RON | -2.826 RON | 605 RON | 209.364 RON | 216.714 RON | 245 RON | 5.747 RON | 1.227 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 95 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 26.876 RON | 24.880 RON | 23.098 RON | 2.828 RON | 3.085 RON | 119.801 RON | 80.896 RON | 24.370 RON |
| Venituri in avans | 5.489 RON | 11.086 RON | 16.683 RON | 23.150 RON | 40.468 RON | 65.094 RON | 89.720 RON | 114.345 RON |
| Capitaluri proprii | -17.730 RON | -20.987 RON | -14.865 RON | 214.458 RON | 224.049 RON | -113.004 RON | -70.031 RON | -18.025 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 |