SOFTBINATOR TECHNOLOGIES S.A.
- CORNERSTONE HOLDINGS SRLdocumentat pana in 2019
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
et. 9, camera 1
sector 6, et. 1, 250 mp
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 86% |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | 5% |
| persoană | 5% |
| persoană | 2% |
| firmă | 2% |
| persoană | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 5 deținători în act · plus 8 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de chemare în judecată. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei totale de 95.874 lei reprezentând indemnizaţii care sunt suportate din bugetul Fondului naţional unic de asigurări sociale de sănătate, plătite de reclamantă asiguraţilor în lunile ianuarie - aprilie 2023, septembrie - decembrie 2023 şi iunie 2024, actualizată cu indicele de inflaţie la data plăţii efective. Obligă pârâta la plata către reclamantă a daunelor interese reprezentând dobânda legală penalizatoare: - pentru plata cu întârziere a sumelor aferente lunilor ianuarie - aprilie 2024, calculate de la expirarea termenului de 60 de zile de la data înregistrării fiecărei cereri de decontare din acest interval şi până la data de 18.12.2025 şi - pentru plata cu întârziere a sumelor componente din suma de 95.874 lei aferente lunilor ianuarie - aprilie 2023, septembrie - decembrie 2023 şi iunie 2024, calculate de la expirarea termenului de 60 de zile de la data înregistrării fiecărei cereri de decontare din acest interval şi până la data plăţii efective. Cu apel în 30 de zile de la comunicare, cererea de exercitare a căii de atac urmând a fi depusă la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VIII-a Civilă, Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale. Pronunţată azi 16.02.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 16.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.02.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.908.990 RON | 2.089.202 RON | 2.319.212 RON | 11.811.498 RON | 5.760.689 RON | 15.279.853 RON | 20 |
| 2024 | 21.282.222 RON | 1.609.879 RON | 2.997.017 RON | 12.130.161 RON | 5.237.044 RON | 14.685.226 RON | 31 |
| 2023 | 19.489.368 RON | -2.335.710 RON | 4.758.351 RON | 12.191.648 RON | 5.177.700 RON | 13.016.227 RON | 54 |
| 2022 | 20.705.977 RON | 3.271.171 RON | 9.826.693 RON | 14.625.127 RON | 8.017.136 RON | 12.805.535 RON | 63 |
| 2021 | 15.131.375 RON | 2.630.895 RON | 2.813.531 RON | 5.000.353 RON | 8.474.515 RON | 10.734.364 RON | 59 |
| 2020 | 12.338.354 RON | 2.557.831 RON | 2.192.190 RON | 959.446 RON | 4.145.732 RON | 2.915.938 RON | 51 |
| 2019 | 6.197.367 RON | 2.224.506 RON | 285.838 RON | 124.949 RON | 2.427.917 RON | 2.267.028 RON | 22 |
| 2018 | 2.938.442 RON | 715.518 RON | 130.374 RON | 3.939 RON | 884.475 RON | 758.040 RON | 11 |
| 2017 | 1.428.392 RON | 864.324 RON | 95.146 RON | — | 959.670 RON | 864.524 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 18.908.990 RON | 21.282.222 RON | 19.489.368 RON | 20.705.977 RON | 15.131.375 RON | 12.338.354 RON | 6.197.367 RON | 2.938.442 RON | 1.428.392 RON |
| Venituri totale | 20.654.555 RON | 22.172.503 RON | 20.919.752 RON | 22.708.979 RON | 16.812.333 RON | 12.500.397 RON | 6.211.947 RON | 2.991.302 RON | 1.428.423 RON |
| Cheltuieli totale | 18.422.058 RON | 20.509.573 RON | 23.255.462 RON | 19.074.827 RON | 12.832.793 RON | 9.560.379 RON | 3.930.521 RON | 2.245.871 RON | 545.839 RON |
| Profit brut | 2.232.497 RON | 1.662.930 RON | 0 RON | 3.634.152 RON | 3.979.540 RON | 2.940.018 RON | 2.281.426 RON | 745.431 RON | 882.584 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 2.335.710 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 2.089.202 RON | 1.609.879 RON | 0 RON | 3.271.171 RON | 2.630.895 RON | 2.557.831 RON | 2.224.506 RON | 715.518 RON | 864.324 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 2.335.710 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.811.498 RON | 12.130.161 RON | 12.191.648 RON | 14.625.127 RON | 5.000.353 RON | 959.446 RON | 124.949 RON | 3.939 RON | — |
| Active circulante | 5.760.689 RON | 5.237.044 RON | 5.177.700 RON | 8.017.136 RON | 8.474.515 RON | 4.145.732 RON | 2.427.917 RON | 884.475 RON | 959.670 RON |
| Stocuri | 0 RON | 2.503 RON | 2.503 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 3.651.985 RON | 3.676.973 RON | 2.055.066 RON | 4.278.306 RON | 4.409.494 RON | 2.860.438 RON | 2.284.450 RON | 799.342 RON | 578.307 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.108.704 RON | 1.557.568 RON | 3.120.131 RON | 3.738.830 RON | 4.065.021 RON | 1.285.294 RON | 143.467 RON | 85.133 RON | 381.363 RON |
| Cheltuieli in avans | 26.878 RON | 315.038 RON | 904.968 RON | 270.857 RON | 177.002 RON | 77.713 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 2.319.212 RON | 2.997.017 RON | 4.758.351 RON | 9.826.693 RON | 2.813.531 RON | 2.192.190 RON | 285.838 RON | 130.374 RON | 95.146 RON |
| Provizioane | 0 RON | 0 RON | 499.738 RON | 211.418 RON | 103.975 RON | 74.763 RON | — | — | — |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 69.474 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 15.279.853 RON | 14.685.226 RON | 13.016.227 RON | 12.805.535 RON | 10.734.364 RON | 2.915.938 RON | 2.267.028 RON | 758.040 RON | 864.524 RON |
| Capital subscris varsat | 2.133.543 RON | 2.133.543 RON | 2.104.084 RON | 1.026.690 RON | 102.669 RON | 27.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 20 | 31 | 54 | 63 | 59 | 51 | 22 | 11 | 4 |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
UIPATH SRLCUI 34737997 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.