ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 99% |
| persoană | 1% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1.333.587 RON | -2.512.045 RON | 6.672.994 RON | 2.349.040 RON | 1.236.392 RON | -3.087.562 RON | 22 |
| 2017 | 242.321 RON | -576.517 RON | 3.335.595 RON | 2.020.593 RON | 710.290 RON | -575.517 RON | 16 |
| Indicator | 2018 | 2017 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.333.587 RON | 242.321 RON |
| Venituri totale | 1.430.669 RON | 243.168 RON |
| Cheltuieli totale | 3.929.508 RON | 819.685 RON |
| Pierdere bruta | 2.498.839 RON | 576.517 RON |
| Pierdere neta | 2.512.045 RON | 576.517 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.349.040 RON | 2.020.593 RON |
| Active circulante | 1.236.392 RON | 710.290 RON |
| Stocuri | 522.448 RON | 440.863 RON |
| Creante | 609.745 RON | 195.554 RON |
| Casa si conturi la banci | 104.199 RON | 73.873 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 29.195 RON |
| Datorii totale | 6.672.994 RON | 3.335.595 RON |
| Capitaluri proprii | -3.087.562 RON | -575.517 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 22 | 16 |